Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#1 Janica

Janica

Użytkownik

• PipPipPip
  • 780 postów
  • Na forum od: 09.2007
146
  • Umiejętności: 1
  • Malvern, Worcestershire

Napisano 16 lipiec 2010 - 15:51

a potem do Gudauri za 20 zlotych i codzienny puch za 50 zlotych :)
Jedzie ktos na Boze Narodzenie?
http://www.fly4free....takze-w-swieta/

#2 weremo

weremo

Użytkownik

• Pip
  • 32 postów
  • Na forum od: 01.2009
3
  • Umiejętności: 7
  • Chełm

Napisano 29 lipiec 2010 - 20:38

Cześć Janica, Stary Kaukaski Wyjadaczu.:)
To teraz jest jakieś połączenie z Warszawki do Tbilisi ?:eek:
Było by niegłupio. Ja bym się pisał z mety, jeszcze z żoną i moją młodą tylko nie wiem czy mi lekarze pozwolą bo na razie leżę po zawale na kardiologi, no ale do zimy może ożyję.:rolleyes:
Napisz co za linie tam latają . Pozdrowionka. Piotr

#3 weremo

weremo

Użytkownik

• Pip
  • 32 postów
3
  • Chełm

Napisano 29 lipiec 2010 - 20:46

Sory Janica. Chyba mi ten zawał na wzrok wali bo nie zobaczyłem linku. Już wszystko wiem. Gdybym był zdrowy to z mety startował bym przez Tbilisi do Batumi wypławić się w morzu czarnym a tak, klapa. Pozdrowionka

#4 Ski-Group

Ski-Group

Użytkownik

• Pip
  • 50 postów
  • Na forum od: 09.2009
3
  • Warszawa

Napisano 30 lipiec 2010 - 15:28

Bardzo ciekawa propozycja.
Ski-Group.pl
Zapraszam na naszą stronę Wyjazdy na narty oraz do Szkoła narciarska Warszawa

#5 Janica

Janica

Użytkownik

• PipPipPip
  • 780 postów
146

Napisano 30 lipiec 2010 - 18:02

bynajmniej nie jestem żadnym touroperatorem, mogę się ewentualnie podzielić namiarami na noclegi.
Chyba, że ktoś mi fundnie bilet, wzamian na znalezienie noclegów i w ogóle bycie przewodnikiem, to może pomyślę :D
Karnet dzienny to 50-60złoty, spanie z jedzeniem drugie tyle.
www.gudauri.info www.georgia.travel/gudauri i nie zmuszajcie mnie żebym wiecej szukał za Was :P
ruski w szkole był to odpalajcie skype i dzwońcie :)
Generalnie koszt takiego wyjazdu (jeśli jeszcze trafisz bilet za 566) to bedzie około 1500 zł, a ośrodek bardzo mi się podobał.

Mam nadzieję Piotrze, że wydobrzejesz szybko i się spotkamy pod południowym kaukaskim słoneczkiem, razem z Twoją rodziną.
Pozdrawiam

Użytkownik Janica edytował ten post 30 lipiec 2010 - 18:05

#6 Janica

Janica

Użytkownik

• PipPipPip
  • 780 postów
146

Napisano 06 sierpień 2010 - 20:38

http://www.lot.com/w...up-reservations

Rezerwacje grupowe

"Skorzytaj z oferty na bilety grupowe!

Zbierz co najmniej 10 osób w klasie ekonomicznej lub 6 osób w klasie biznes i leć na specjalnych warunkach:

* identyczna cena dla wszystkich pasażerów
* możliwość bezpłatnej zmiany nazwisk podróżujących
* indywidualny termin wystawienia biletów
* depozyt od 150 PLN za osobę
* możliwość rezerwacji ze wszystkich lotnisk krajowych
* obniżona opłata paliwowa
* obniżona opłata za wystawienie biletu"

Wklejam dlatego, ze ubywa biletów w najtańszej taryfie. Moze to jest opcja? :)

#7 Janica

Janica

Użytkownik

• PipPipPip
  • 780 postów
146

Napisano 11 sierpień 2010 - 21:15

w sumie to powinienem zmienić tytul tego tematu na ferie na kaukazie albo cos takiego, bo pierwotny zamysl i tak byl, żeby jechac w lutym :)

a teraz wzorem Szabira opiszę trochę bardzie profesjonalnie opiszę co i jak (uwzględnijcie poprzednie wątki):
Od autora
Głównym celem poniższego wypadu, jest spotkanie się narciarskiej braci w atmosferze wspólnej zabawy i integracji "na białym” i po nim :D , a skierowana jest zwłaszcza do tych, którzy lubią pod deskami duzo świeżego puchu. Poza tym o wyborze zadecydowała rewelacyjna wręcz cena za przelot 560 złotych z warszawy do Tbilisi w 2 strony, w tym wliczona opłata za narty (jeśli suma bagażu nie przekracza podanego limitu)

Cena - od której chyba warto zacząć !
przelot 560złotych z Wa-wy, jeśli będzie nas >9osób i kupimy bilet grupowy u naszego wspaniałego przewoźnika www.LOT.PL
Z Tbilisi jest niecałe 2 godziny drogi do Gudauri, czyli celu narciarskiego. Koszt za taksi to około 80-100zł, no ale dla grupy konieczny będzie bus do wynajęcia. Myślę nawet o tym, żeby takiego kierowcę z busem na 5dni wynająć, ale to kwestia do uzgodnienia.

Termin: określony będzie drogą konsensusu, w dopasowaniu do tanich biletów. Szczegóły biletów tutaj:
generalnie myślę o 5dniach nartowania i do domu, no ale ja w Gruzji już większość zabytków widziałem. Ulegnę pod presją demokratycznych mechanizmów, tzn. gdy mnie przegłosujecie :)

Teren narciarski – Gudauri
"Najważniejszą informacją dla narciarza jest imponująca ilość tras narciarskich dostępnych w tym rejonie - w sumie jest ich aż 350 km, z tego 310 km połączonych jedną siecią wyciągów i nartostrad .Wychodzisz w butach narciarskich z hotelu, wpinasz się w dechy i zwiedzasz bliskie oraz dalekie zakątki zapominając na tydzień o samochodzie.."

ups, to nie tu
tras w Gudauri jest 30kilka kilometrów, ale dużo lepsze jest to co poza trasami- stoki tam nie są skaliste, jak np. w Dolomitach i nawet z góry o wysokości 3333 można zjechać dowolną (w 95%) linią.
www.gudauri.info
http://www.georgia.travel/gudauri/

Generalnie podobny wyjazd odbył się 2 lata temu, sprawozdanie z wyjazdu na 5 stronie tematu
http://www.skiforum....ead.php?t=15376
a zdjęcia tutaj:
http://picasaweb.goo...adziala/Gruzja#

Miasto zamieszkania - Gudauri, czyli bezpośrednio obok wyciągów, albo Kazbegi, czyli miasto ( trochę większa wieś) z widokiem parę 4tysięczników i jedną górkę jeszcze wyższą :) tego nie ma w Alpach ;)

Hotel z basenem, sauną i łaźnią – bezpośrednio na stoku ! Ta opcja w Gudauri, ale ceny alpejskie.
Dla mnie osobiście dawać 50 albo nawet 30USD za spanie to nie to, chociaż może jak ludzie zobaczą tak dużą grupę to spuszczą z ceny. Lista hoteli z Gudauri jest na pierwszej stronie, którą podałem. Cenniki też :/ Są też oczywiście inne hotele (w jednym takim mieszkaliśmy 2 lata temu), nie ujęte w spisie na stronce.

