Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ubezpieczenie narciarskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
629 odpowiedzi w tym temacie

#621 jacek-1210

jacek-1210

Użytkownik

• PipPipPip
  • 630 postów
  • Na forum od: 04.2013
609
  • Radomsko

Napisano 01 luty 2019 - 00:42

https://prnews.pl/as...73GbdECYii99VUw

Powaliły mnie koszty wyrostka, który u nas kosztuje zdaje się  3-4k zł  :o

• jurkyy podziękował za tę wiadomość

#622 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2204 postów
  • Na forum od: 01.2017
773
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 01 luty 2019 - 02:35

Przy ubezpieczeniach, u lekarza, w sądzie czy u mechanika, warto pamiętac, że interesy stron tylko czasem są zbieżne. Reszta to twarde lub miekkie negocjacje w których nie jest jasne kto po której stronie stoi barykady. Za naiwność czasem trzeba płacić. Oby tylko pieniędzmi.

#623 jurkyy

jurkyy

Nowy użytkownik

• 18 postów
  • Na forum od: 10.2008
5
  • Umiejętności: 1
  • czechowice -dziedzice

Napisano 22 luty 2019 - 19:40

Czy korzystał ktoś z SIGNAL IDUNA??.Nawet w najwyższym wariancie mają koszty ratownictwa 6000 euro.Wydaje mi się że to mało.

#624 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 864 postów
  • Na forum od: 03.2016
1063
  • Umiejętności: 6
  • Rajszew

Napisano 22 luty 2019 - 21:56

Moim zdaniem nie obowiązuje sportów motorowych - dlatego napisałem "niektóre". Istotna jest też wysokość - do 6 000 m npm. Ale przede wszystkim zakresy ochrony są różne w różnych miejscach - co napisałem. Myślę, że dokładnie to samo mamy na myśli :)

pozdro

Wiesiek

To akurat można obejść. Publicznie nie napiszę jednak jak to zrobić, jakbyś chciał to na priv.

#625 Panna Basieńka

Panna Basieńka

Nowy użytkownik

• 12 postów
  • Na forum od: 08.2018
9
  • Umiejętności: 3
  • Gdynia

Napisano 14 marzec 2019 - 09:15

Szybkie pytanko - czy możecie polecić jakiegoś ubezpieczyciela (najlepiej z możliwością wykupienia polisy online), gdzie polisa na wyjazd narciarski krajowy (tylko krajowy) zawiera jakąś sensowną kwotę ubezpieczenia OC?

Jak przeglądam różne porównywarki ubezpieczeń, po zaznaczeniu opcji, że celem wyjazdu jest Polska, standardowo wyrzuca mi przekierowanie do AXA, a tam we wszystkich wariantach ubezpieczenia OC sportowe to 10 000 zł, czyli b. mało. 

Z kolei PZU ubezpieczenie krajowe (Wojażer) ma tylko dla grup zorganizowanych.

Z góry dzięki za pomoc!

#626 MajkaW

MajkaW

Użytkownik

• PipPipPip
  • 373 postów
  • Na forum od: 12.2018
325
  • Umiejętności: 7
  • Kraków

Napisano 14 marzec 2019 - 12:33

Szybkie pytanko - czy możecie polecić jakiegoś ubezpieczyciela (najlepiej z możliwością wykupienia polisy online), gdzie polisa na wyjazd narciarski krajowy (tylko krajowy) zawiera jakąś sensowną kwotę ubezpieczenia OC?
Jak przeglądam różne porównywarki ubezpieczeń, po zaznaczeniu opcji, że celem wyjazdu jest Polska, standardowo wyrzuca mi przekierowanie do AXA, a tam we wszystkich wariantach ubezpieczenia OC sportowe to 10 000 zł, czyli b. mało. 
Z góry dzięki za pomoc!

OC - 10 tys euro Colonnade

#627 olioli

olioli

Nowy użytkownik

• Pip
  • 46 postów
  • Na forum od: 10.2009
30
  • Umiejętności: 6
  • Brodnica

Napisano 14 marzec 2019 - 14:21

Z góry dzięki za pomoc!

Bierz AXA zdobywca.  OC 1500000 pln

#628 Panna Basieńka

Panna Basieńka

Nowy użytkownik

• 12 postów
9
  • Gdynia

Napisano 14 marzec 2019 - 14:26

Dzięki za pomoc!

Colonnade jest ok na moje potrzeby - wykupione.

Teraz trzymam kciuki, żeby Szczyrk przez najbliższy tydzień nie popłynął do reszty :D

(Liczyłam na ładne, białe zakończenie sezonu, a szykuje się wiosna i ciepełko... ech...)

#629 CaperSKI

CaperSKI

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 439 postów
  • Na forum od: 02.2013
187
  • Umiejętności: 2
  • Wolne Miasto Gdańsk

Napisano 14 marzec 2019 - 14:44

Dzięki za pomoc!
Colonnade jest ok na moje potrzeby - wykupione.
Teraz trzymam kciuki, żeby Szczyrk przez najbliższy tydzień nie popłynął do reszty :D
(Liczyłam na ładne, białe zakończenie sezonu, a szykuje się wiosna i ciepełko... ech...)

Na takie okazje trzeba mieć "szutrówki" i no stres😉

Wysłane z mojego TA-1004 przy użyciu Tapatalka

#630 Panna Basieńka

Panna Basieńka

Nowy użytkownik

• 12 postów
9
  • Gdynia

Napisano 14 marzec 2019 - 14:58

Na takie okazje trzeba mieć "szutrówki" i no stres

Wysłane z mojego TA-1004 przy użyciu Tapatalka

Moje narty zostały kupione tak okazyjnie, że jeśli nawet poharatam ślizg o jakiś żwir, to się z rozpaczy nie zastrzelę - ale oczywiście wolałabym, żeby jeszcze sezon lub dwa pożyły (z takim założeniem czasu użytkowania je kupiłam). Ale może nie będzie aż tak źle. Rozmawiałam wczoraj z panią, u której będziemy mieszkać (przy okazji, jak się dowiedziałam, instruktorką narciarską) i wg. niej na razie jest dobrze i na SON można zjeżdżać do samego dołu bez większych problemów. Może weekendowe ocieplenie nie skasuje śniegu do imentu. :D