Skocz do zawartości

Biuro ESPACE - TRANS?


wapniakos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś miał okazję wyjeżdżać juz z biurem Espace-Trans z W-wy? Bede wdzięczny za opinie czy warto, czy wiarygodne, etc. Maja bardzo interesująca ofertę, jednak nie zawsze cena musi odgrywac najwazniejsza rolę. Z góry dziękuję

możesz śmiało jechać, solidna firma korzystałem nie raz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś miał okazję wyjeżdżać juz z biurem Espace-Trans z W-wy? Bede wdzięczny za opinie czy warto, czy wiarygodne, etc. Maja bardzo interesująca ofertę, jednak nie zawsze cena musi odgrywac najwazniejsza rolę. Z góry dziękuję

Z czystym sumieniem polecam. Zaryzykował bym również stwierdzenie, że znają się na Francji jak mało kto w Polsce. Znam ich jeszcze z czasów, gdy współpracowali z nie istniejącym już biurem Espace Pologne. I jeszcze jedno - jest to legalnie działające biuro podróży z polisą ubezpieczeniową wymaganą przy tej działalności oraz wpisem do Centralnego Rejestru Organizatorów Turystycznych i Pośredników w przeciwieństwie do większości pseudo biur, które ogłaszają się na tym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem wiele razy (ostatnio kilka lat temu). Raz trafiła się pilotka, która nie była w stanie dogadać się (we Francji :) ) po francusku, ale poza tym nie było żadnych zgrzytów. Miejmy nadzieję, że nadal trzymają poziom. Kwaterunek jaki sobie wybierzesz - w większości "turystyczny" standard typu studio, ciasno, ale blisko na stok :)

(...) Znam ich jeszcze z czasów, gdy współpracowali z nie istniejącym już biurem Espace Pologne. (...)

Mam wrażenie, że to ta sama firma po "przekształceniach własnościowych"... Też z nimi jeździłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem wiele razy (ostatnio kilka lat temu). Raz trafiła się pilotka, która nie była w stanie dogadać się (we Francji :) ) po francusku, ale poza tym nie było żadnych zgrzytów. Miejmy nadzieję, że nadal trzymają poziom. Kwaterunek jaki sobie wybierzesz - w większości "turystyczny" standard typu studio, ciasno, ale blisko na stok :) Mam wrażenie, że to ta sama firma po "przekształceniach własnościowych"... Też z nimi jeździłem.

Oj Nie! Espace Pologne przekształciło się w Active Travel mają obecnie siedzibę na Pereca w Wawie. Ich też mogę polecić, to też dobre biuro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Susanne, To nie są chyba aż tak straszne praktyki, żeby ich opis w tej samej formie wklejać w kilku wątkach (a pewnie i na innych forach). Kwota o której mowa nie jest aż tak porażająca, żeby drzeć szaty. Więcej wniesiesz na to forum, jeśli napiszesz reklamacje do biura i poinformujesz forumowiczów o wynikach. Swoją drogą, pewnie te 15,40 EUR to część wynagrodzenia pilotki, nie żalowałbym jej za zorganizowanie karnetów równowartości kilku napojów na stoku, żeby nie musieć ich załatwiać sam. Juz wazniejszym powodem do zlosci wydaje mi sie niemozliwosc dojechania na nartach do hotelu, bo nienawidze chodzic w butach narciarskich. Chill out i zachowajmy proporcje:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 6 lat później...

Ja byłem z nimi w ubiegłym roku w trzech dolinach samolotem. Wszystko było jak najbardziej ok :-) Jedynie na lotnisku po przylocie nie ogarnęli jakichś sensownych oznaczeń lub dodatkowych pilotów i spora grupa ludzi (ze 20) się zgubiła przy szukaniu swojego autokaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...