Natomiast w Kazbegi (30km i 30minut w jedną stronę busem) spanie w pensjonacie, z którego latem korzystają wspinacze (bo chyba nie alpiniści :) ) i różni podróżnicy. Tam cena za 15-20USD.
Rezydencja zbudowana w stylu kaukaskiej wsi, sąsiedzi obok mają krowy itepe :)
recepcja- brak
restauracja- brak
podgrzewany basen kryty-brak
sauna i łaźnia parową -brak
przechowalnia sprzętu narciarskiego-jest
miejsca parkingowe-chyba niepotrzebne :) chociaż to w przypadku zakwaterowania w Kazbegi wynajęlibyśmy jakiegoś kierowcę (może lokalnego, tzn. ze wsi, żeby tylko nas podwoził do wyciągów i z powrotem?) Jakby co to miejsce parkingowe jest.

Pokoje 2, 3 i 4 osobowe, jest ogrzewanie, nie ma internetu, chyba że ktoś sobie na miejscu (w Tbilisi) kupi kartę i będzie łapał z vodafone albo czegoś takiego.

W cenie
bielizna pościelowa
ogrzewanie
jedzenie i wino unlimited
miejsca parkingowe (jeżeli nie będą zajęte).

Obowiązkowo płatne na miejscu- nie istnieje, jak basen :)

Inne atrakcje
W Kazbegi klasztor prawosławny z XIII wieku (albo starszy), do tego góra Kazbek 5040m npm. oczywiscie na nią nie pójdziemy :)

OSTRZEGAm, żeby nie było :)
czasami, po intenswnym nocnym opadzie moga zamknąć drogę z Kazbegi do Gudauri, więc z nart może nic nie wyjść tego dnia. Jeśli wybierzemy Kazbegi to musimy o tym pamiętać, dlatego też powrót do Tbilisi dzień przed wylotem, chyba, że na ostatni nocleg zostaniemy w Gudauri. Wtedy o dojazd nie musimy się martwić.

Ubezpieczenie
każdy niech sprawdzi we własnym zakresie. Ubezpieczenie od wojny niepotrzebne, bo zimą tam spada na przełęczach 3metry śniegu i niespodziewany atak wojsk FR wykluczony :) pytajcie u ubezpieczycieli, czy Gruzja to wg jeszcze Europa, czy nie, czy będziecie musieli kupować szersze ubezpieczenie.

Informacje dodatkowe:
do końca września myślę, że ustalimy termin i listę osób i kupimy bilety- sposób płatności też jakoś wymyślimy, bo mało kto ma na karcie kredytowej limit, żeby wyłożyć za tyle osób(w każdym razie ja nie).

Pogoda jest w google :)

Cam Live
www.georgialive.ge po lewej wybieracie Gudauri, latem kamerka chyba tez dziala

Aha!!!
Karnety kosztują 25 albo 30lari, czyli przy obecnym kursie PLN/USD/lari to bedzie 45-55 złotych.
tak tanio, ze zapomniałem :)

A teraz kasa:
Ogólna cena za tydzień to 560 za przelot (plus dojazd do Wa-wy i powrót), plus 15-20złotych za dojazd w góry (x2), cena za spanie to tak jak pisałem około 50 złotych dziennie, karnet też 50 złotych dziennie. Jak będziemy nartowali, to wiadomo jakaś kasa pójdzie na hotdogi, batony, wino itepe. Dlatego podałem 1300 złotych (560+5x150). W takiej cenie można zamknąć 7dniowy wyjazd.
Oczywiscie jeśli ustalimy na dłużej, tzn. dojdzie do tego zwiedzanie, to cena wzrasta. Ale to do ustalenia. Jeszcze pół roku, więc czas do zastanowienia jest.
Wyjazd dla dorosłych ludzi, tzn. over 18 :) to raczej nie są warunki dla rodzin z małymi dziećmi.
Z drugiej strony to też nie wyjazd dla maniaków freeridów, tzn, tacy oczywiscie mile widziani, ale nie każdy musi byc mistrzem (mi do tego b. daleko)

To nie jest komercyjny wyjazd, każdy płaci za siebie, chyba ze będziemy piwkować :P
Pierwsze spotkanie informacyjne mogę zrobić w niedzielę w Wa-wie, poza tym generalnie na śląsku, najlepiej Katowice. Tel. p;odam na priv, tylko piszcie do soboty wieczorem.

Użytkownik Janica edytował ten post 11 sierpień 2010 - 21:29

• yukisan podziękował za tę wiadomość

#8 SkiDiv

SkiDiv

Użytkownik

• PipPip
  • 185 postów
  • Na forum od: 10.2006
27
  • Warszawa

Napisano 11 sierpień 2010 - 21:37

Dzięki za profesjonalne info :)

#9 Janica

Janica

Użytkownik

• PipPipPip
  • 780 postów
146

Napisano 11 sierpień 2010 - 21:40

haha, czekam aż pochwali mnie Szabir :D
a Wy sobie poczytajcie, ja idę w kimono :)

Użytkownik Janica edytował ten post 11 sierpień 2010 - 21:45

#10 weremo

weremo

Użytkownik

• Pip
  • 32 postów
3
  • Chełm

Napisano 15 sierpień 2010 - 21:45

Jeśli ktoś ma ze sobą laptopa można za frajer podłączyć się do sieci w hotelu Marko Polo ( przy samym wyciągu), bierzesz tam w barze browar i siedzisz do woli.

#11 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3020 postów
  • Na forum od: 09.2006
902
  • Katowice

Napisano 15 sierpień 2010 - 22:51

w sumie to powinienem zmienić tytul tego tematu na ferie na kaukazie albo cos takiego, bo pierwotny zamysl i tak byl, żeby jechac w lutym

a teraz wzorem Szabira opiszę trochę bardzie profesjonalnie opiszę co i jak (uwzględnijcie poprzednie wątki):
Od autora
Głównym celem poniższego wypadu, jest spotkanie się narciarskiej braci w atmosferze wspólnej zabawy i integracji "na białym” i po nim :D , a skierowana jest zwłaszcza do tych, którzy lubią pod deskami duzo świeżego puchu. Poza tym o wyborze zadecydowała rewelacyjna wręcz cena za przelot 560 złotych z warszawy do Tbilisi w 2 strony, w tym wliczona opłata za narty (jeśli suma bagażu nie przekracza podanego limitu)

Cena - od której chyba warto zacząć !
przelot 560złotych z Wa-wy, jeśli będzie nas >9osób i kupimy bilet grupowy u naszego wspaniałego przewoźnika www.LOT.PL
Z Tbilisi jest niecałe 2 godziny drogi do Gudauri, czyli celu narciarskiego. Koszt za taksi to około 80-100zł, no ale dla grupy konieczny będzie bus do wynajęcia. Myślę nawet o tym, żeby takiego kierowcę z busem na 5dni wynająć, ale to kwestia do uzgodnienia.

Termin: określony będzie drogą konsensusu, w dopasowaniu do tanich biletów. Szczegóły biletów tutaj:
generalnie myślę o 5dniach nartowania i do domu, no ale ja w Gruzji już większość zabytków widziałem. Ulegnę pod presją demokratycznych mechanizmów, tzn. gdy mnie przegłosujecie :)

Teren narciarski – Gudauri
"Najważniejszą informacją dla narciarza jest imponująca ilość tras narciarskich dostępnych w tym rejonie - w sumie jest ich aż 350 km, z tego 310 km połączonych jedną siecią wyciągów i nartostrad .Wychodzisz w butach narciarskich z hotelu, wpinasz się w dechy i zwiedzasz bliskie oraz dalekie zakątki zapominając na tydzień o samochodzie.."

