Skocz do zawartości

Biegówki/ skitury - Opole/ okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Sporo osób mnie ostatnio zaczepia z prośbą o znalezienie kontaktu z innymi fanami "białego" zainteresowanymi taką formą zimowej rekreacji na śniegu. Mamy u nas całkiem sensowne obszary blisko nas położonych Gór Opawskich oraz Jeseników, więc mój apel kieruję do ludzi, którzy już w tej materii cookolwiek działają i chcieliby sie podzielić njusami z nowymi, kolejnymi adeptami tego sportu. Uważam, że byłoby to fajne uzupełnienie naszych "letnich" zboczeń polegających na śmiganiu po tychże samych dzikich terenach na rowerach, które o tej porze roku z chęcią zamienimy na .. narty biegowe, bądź skiturowe. A potencjał jest spory w Opolakach i - wcale - nie drzemie ... Tylko trzeba go odpowiednio pobudzić, a ruszy. Tego jestem pewien :-)) Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 10 grudzień 2010 - 00:00 literaki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie wiem czy przy obecnej pogodzie jest sens gdziekolwiek wyruszać.

Dobrze kombinujesz :-) Teraz jest lipa wszędzie, nawet w wyższych górkach ... Musimy poczekać, aż odwilż minie, min. 1-2 tyg. Jak chcesz więcej konkretów - to na tym froum -> http://www.rower.opole.pl/ TA SAMA opolska ekipa śmiga w zimie na biegówkach po opolskich jeziorkach i nie tylko ;-) Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Podaję za Gazetą Wyborczą:

Chcesz być jak Justyna Kowalczyk? Możesz przynajmniej spróbować. Mistrzostwa Opolszczyzny w narciarstwie biegowym odbędą się pod koniec stycznia w Rejviz w Czechach. Organizuje je Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oddział Głuchołazy, Głuchołaski Klub Narciarski, Urząd Miejski w Głuchołazach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Zawody odbędą się 29 stycznia o godz. 11. Swój udział można zgłosić do 28 stycznia pod numerem telefonu: 796585727 lub mailowo: [email protected]. Wpisowe wynosi 10 zł, a pamiątkowy medal otrzyma każdy. Za sam udział w zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...