Skocz do zawartości

Funclub Biuro Podróży - opinie


Niciatko

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie wyjazdów zimowych z biurem podroży funclub. Był Ktoś, gdzieś z nimi? może nawet w Val Thorens i może się podzielić opinią na temat organizacji ich wyjazdów i dotrzymywania świadczeń... dodam że w zeszłym roku byłem w Livigno z biurem Tour Club i z ich usług nie skorzystam już nigdy więcej... szczególnie ze względu na rezydenta który w ******* miał wszystko i wszystkich którzy potrzebowali od niego pomocy w jakiejkolwiek sprawie! W apartamencie nie działały kaloryfery i były nieszczelne okna przez co było niesamowicie zimno! Gdy moja Dziewczyna zachorowała, miała 40 stopni gorączki i nie była wstanie stać o własnych siłach zadzwoniłem do niego (odebrał za którymś razem) z prośbą o zawiezienie do szpitala to stwierdził tylko, że jest teraz na stoku więc niewiele może zrobić i żebyśmy na własną rękę się dostali do lekarza!!! PARANOJA! oczywiście do lekarza nie dotarliśmy bo nie było jak i Dziewczyna leczyła się tylko lekami które wzięliśmy z polski! W kolejnych dniach rozchorowali się już wszyscy z naszego apartamentu a rezydent miał całą sytuację głęboko w *******! Jeszcze kilka minusów tego biura byłym w stanie wymienić ale myślę, że napisałem o rzeczy bezsprzecznie najważniejszej czyli dbałości o zdrowie uczestników... a z tego tour club kompletni się nie wywiązał...

Użytkownik jark edytował ten post 25 październik 2010 - 10:43 usunięte wulgaryzmy ..... zmień język, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to najpierw wybrałeś biuro (już finansowo przyklepane?) a potem dopiero rozpytujesz o opinię? no, niezbyt to rozsądne, szczególnie że już raz wybór nie był udany. a w ogóle to do czego to biuro ci potrzebne? apartamentu nie umiesz zaklepać ani nikt z twobich znajomych? no chyba że chodzi o dojazd autokarem, to jeszcze bym zrozumiała, ale skoro macie ekipę do apartamentu to i jakieś auto by się chyba znalazło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zajrzyj na fora na gazecie, tam sporo ludzi o biurach pisze, jest chyba takie forum biura podróży. jeśli nikt nie był z nimi na nartach to może był latem. inna sprawa, że chyba jest coś takiego jak "biała linia", może sobie kupicie dojazd autokarem, znajdziecie miejsce przy gondoli(lub przystanku skibusa) i wrócicie autokarem. fakt, do francji nie widziałam ofert. ja korzystałam z takiej linii latem, wybrałam biuro z opola, spisali się bez zarzutu. zimą robią rejsy dla narciarzy w alpy i dolomity. porównaj kalkulację i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

BYŁEM w zeszłym roku w Valmeinier mogę wysłać zdjecia - było zeje....cie. Autobus piętrowy wygodny i nowy. Apartamenty obok stoku. Czysto. W budynku basen i sauna, Spokojnie można jechać. Karnet ok 130 euro 6 dni - warty ceny.

Poza tym zapomniałeś pewnie dodać, że pracujesz w Fun Clubie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYŁEM w zeszłym roku w Valmeinier mogę wysłać zdjecia - było zeje....cie. Autobus piętrowy wygodny i nowy. Apartamenty obok stoku. Czysto. W budynku basen i sauna, Spokojnie można jechać. Karnet ok 130 euro 6 dni - warty ceny.

Zapomniałeś dodać że na końcu przyszedł wielki smok i wszystkich zjadł . . . http://www.goldenlin...odrozy-fun-club tu coś więcej na temat tego biura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...