ups, to nie tu
tras w Gudauri jest 30kilka kilometrów, ale dużo lepsze jest to co poza trasami- stoki tam nie są skaliste, jak np. w Dolomitach i nawet z góry o wysokości 3333 można zjechać dowolną (w 95%) linią.
www.gudauri.info
http://www.georgia.travel/gudauri/

Generalnie podobny wyjazd odbył się 2 lata temu, sprawozdanie z wyjazdu na 5 stronie tematu
http://www.skiforum....ead.php?t=15376
a zdjęcia tutaj:
http://picasaweb.goo...adziala/Gruzja#

Miasto zamieszkania - Gudauri, czyli bezpośrednio obok wyciągów, albo Kazbegi, czyli miasto ( trochę większa wieś) z widokiem parę 4tysięczników i jedną górkę jeszcze wyższą :) tego nie ma w Alpach ;)

Hotel z basenem, sauną i łaźnią – bezpośrednio na stoku ! Ta opcja w Gudauri, ale ceny alpejskie.
Dla mnie osobiście dawać 50 albo nawet 30USD za spanie to nie to, chociaż może jak ludzie zobaczą tak dużą grupę to spuszczą z ceny. Lista hoteli z Gudauri jest na pierwszej stronie, którą podałem. Cenniki też :/ Są też oczywiście inne hotele (w jednym takim mieszkaliśmy 2 lata temu), nie ujęte w spisie na stronce.

Natomiast w Kazbegi (30km i 30minut w jedną stronę busem) spanie w pensjonacie, z którego latem korzystają wspinacze (bo chyba nie alpiniści :) ) i różni podróżnicy. Tam cena za 15-20USD.
Rezydencja zbudowana w stylu kaukaskiej wsi, sąsiedzi obok mają krowy itepe :)
recepcja- brak
restauracja- brak
podgrzewany basen kryty-brak
sauna i łaźnia parową -brak
przechowalnia sprzętu narciarskiego-jest
miejsca parkingowe-chyba niepotrzebne :) chociaż to w przypadku zakwaterowania w Kazbegi wynajęlibyśmy jakiegoś kierowcę (może lokalnego, tzn. ze wsi, żeby tylko nas podwoził do wyciągów i z powrotem?) Jakby co to miejsce parkingowe jest.

Pokoje 2, 3 i 4 osobowe, jest ogrzewanie, nie ma internetu, chyba że ktoś sobie na miejscu (w Tbilisi) kupi kartę i będzie łapał z vodafone albo czegoś takiego.

W cenie
bielizna pościelowa
ogrzewanie
jedzenie i wino unlimited
miejsca parkingowe (jeżeli nie będą zajęte).

Obowiązkowo płatne na miejscu- nie istnieje, jak basen :)

Inne atrakcje
W Kazbegi klasztor prawosławny z XIII wieku (albo starszy), do tego góra Kazbek 5040m npm. oczywiscie na nią nie pójdziemy :)

OSTRZEGAm, żeby nie było :)
czasami, po intenswnym nocnym opadzie moga zamknąć drogę z Kazbegi do Gudauri, więc z nart może nic nie wyjść tego dnia. Jeśli wybierzemy Kazbegi to musimy o tym pamiętać, dlatego też powrót do Tbilisi dzień przed wylotem, chyba, że na ostatni nocleg zostaniemy w Gudauri. Wtedy o dojazd nie musimy się martwić.

Ubezpieczenie
każdy niech sprawdzi we własnym zakresie. Ubezpieczenie od wojny niepotrzebne, bo zimą tam spada na przełęczach 3metry śniegu i niespodziewany atak wojsk FR wykluczony :) pytajcie u ubezpieczycieli, czy Gruzja to wg jeszcze Europa, czy nie, czy będziecie musieli kupować szersze ubezpieczenie.

Informacje dodatkowe:
do końca września myślę, że ustalimy termin i listę osób i kupimy bilety- sposób płatności też jakoś wymyślimy, bo mało kto ma na karcie kredytowej limit, żeby wyłożyć za tyle osób(w każdym razie ja nie).

