Skocz do zawartości

Rękawiczki skórzane


dziemit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Przymierzam się do kupna skórzanych rękawiczek narciarskich Armada Rumble Mitt http://armadaskis.co...ves/rumble-mit/, na początku będzie pewnie wszystko ładnie pięknie podczas użytkowania, ale później jak się ręce spocą, albo rękawiczki zostaną zabrudzone, to jak je wyczyścić. Normalne rękawiczki, wrzuciłbym do pralki, wlał płynu do prania ciuchów z membraną i po kłopocie. Moje pytanie brzmi, czy ktoś używa mniej więcej takiego rodzaju rękawiczki (chodzi mi o skórzane) i jak je czyści ? Czy są specjalnie może środki w sklepach sportowych do ich czyszczenia ? Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie Salomony, tylko czarne. Używam je już 3 sezony. I powiem Ci że są fantastyczne. Jak zamokną suszę je na niezbyt gorącym grzejniku, potem zakładam i kremuję zwykłym kremem do rąk z lanoliną, nadmiar usuwam serwetką albo ręcznikiem. Po takim zabiegu są jak nowe. Rękawiczki typu łapki to bardzo dobry wybór, są naprawdę ciepłe. Dołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Przymierzam się do kupna skórzanych rękawiczek narciarskich Armada Rumble Mitt http://armadaskis.co...ves/rumble-mit/, na początku będzie pewnie wszystko ładnie pięknie podczas użytkowania, ale później jak się ręce spocą, albo rękawiczki zostaną zabrudzone, to jak je wyczyścić. Normalne rękawiczki, wrzuciłbym do pralki, wlał płynu do prania ciuchów z membraną i po kłopocie. Moje pytanie brzmi, czy ktoś używa mniej więcej takiego rodzaju rękawiczki (chodzi mi o skórzane) i jak je czyści ? Czy są specjalnie może środki w sklepach sportowych do ich czyszczenia ? Pozdrawiam :)

a mozna spytac dlaczego wybrales skorzane???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to przehajpowana do porzygania armada.

Napewno nie dlatego, że armada, nie na leżę do ludzi takich jak snoby i patrzę tylko na metkę

a mozna spytac dlaczego wybrales skorzane???

A dlaczego wybrałem te rękawiczki ? Znalazłem je na jakiejś stronie, nie pamiętam dokładnie, gdzieś przelotem myszkując po necie i spodobał mi się wzór, a później poczytałem o nich na stronie producenta i okazało się, że są skórzane. Nie omieszkam powiedzieć, że to jest ich minus. Bo z tego co mi wiadomo, jest problem z czyszczeniem takich rękawiczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść skórę:) To jak widzę zostało "nam" prawie wszystkim z poprzedniego systemu (PRL-u...), że wszystko co skórzane MUSI być dobre. Taki był wtedy czas - albo sztuczny szajs, albo skóra. Teraz gdy możemy przebierać w technicznych tkaninach - zaręczam... zostaw skórę na buciki do garnituru albo na torebkę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...