Skocz do zawartości

dobry krem do twarzy na narty z UV


evi.wl

Rekomendowane odpowiedzi

nie lubię jeździć w goglach, mam wrażenie, że ograniczają mi widoczność, wolę okulary, kominiarki nie naciągam na nos, bo nie lubię przez nią oddychać więc ta część jest narażona na słońce :) poza tym jak byłam w tamtym roku we Włoszech było tak gorąco, że jeździłam w samym kasku więc buzię miałam odsłoniętą :) może zapytaj swoje szczęście w takim układzie co stosuje i napisz??? :) dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Każdy krem dobierasz pod zaistniałem warunki i rejon w jaki jedziesz. Tak jak latem wiadomo im cieplejszy kraj tym większe filtry UV. Po drugie zależy jaką cerę masz, jednemu starczą mniejsze filtry innemu bardzo wysokie są potrzebne. Po trzecie w górach znaczenie ma wysokość n.p.m. Im wyżej przy słonecznej pogodzie zaleca się wyższe filtry, bo wiadomo że mocniej grzeje. Koleżanka co jeździ to używa filtry ponad 30 UV. Im wyższy tym bardziej będzie cię chronił. Po czwarte lepiej kupić dwa, w tym jeden podręczny aby mieć ze sobą na stoku. Bo jak posmarujesz się przed wyjściem, a będziesz jeździła pół dnia w słońcu to raczej nie będziesz miała skutecznej ochrony. Przy warunkach zimowych lepiej posmarować się częściej. Osobiście polecam balsamy nie olejki!!! Jest dużo dobrych firm, najlepiej te co sobie chwalisz i nie mają złego wpływu na skórę. Balsamy mają lepsze działanie nawilżające, nie błyszczą tak jak olejki i dłużej działają. Takie jest moje zdanie. P.S. Słyszałem od wielu osób z branży kosmetycznej, że najlepsze są produkty dla dzieci i niemowląt. W każdym hipermarkecie takie masz i mają różne filtry. Jest duży wybór i sam wolę takie produkty. Może się wydawać śmieszne, ale takie produkty dla dzieci są produkowane z lepszych składników, nie mają niepotrzebnych składników, jakich jest masa w produktach dla dorosłych, a co chyba najważniejsze takie produkty muszą spełniać rygorystyczne normy (są w końcu dla dzieci)!!! i są poddawane większej ilości badań. Polecam i śle pozdrowienia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gorach niezaleznie od kraju, poziom UV jest wyzszy (im wyzej tym wiecej), dodatkowow sniego odbija bardzo duzo, wiec tak naprawde w zimie w gorach poziom UV jest najwyzszy jaki moze byc w calym roku w dowolnym miejscu. Wszystko moze sie odbywac i przy -30 jak jest slonecznie (na temat wplywu chmur na UV sie nie wypowiadam). Wiec kremy UV i okulary z filtrem jak najbardziej zalecane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...