Pogoda jest w google :)

Cam Live
www.georgialive.ge po lewej wybieracie Gudauri, latem kamerka chyba tez dziala

Aha!!!
Karnety kosztują 25 albo 30lari, czyli przy obecnym kursie PLN/USD/lari to bedzie 45-55 złotych.
tak tanio, ze zapomniałem :)

A teraz kasa:
Ogólna cena za tydzień to 560 za przelot (plus dojazd do Wa-wy i powrót), plus 15-20złotych za dojazd w góry (x2), cena za spanie to tak jak pisałem około 50 złotych dziennie, karnet też 50 złotych dziennie. Jak będziemy nartowali, to wiadomo jakaś kasa pójdzie na hotdogi, batony, wino itepe. Dlatego podałem 1300 złotych (560+5x150). W takiej cenie można zamknąć 7dniowy wyjazd.
Oczywiscie jeśli ustalimy na dłużej, tzn. dojdzie do tego zwiedzanie, to cena wzrasta. Ale to do ustalenia. Jeszcze pół roku, więc czas do zastanowienia jest.
Wyjazd dla dorosłych ludzi, tzn. over 18 :) to raczej nie są warunki dla rodzin z małymi dziećmi.
Z drugiej strony to też nie wyjazd dla maniaków freeridów, tzn, tacy oczywiscie mile widziani, ale nie każdy musi byc mistrzem (mi do tego b. daleko)

To nie jest komercyjny wyjazd, każdy płaci za siebie, chyba ze będziemy piwkować :P
Pierwsze spotkanie informacyjne mogę zrobić w niedzielę w Wa-wie, poza tym generalnie na śląsku, najlepiej Katowice. Tel. p;odam na priv, tylko piszcie do soboty wieczorem.

toż to prawie plagiat kolego :rolleyes:

Całe życie z wariatami

#12 Janica

Janica

Użytkownik

• PipPipPip
  • 780 postów
146

Napisano 27 sierpień 2010 - 11:40

toż to prawie plagiat kolego :rolleyes:

staram się jak mogę ;)
Termin to 28.02-10.03. Jak ktoś chętny to zgłaszajcie się.

#13 zdanpak

zdanpak

Użytkownik

• PipPipPip
  • 708 postów
  • Na forum od: 11.2006
28
  • Warszawa

Napisano 31 sierpień 2010 - 10:57

bardzo interesujące, zwłaszcza ten puch. Jestem chętny +1

[COLOR="Red"]jedź w góry i wysłuchaj dobrych wieści- reszta świata pogrążona jest w chaosie [/COLOR]

#14 agart5

agart5

Użytkownik

• Pip
  • 41 postów
  • Na forum od: 11.2008
2
  • Warszawa

Napisano 05 wrzesień 2010 - 09:52

To ja się piszę na 199 % ,bo mam już dosyć landrynkowych wyjazdów :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Pozdrawiam Landrynka

Proponuję wylot 30 .12--07.01 tym samym każdy spędzi Boże Narodzenie z rodziną . Proponuję 8 dni bo , rzeczywistej jazdy będzie 6 dni . Jest opcja 25 .12 ale pobyt się wydłuża :D:D .

#15 kolego

kolego

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • Na forum od: 05.2010
0

Napisano 06 wrzesień 2010 - 15:21

super sprawa tylko nie mogę skumać jak zrobic rezerwacje w LOT bo co bym nie wybrał to ceny w jedną stronę zaczynają się od 1000zł.

pzdr

#16 Porter

Porter

50+

• PipPipPip
  • 822 postów
311
  • Umiejętności: 6
  • Gdynia

Napisano 09 wrzesień 2010 - 01:21

Bardzo spodobał mi się Twój opis imprezy tylko pogubiłem się w możliwych terminach - późna godzina + browar. Trójmiasto ma ferie w terminie 15-30 stycznia 2011. Biorąc pod uwagę wyjazd z Szabirem do Francji chętnie przeskoczymy po powrocie do Kaukazu, a wracamy do Gdyni 15/16 stycznia. Poproszę o kontakt do Ciebie na priv-a to pogadamy. Fajnie, że się angażujesz w takie wypady :)

OK. Święta - super temin! Nas jest teoretycznie sześcioro zainteresowanych. Jeśli trzeba podjąć jakieś szybkie działania to proszę o info.

