Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kielce - Niestachów.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 anuśka

anuśka

Użytkownik

• PipPip
  • 122 postów
  • Na forum od: 10.2010
27
  • w-wa

Napisano 14 styczeń 2013 - 13:53

Ja też byłam w ostatnią sobotę. Cały dzień sypał śnieg i może dzięki temu nie było tłumów. Kolejek do wyciągów brak, ale z drugiej strony prawie wszystkie orczyki jeździły zajęte.
Moje najmłodsze dziecko pojeździło na stoczku "przedszkole narciarskie". Muszę przyznać, że naprawdę stoczek fajnie zrobiony pod dzieci - na początku trochę większy spadek, potem wypłaszczenie prawie do zera, żeby w razie czego bezpiecznie się zatrzymać. Wymalowane materace, bramki itp. Młody połknął bakcyla i będzie z niego narciarz :)
Co do głównego stoku - hmmm. Cóż dobrego można powiedzieć: że dobrze przygotowany, że bardzo miła i pomocna obsługa przy wyciągach, że... No właśnie. Przydałoby się 2 razy dłużej i 2 razy stromiej :) Nawet moje dzieci to zauważyły.
Ale nie ma co narzekać. Wszyscy trochę pojeździliśmy i naprawdę fajnie spędziliśmy czas. Pewnie tu wrócimy, bo mimo padającego śniegu i średnio odśnieżonych dróg podróż z W-wy zajęła nam ciut ponad 2,5 godz.

#42 Sylvek

Sylvek

Użytkownik

• PipPip
  • 255 postów
  • Na forum od: 02.2010
53
  • Umiejętności: 5
  • Kielce

Napisano 15 styczeń 2013 - 22:22

Byłem dzisiaj. warunki bdb chociaż temperatura +1 i śnieg był trochę tępy. Stok przygotowany bdb. Jeżeli chodzi o ilość osób to tak do godz 11:30 był luzik i ok 10 osób na stoku a później już tylko gorzej. Chodziły oba wyciągi więc kolejki za wielkie się nie tworzyły (max 5-6osóB). Ok godz 14-tej stok był już trochę rozjeżdżony ale jeszcze nie przeszkadzało w jeździe. Obsługa jak zawsze ok - pomagała przy orczyku, jeżeli ktoś spadł i miał problemy to też zaraz biegli żeby pomóc.

#43 K86

K86

Nowy użytkownik

• 20 postów
  • Na forum od: 07.2011
1
  • Umiejętności: 4
  • W-wa/B-gi

Napisano 17 styczeń 2013 - 09:27

Zastanawiam się czy w sobote jechać do Krajna czy Niestachowa. Ostatnie dwa weekendy pojezdziłem w Bełchatowie. Ale trzeba smakować nowych miejsc. Co doradzacie ?

#44 anuśka

anuśka

Użytkownik

• PipPip
  • 122 postów
  • Na forum od: 10.2010
27
  • w-wa

Napisano 17 styczeń 2013 - 10:37

Zastanawiam się czy w sobote jechać do Krajna czy Niestachowa. Ostatnie dwa weekendy pojezdziłem w Bełchatowie. Ale trzeba smakować nowych miejsc. Co doradzacie ?

Jeśli jedziesz sam, polecam Krajno - trochę stromiej i dłużej (stromiej jak na warunki świętokrzyskie). Jeśli z dziećmi - Niestachów z uwagi na lepszą infrastrukturę - przedszkole narciarskie, plac zabaw, lepszej jakości wyciągi (nie szarpią), sympatyczna i pomocna dzieciom obsługa itp, ale sama górka słabsza.
  • K86 podziękował za tę wiadomość

#45 K86

K86

Nowy użytkownik

• 20 postów
  • Na forum od: 07.2011
1
  • Umiejętności: 4
  • W-wa/B-gi

Napisano 17 styczeń 2013 - 11:30

Dzięki za info. Jedziemy bez dzieci tylko jedna osoba początkująca po 2-3 godzinach na łączce w Bełachatowie.
My młodzi ludzie 24-26 lat :)

Użytkownik K86 edytował ten post 17 styczeń 2013 - 11:31
dopiska

#46 AgnieszkaW.

AgnieszkaW.

Nowy użytkownik

• Pip
  • 32 postów
  • Na forum od: 03.2011
14
  • Umiejętności: 2
  • Kielce

Napisano 19 styczeń 2013 - 00:30

Byłam w Niestachowie wczoraj. Stok jak zwasze przygotowany bardzo dobrze. Obsługa jak zawsze miła. Również cenowo to najbardziej korzystna oferta porównując pobliskie stoki. Średnia ilość jeżdżących - jak na ferie może być. Zaznaczę, jednak, że ja byłam "pod wieczór". Mnie osobiście podoba się tu bardzo a Niestachów to moje ulubione narciarskie miejsce w regionie. Choć ostatnio przekonuję się również do Tumlina.

#47 Sylvek

Sylvek

Użytkownik

• PipPip
  • 255 postów
  • Na forum od: 02.2010
53
  • Umiejętności: 5
  • Kielce

Napisano 22 styczeń 2013 - 10:25

Ja byłem w niedzielę od godz 18-tej do końca i powiem szczerze. że było spoko. warunki bdb - co prawda po całodniowym ujeżdżaniu zrobiło się lekkie kartoflisko ale jakoś nie przeszkadzało mi to za bardzo. Śnieg dobrze niósł. Obsługa jak zwykle ;) Ludzi było sporo ale czym bliżej zamknięcia tym robiło się luźniej. Ok 20:30 jeździło raptem może 10 osób. Ta weekendowa cena trochę jednak odstrasza i chyba wszystkie kolejne wyskoki będę planował "w tygodniu" ;)

pozdr

#48 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 833 postów
  • Na forum od: 09.2010
272
  • Umiejętności: 3
  • Kielce

Napisano 16 listopad 2014 - 12:09

410 m długość, 60 m przewyższenie.

Moja jazda

Łączę zmiany kierunków w jeździe 'pługiem' w lewo i prawo oraz swobodnie zatrzymuje się na łagodnej, zielonej trasie. :D

#49 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 833 postów
  • Na forum od: 09.2010
272
  • Umiejętności: 3
  • Kielce

Napisano 05 grudzień 2017 - 22:04

Przegięliście z cennikiem na ten sezon :P :blink:

Moja jazda

Łączę zmiany kierunków w jeździe 'pługiem' w lewo i prawo oraz swobodnie zatrzymuje się na łagodnej, zielonej trasie. :D