Skocz do zawartości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lionheart

lionheart

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 02.2010
  • Umiejętności: 7
  • Wrocław

Napisano 14 luty 2010 - 20:25

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum, także proszę o wyrozumiałość, jeżeli powtórzę się z postem.

Planuję wybrać się w Alpy na tydzień lub 10 dni (dojazd własny lub autokarowy). Jest jakiś sprawdzony sposób, by taki wyjazd zorganizować w przyzwoitej cenie. Jak najlepiej załatwiać taki pobyt: bezpośrednio rezerwować nocleg w wybranym miejscu, a skipass na miejscu, czy oferty na stronach głównych ośrodków alpejskich są korzystne?

Dzięki za odpowiedź

L.

#2 berry

berry

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1151 postów
  • Na forum od: 11.2007
  • Umiejętności: 1

Napisano 14 luty 2010 - 20:31

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum, także proszę o wyrozumiałość, jeżeli powtórzę się z postem.

Planuję wybrać się w Alpy na tydzień lub 10 dni (dojazd własny lub autokarowy). Jest jakiś sprawdzony sposób, by taki wyjazd zorganizować w przyzwoitej cenie. Jak najlepiej załatwiać taki pobyt: bezpośrednio rezerwować nocleg w wybranym miejscu, a skipass na miejscu, czy oferty na stronach głównych ośrodków alpejskich są korzystne?

Dzięki za odpowiedź

L.

Mogę pomóc Wam w organizacji wszystkiego. Ale w związku z wpadkami :D (czyli ktoś zamówił apartament ale nie przyjechał) zachęcę Cię wcześniej do uzupełnienia profilu...

Cała reszta to:

- kiedy chcecie jechać,
- ile sztuk :D Was będzie,
- jaki standard zakwaterowania Was interesuje (normalnie wyposażone mieszkanie wakacyjne, pokoje z wyżywieniem, itd.)...

Pozdrawiam

#3 Robert Ski Planet

Robert Ski Planet

Użytkownik

• PipPip
  • 255 postów
  • Na forum od: 07.2009
  • Umiejętności: 9
  • Poznań

Napisano 15 luty 2010 - 14:37

Musisz nieco bardziej doprecyzować swoje oczekiwania, a także podać, tak jak napisał kolega berry, więcej szczegółów.

pozdro

[COLOR="Blue"]www.narty-wlochy.pl[/COLOR] - Narty we Włoszech
[COLOR="Blue"]www.free-ski-narty.pl[/COLOR] - Karnet w Cenie
Ski Planet na Facebook'u