Skocz do zawartości

Austria- jak się kontaktować


żabuti

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, wyjezdżamy na nartki do Austri i mam pytanko: jak najtaniej kontaktować się miedzy sobą na stoku a także jak najtaniej kontaktowac się z Polską? będę dźwieczny

na stoku całkowicie za darmo za pomącą walkie talkie , zobaczysz ile ludzi korzysta z tego a z polską, telefon http://allegro.pl/li...ie&category=446
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walkie talkie są super! szczególnie auto-auto jak jedziesz... ale realny zasięg to raczej wizualny - tzn. jak widzisz drugie auto na hozyzoncie to zasieg pewny, jak nie to już różnie bywa:) a na stoku - jak ta sama strona góry to na ogół okej, jak jesteście na przeciwych stronach góry to zapomnij o kontakcie... chyba że lubisz robić selekcję szumów z szumów:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walkie-talie to nie toższame z CB... wygodniejsze bo mniej "obcych" na kanane (bo i zasięg mniejszy)

CB ma 49kanałów do wyboru, no 48 poza #19:cool: a za gramanicą poza #28 :cool:

poza tym w polsce jest kultura CB i mnóstwo osób wychwala i pisze peany na temat CB, a mnie to wkurza jak mi ktoś gadaniem ulubioną muzę z CD zakłóca...

jak gadasz z kimś np.na #35, bo jedziecie na 2 auta, to nikt obcy Ci nuty nie zagłuszy, chyba, że przypadkiem wskoczy na "Twój" czanel:p, ale to go zaraz "przegonisz" delikatnie...:cool: całą drogę nie będziesz przecież gadał...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub zakupić kartę tel. od miejscowego operatora i do odnajdywania się na stoku powinno wystarczyć ( że odpowiem sobie sam) ;) walkie - talkie też rozważaliśmy, ale może jednak następą razą (jak niektórzy mawiają:D), dzięki za podpowiedzi

[B]lub zakupić kartę tel. od miejscowego operatora i do odnajdywania się na stoku powinno wystarczyć [/B myślisz o karcie do //budki// czy nr startowy na komórke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bystrzaku... a widziałeś kiedyś, by ktoś jeździł z budką po stoku? :) Ewentualnie budkę w ogóle na stoku?:)

bystrzaku:) to przyjmij do wiadomości że żeby kupić kartę startową do tel kom trzeba posiadać meldunek w tym kraju tak jest w niemczech mam tu na myśli vodafone, t mobile, nie wiem jak blau de i inne wynalazki, ,i myśle ze w innych krajach ue jest tak samo ,

Użytkownik tomal edytował ten post 04 styczeń 2011 - 20:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bystrzaku:) to przyjmij do wiadomości że żeby kupić kartę startową do tel kom trzeba posiadać meldunek w tym kraju tak jest w niemczech mam tu na myśli vodafone, t mobile, nie wiem jak blau de i inne wynalazki, ,i myśle ze w innych krajach ue jest tak samo ,

Nie jestem pewien czy tak być musi - może wystarcza podanie personaliów, dokumenty itp.? Z pewnością wystarczało jeszcze niedawno w Austrii i można było kupić prepaida bez problemu. Parę dni temu wziąłem ulotkę reklamową któregoś prepaida w Austrii, gdzieś mi tymczasem zniknęła z oczu - jak znajdę to może coś uda się wyczytać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...