Skocz do zawartości

Witaj na SkiForum.pl

Logowanie » 

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach.

Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamikadze22

kamikadze22

Użytkownik

• Pip
  • 42 postów
  • Na forum od: 11.2009
4
  • Umiejętności: 10

Napisano 25 styczeń 2010 - 09:39

Wróciłem parę dni temu z wyjazdu na którym korzystałem ze skipassu o nazwie dolomiti superski i w trakcie wyjazdu rezydent powiadomił mnie o możliwości sprawdzenia ile się przejechało kilometrów na nartach za pomocą jakiegoś kodu który znajduje się na skipassie . Po powrocie do kraju nie wiem jak sprawdzić ile kilometrów przejechałem na nartach.
  • ryba40 podziękował za tę wiadomość

#2 bocian74

bocian74

Kiepski narciarz

• PipPipPipPipPipPip
  • 4236 postów
  • Na forum od: 12.2008
1172
  • Umiejętności: 2

Napisano 25 styczeń 2010 - 09:42

Jak logika podpowiada, na http://www.dolomitisuperski.com/ :)
Aczkolwiek aktualnie usługa ta jest niedostepna.
Pozdr
Marcin

#3 kamikadze22

kamikadze22

Użytkownik

• Pip
  • 42 postów
4
  • Umiejętności: 10

Napisano 25 styczeń 2010 - 10:08

Spędziłem na tej stronie ok 2 godzin w poszukiwaniu tej opcji.dzięki za odpowiedź , już wiem że nie ma mowy o zaszpanowaniu przed znajomymi ile to się nie przejechało :D.

#4 bocian74

bocian74

Kiepski narciarz

• PipPipPipPipPipPip
  • 4236 postów
  • Na forum od: 12.2008
1172
  • Umiejętności: 2

Napisano 25 styczeń 2010 - 10:13

Skipass-> Check ski performance ;)
Tam tego szukaj jak wyjaśnią sprawy związane z bezpieczeństwem i przechowywaniem danych osobowych, co jest powodem chwilowej niedostępności usługi.
Pozdr
Marcin
  • grgrz podziękował za tę wiadomość

#5 grgrz

grgrz

Nowy użytkownik

• 6 postów
  • Na forum od: 02.2010
0
  • Umiejętności: 7

Napisano 20 marzec 2010 - 16:46

Chodzi,działa :)
Można się chwalić.
Dzięki za link

#6 pawelb91

pawelb91

Użytkownik

• PipPip
  • 188 postów
  • Na forum od: 11.2008
51
  • Umiejętności: 8
  • Nowy Sącz

Napisano 20 marzec 2010 - 17:56

A czy z doliny Aosty też można tak sprawdzic? Bo szukalem ale chyba nie ma ... :(

#7 grgrz

grgrz

Nowy użytkownik

• 6 postów
0
  • Umiejętności: 7

Napisano 20 marzec 2010 - 19:08

W nazwie skipasa miałeś "dolomiti" ? Wpisz numer i się okaże.
http://utilizzo.dolo...jsp?ccode=it-IT

#8 Forode1

Forode1

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 03.2010
0

Napisano 21 marzec 2010 - 14:43

wróciłam wczoraj z dolomitów . Było super . pogoda codziennie piękna. zaliczyłam sella ronde i marmoladę . ale jak sprawdzić ile km przejechałam ? nie wiem gdzie wpisać ten nr ze skipassa

#9 przenio

przenio

Niedoceniany talent

• PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Na forum od: 10.2007
328
  • Warszawa

Napisano 21 marzec 2010 - 17:38

wróciłam wczoraj z dolomitów . Było super . pogoda codziennie piękna. zaliczyłam sella ronde i marmoladę . ale jak sprawdzić ile km przejechałam ? nie wiem gdzie wpisać ten nr ze skipassa

Patrz post #7 :)

Less is more - MvdR

#10 TurboDymoMan

TurboDymoMan

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1097 postów
134
  • Umiejętności: 1
  • Poznań / Luboń

Napisano 21 marzec 2010 - 18:07

jak ktoś ma nokie na symbianie i z GPS-em wbudowanym polecam programik nokia sport tracker (http://sportstracker...s/main/index.do).
uruchamiamy na początku dnia na nartach, cały dzień jeździmy, a potem wrzucamy do kompa - mamy pełną statystykę, średnia prędkość, prędkość najwyższa, ilość kilometrów, a nawet programik wrzuca to na mapy google i mamy albo mapę albo zdjęcie satelitarne z rozrysowaną naszą trasą z pełną statystyką:)
TurboDymoMan... ni to ssak, ni to ptak... może łoś...:D

#11 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 2934 postów
  • Na forum od: 01.2008
1175
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 21 marzec 2010 - 20:43

A czy z doliny Aosty też można tak sprawdzic? Bo szukalem ale chyba nie ma ... :(

To oczywiście nie jest rejon Dolomiti Superski ale szczęśliwie niektóre ośrodki uczestniczą w austriackim skiline.cc. Tu masz Cervinia/Zermatt i Courmayeur:
http://www.skiline.c...Breuil-Cervinia
http://www.skiline.c...cket/Courmayeur
http://www.skiline.cc/ticket/zermatt

Też właśnie wróciłem - wybitnie udany i trafiony pogodowo tydzień :)
W zasadzie to powtórzę info za innymi - tu link:
http://www.dolomitis...erski-74PL.html
...aby przy okazji wyrazić żal, że przepadły niestety wyniki z poprzednich sezonów :/

#12 billea

billea

Użytkownik

• PipPip
  • 106 postów
  • Na forum od: 11.2006
8
  • Umiejętności: 6
  • Tarnów

