Skocz do zawartości

II Zawody Skiforum - dyskusja.


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc Termin 20 02 2010 jest ustalony i niemienialny z wielu względów, jeżli chcemy żeby zawody się odbyły - ja chcę więc ankiet nie będzie.

I mysle, ze tego sie trzeba trzymac... Nigdy nie bedzie tak, ze wszystkim bedzie pasowac... Zostal jeszcze miesiac, wiec wiekszosc zdola sie dopasowac do terminu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

LISTA STARTOWA: 1. HesSki 2. Sese

Dzieki BRAWO!!! Listy startowe będę robił na bierząco tak jak w zeszlym roku w oddzielnym temacie (Chemiczek to załatwi)Zgloszenia na priv. Na lsytach będą wszelkie info dotyczące osób + info o opłacie startowej. Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dzieki BRAWO!!! Listy startowe będę robił na bierząco tak jak w zeszlym roku w oddzielnym temacie (Chemiczek to załatwi)Zgloszenia na priv. Na lsytach będą wszelkie info dotyczące osób + info o opłacie startowej. Pozdrawiam serdecznie

To my dziękujemy... I to bardzo!!!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochani. Jeszcze dobrze post nie ostygł a juz jest meksyk nielichy - pozytywnie!!! A więc: - na privy będe odpowiadał jeżeli będą zawierały konkretne pytania w incybnwypadkach podziekowan czy info pozwolicie że ogranicze sie do minimum. - domków juz nie ma: 1. sese 2. marioo 3. kurczak 4. mitek 5. mitek Tak że nie ma co dzwonic do Praciaków w sprawie domków. Bukujcie pokoje w środku nad oberżą (to jest tak gdzie domki) lub w innych miejscach. Dojazdy można bez problemu zorganizować na miejscu. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff, jak nie potraficie zrezygnować z wyjazdów dla zawodów to nie możecie się nazywać Forumowiczami! Pozdr Marcin

Mi by to nic nie dało ;( po pierwsze tłumaczenie starszym że nie pojade ? 200 euro zaliczki przepadnie ... a i tak nie będzie miał mnie kto zawieść na zawody :rolleyes::eek::D Miłej zabawy , świetnych wyników ;) PS. Jest tutaj na forum ktoś z rocznika 1993-1999 (oprócz mnie :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nie mam gdzie spać to startuje licząc że ktoś przygarnie mnie i jeszcze kilkanaście jak nie kilkadziesiąt osób :) najwyżej poukładamy sie sie jeden na drugim , domki są wysokie :)

Użytkownik chemik edytował ten post 14 styczeń 2010 - 23:23 Usunieto liste startowa... Jest w wydzielonym watku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, jaka HESSKI? Co HESSKI? Gdzie HESSKI? Co, że jeszcze pierwsza jest HESSKI?! No f...... way! :eek: W ogóle to wbrew prawu, Hesski się nie zgłaszała! Co to za porządki?! Sese lepiej nie pokazuj się w domu... W domku, na górze jest sypialnia z jednym duuużym wyrem - ona jest moja!! P.S. To tak, jakby ktoś miał jakieś wątpliwości gdzie kto śpi... :D:D AHA!! Zapisy na Snow Wrestling Pracica Cup II: 1. HesSki 2. 3... :D

Użytkownik HesSki edytował ten post 14 styczeń 2010 - 16:34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też możliwość noclegu w "Stajni Hucuł", www.brzazgacz.pl/indexh.htm gdzie są pokoje gościnne i kuchnia. Oraz duża świetlica. To tylko kilka kilometrów od Czarnego Gronia. Można też pojeździć na koniach huculskich. Do dyspozycji jest szesnaście koni z instruktorami. Możliwe są przejażdżki terenowe w Beskidzie Małym, organizacja kuligu. Na stronie internetowej są tylko zdjęcia letnie, ponieważ strona jest w budowie. Można bezpośrednio porozmawiać z właścicielem stajni. Telefon jest na stronie internetowej. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidziane kategorie: Mężczyźni: rocznik 1992 i starsi Kobiety: rocznik 1992 i starsi Młodzież: roczniki 1993-1999 Dzieci: roczniki 1999 i młodsi. Kategoria rodzinna: Suma czasów rodzica i dziecka.

to gdzie jadą roczniki 1999 ? w starszych czy młodszych, ja będę z córką :) ps. 20 jest finał alezimy jak mi się uda pojechać w eliminacjach to może do białki pojadę nie na praciaki:(

Użytkownik marcin0 edytował ten post 14 styczeń 2010 - 19:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To ja zlamie troche liste... 11. ? 12. ? 13. chemik Zalezy mi na tym numerze, a zaraz zmykam sprzed kompa... Boje sie, ze jak wroce to juz bedzie zarezerwowany...

Miejsce na liście startowej nie jest jednoznaczne z numerem. Pierwsze numery zarezerwowane są dla rodzinnych ze względu na łatwiejszą organizację. Pozdrawiam Cześc

to gdzie jadą roczniki 1999 ? w starszych czy młodszych, ja będę z córką :) ps. 20 jest finał alezimy jak mi się uda pojechać w eliminacjach to może do białki pojadę nie na praciaki:(

Przepraszam za błąd 99 i młodsi to dzieci. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...