#17 Janica

Janica

Użytkownik

• PipPipPip
  • 780 postów
146

Napisano 12 wrzesień 2010 - 15:58

jeszcze raz wybaczcie mi błędny tytuł, ale ostateczny termin to 28.2-10.3, a nie Boże Narodzenie, Nowy Rok (tamte bilety już dawno zeszły ;) ).
kupiłem bilety z LOTu na 28.2-10.3 za 650 złoty (w sumie, w cene wchodzą tez narty), jest nas na razie 3 osoby. Kupilismy w tamta stronę z Wawy do Erewania (4 godziny busem od Tbilisi), bo 6 dni to było za krótko dla nas, a tak udało się znaleźć w miare rozsądnej cenie w dobrym terminie na 10 dni. Powrotny z Tbilisi już (do Wawa oczywiście).
Na razie są jeszcze 2 miesjca za 650 złotych, gdy skończy się ta taryfa będzie trzeba dać chyba 800, a potem 1100 (nie wiem ile zostało w puli za 800). Tak pokazuje na stronce. Oczywiście gdyby zebrało sie >10 osób, to można iść w biurze (np. złote tarasy, lub na okęciu czy innym lotnisku, ale chyba te dwa pierwsze miejsca są najbardziej miarodajne) kupić bilet grupowy i wtedy nie musicie się martwic o ilość miejsc w taniej taryfie.
W każdym razie trochę za Waszymi plecami zdecydowałem o terminie i w sumie to chyba nie będzie taki zły termin :) długi dzień, ciepełko i góry śniegu, a na dole (tzn. nie w dolnej stacji, ale w reszcie Gruzji) będzie juz piękna wiosna.
Jeśli ktoś woli jednak inny termin, to chętnie służę radą.
Pozdro :)

#18 gardenia

gardenia

Użytkownik

• PipPipPip
  • 386 postów
  • Na forum od: 12.2008
20
  • Umiejętności: 8

Napisano 27 wrzesień 2010 - 08:04

bardzo interesujące, zwłaszcza ten puch. Jestem chętny +1

jestem chetny

#19 volta2

volta2

Użytkownik

• PipPip
  • 152 postów
  • Na forum od: 10.2007
16
  • warszawa a dawniej baku

Napisano 29 wrzesień 2010 - 13:35

janico, ja się piszę jak nie na łikend to na dłużej, może w tym roku uda się do polskiej grupy dołączyć?
w zeszłym roku byłam sama, i nie powiem, by mi się nudziło, ale zawsze to ciekawiej od czasu do czasu zagadać do kogoś.

muszę tylko termin podpatrzeć, jaki wybrałeś:)

#20 volta2

volta2

Użytkownik

• PipPip
  • 152 postów
  • Na forum od: 10.2007
16
  • warszawa a dawniej baku

Napisano 29 wrzesień 2010 - 13:49

o już doczytałam, będę na 100% w sobotę, niedzielę, poniedziałek i we wtorek 8 marca pewnie odjadę już do siebie:)

potem wracam na 21 marca już na 10 dni, ale wtedy to może już po 13tej ostro się roztapiać.

samolot mnie oczywiście nie dotyczy, nocleg też będę mieć we własnym zakresie(nocował będziesz w kazbegi czy gudauri?), ale na stoku chciałabym się od czasu do czasu zobaczyć, no chyba że wy tylko pozatrasówki uprawiacie:)