Napisano 23 marzec 2010 - 11:32

Sprawdzałam i działa tylko zermatt, chyba włosi sie wypięli.....:(

#13 vrinx

vrinx

Użytkownik

• PipPipPip
  • 314 postów
  • Na forum od: 04.2008
61
  • Łódź duchem ówKrak

Napisano 24 marzec 2010 - 15:04

usługa na www.dolomitisuperski.com działa - przerwa była krótka... dział skipass a później check ski performance

mozna bezpoednio tu:
http://utilizzo.dolo...jsp?ccode=en-US
[COLOR="Gray"]dawno temu[/COLOR] [COLOR="Blue"]Sulov[/COLOR], [COLOR="Gray"]kiedyś[/COLOR] [COLOR="Red"]Streetracer 8[/COLOR], [COLOR="gray"]później[/COLOR] [COLOR="Lime"]RC4 Race SC[/COLOR], [COLOR="gray"]teraz[/COLOR] [COLOR="Black"]SL11[/COLOR], [COLOR="red"]czasem D2 jak syn da[/COLOR]

#14 amcieq

amcieq

Nowy użytkownik

• 5 postów
0
  • Umiejętności: 9
  • niestety daleko od gór - Toruń

Napisano 25 marzec 2010 - 12:48

witam Was,
mam ważne pytanie, wybieram się do val di sole, chciałbym móc sprawdzać ile i gdzie byłem danego dnia/podczas wyjazdu, znany jest mi serwis skiline
adres www.skiline.cc ale niestety nie ma tam możliwości podglądu miejsca mojego pobytu, może znacie podobne serwisy tylko obejmujące val di sole?
pozdrawiam macieq

ooo już znalazłem info że nie ma czegoś takiego.... ;(

Użytkownik amcieq edytował ten post 25 marzec 2010 - 13:33

#15 bajer

bajer

Użytkownik

• Pip
  • 42 postów
  • Na forum od: 03.2009
1
  • Ostrzeszow

Napisano 25 marzec 2010 - 14:47

A szkoda bo tam bylem, sam szukalem, podobało mi się swietne tereny.

#16 billea

billea

Użytkownik

• PipPip
  • 106 postów
  • Na forum od: 11.2006
8
  • Umiejętności: 6
  • Tarnów

Napisano 25 marzec 2010 - 15:03

Udało mi sie wejść na wykresy przez skivalle.it, pomimo że nie miałam karnetu Siski, tylko Breuil-Cervinia + VdA,:D

#17 moris

moris

38 i "kocham narty"

• PipPipPip
  • 624 postów
  • Na forum od: 05.2007
240
  • powiat krakowski

Napisano 25 marzec 2010 - 17:46

witam Was,
mam ważne pytanie, wybieram się do val di sole, chciałbym móc sprawdzać ile i gdzie byłem danego dnia/podczas wyjazdu, znany jest mi serwis skiline
adres www.skiline.cc ale niestety nie ma tam możliwości podglądu miejsca mojego pobytu, może znacie podobne serwisy tylko obejmujące val di sole?
pozdrawiam macieq

ooo już znalazłem info że nie ma czegoś takiego.... ;(

W każdej stacji możesz na koniec pobytu poprosić o wydruk ze skipasu - tak kiedyś tam robiłem (w Dolomitach można na stronce samemu to sprawdzić - ale to po drugiej stronie Brener-u)

Inna opcja - mały GPS (np Geonaute z Decathlonu - później można zapis wrzucić do Google Earth - i pooglądać w 3D - super zabawa na lato!)

Użytkownik moris edytował ten post 25 marzec 2010 - 17:47

Vollkl Racetiger (GS + SL) + Salomon XWave 9 Od kilku lat w kasku, 99% procent czasu na nartach w Alpach

Alpy: Aiguille di Midi, Alpe d'Huez, Auris, Auronzo, Bormio, Cervinia, Cesana, Civetta, Claviere, Cortina d'Ampezzo, Courchevel, Folgarida, Laax, La Norma, La Plagne, La Tania, La Toussuire, Le Corbier, , Les 2 Aples, Les Arcs, Les Bottieres, Les Contamines, Les Menuires, Megeve, Livignio, Madonna di'Campiglio, Marileva, Meribel, Monte Bondone, Montgenevre, Ponte di Legno, Saint Colomban, Saint Jean d'Arves, Saint Sorlin d'Arves, San Vito di Carode, Santa Caterina, Serre Chevaliere, Sestriere, St Gervais, St Martin de Belleville, St Sorlin d'Arves, Superdevoluy, Tignes, Tonale, Val d'Isere, Val Thorens, Valfrejus, Valloire, Valmeinier, Zermat - ciąg dalszy nastąpi.........

#18 matti123

matti123

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 07.2010
0

Napisano 24 sierpień 2010 - 15:46

jak ktoś ma nokie na symbianie i z GPS-em wbudowanym polecam programik nokia sport tracker (http://sportstracker...s/main/index.do).

Super sprawa, muszę przetestować w tym roku :)

#19 gordasz

gordasz

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Na forum od: 10.2008
141
  • Umiejętności: 3
  • Krosno

Napisano 24 styczeń 2011 - 10:29

Czy ktoś podpowie ? jak wprowadzić te kody na stronie dolomitisuperski ? Ten 1 to wiem który ale drugi za cholere....

"My Dolomiti Skicard (Primi 8 caratteri alfanumerici sulla card) " które to jest na moim skipasie ?

#20 przenio

przenio

Niedoceniany talent

• PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Na forum od: 10.2007
328
  • Warszawa

Napisano 24 styczeń 2011 - 10:33

Gordasz,
Zerknij tu jeśli jeszcze nie zaglądałeś: