Skocz do zawartości

Witaj na SkiForum.pl

Logowanie » 

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach.

Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Zdjęcie
- - - - -

SŁAWICE - k. Miechowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 slawekg

slawekg

Nowy użytkownik

• 13 postów
  • Na forum od: 01.2009
1

Napisano 05 styczeń 2010 - 19:28

Witam, czy ktoś wie kiedy rusza nowy stok w Sławicach koło Miechowa? A jak ruszy to jakie warunki na stoku?

#2 generalswit

generalswit

Nowy użytkownik

• 28 postów
5
  • Umiejętności: 5
  • Koronowo

Napisano 06 styczeń 2010 - 08:17

Z tego co wyczytałem w wiadomościach lokalnych z gminy i powiatu Miechowskiego dostępnych w necie , stok prawdopodobnie otwarty będzie od godz 10 w ta sobotę tj. 9.stycznia 2010
  • slawekg podziękował za tę wiadomość

#3 slawekg

slawekg

Nowy użytkownik

• 13 postów
1

Napisano 12 styczeń 2010 - 21:38

Nie mają strony w internecie, czy zna ktoś numer telefonu do wyciągu lub wie czy już wystartowali na dobre po oblodzeniach i awariach linii energetycznych?
  • byQ11 podziękował za tę wiadomość

#4 byQ11

byQ11

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 01.2010
0

Napisano 13 styczeń 2010 - 13:15

Witam z tego co wiem to stok ma byc otwarty od dzisiaj czyli 13 stycznia 2010
mieszkam niedaleko wiec nawet dzisiaj z ciekawosci pojade zobaczyc co i jak. Jak bede cos wiedzial to napisze wieczorem.

#5 kolooooi

kolooooi

Nowy użytkownik

• 1 postów
0

Napisano 14 styczeń 2010 - 08:41

Witam

Wiadomo czy stok jest już czynny??

#6 Grzefo

Grzefo

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 11.2007
1

Napisano 15 styczeń 2010 - 09:59

Witam.
Mam najnowsze wiadomości odnośnie Sławic, więc wyciąg jest czynny a tu podaję numer telefonu bezpośrednio na wyciąg: 509 711 438.
Pozdrawiam
  • slawekg podziękował za tę wiadomość

#7 Kwipek

Kwipek

Nowy użytkownik

• 1 postów
0

Napisano 22 styczeń 2010 - 14:06

Jest już strona "Sławickiego Raju" :)

http://slawicki-raj.pl

póki co nie za wiele tego jest, ale wkrótce ma być więcej :)

#8 piotrek1

piotrek1

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 02.2010
0
  • Umiejętności: 7
  • Kraków

Napisano 03 luty 2010 - 17:15

Bylem wczoraj wieczorem pierwszy raz i ogólnie górka warta polecenia. Zjeżdża się szybko bo to raptem z 500metrów ale można pogratulować właścicielowi pomysłu i odwagi!:-) Od strony technicznej wszystko profesjonalnie zrobione-byłem zaskoczony- ale dopiero się uczą utrzymania stoku bo Ratrak stoi a połowa szerokości stoku zmrożona i nierówna i mało kto jeździ tą stroną. Są dwa wyciągi talerzykowe i wjeżdża sie bez czekania. Duży plus za obszerny parking i ognisko na dole. W bezpłatnych toaletach czysto i o dziwo duży zapas papieru ,ręczników i nawet mydła;-) Jest też namiot z bufetem. Nie jest to konkurencja dla Skrzycznego, Wierchomli czy Szymoszkowej ale bardziej mi sie tu spodobało niż np. w Sieprawiu i dojadę tu w 20 minut a nie będę się dwie godziny wkurzał przebijając się przez Kraków.

Pozdrawiam!

#9 konikks

konikks

Nowy użytkownik

• 17 postów
2
  • Umiejętności: 5
  • Kraków

Napisano 11 grudzień 2010 - 17:21

chyba stok umarł? wie ktoś czy będzie to otwarte? ich oficjalna strona jest zablokowana...

#10 curate

curate

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 12.2010
0
  • Umiejętności: 6
  • Kraków

Napisano 15 grudzień 2010 - 14:00

Strona działa: http://www.slawickiraj.pl

#11 anuśka

anuśka

Użytkownik

• PipPip
  • 122 postów
  • Na forum od: 10.2010
27
  • w-wa

Napisano 15 grudzień 2010 - 15:04

Strona działa: http://www.slawickiraj.pl

Jednak nie działa :(

#12 curate

curate

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 12.2010
0
  • Umiejętności: 6
  • Kraków

Napisano 19 grudzień 2010 - 22:59

Strona działa :) stok również, byłem dzisiaj i jest OK.
Tak jak pisano wcześniej jest to alternatywa dla Sieprawia czy Podstolic. Obsługa również na plus, pomagają zapiąć dziecko na orczyk. Generalnie polecam na popołudniowy, szybki wypad na narty.

#13 megane

megane

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 03.2011
0
  • Umiejętności: 3
  • proszowice

Napisano 04 marzec 2011 - 09:25

a ja muszę pochwalić instruktorów ze szkółki narciarskiej działającej na terenie sławickiego raju. Są bardzo sympatyczni, cierpliwi, indywidualnie podchodzą do każdego, stwarzają dobre warunki do nauki co zachęca do jeżdżenia i co najważniejsze UCZĄ a nie przez godzinę tłumaczą jak narta wygląda - z czym miałam do czynienia na innym stoku, dzięki czemu odechciało mi się zimowego szaleństwa... generalnie po 2 godzinach jeżdżenia za chłopakami dość pewnie czuję się na stoku i co dla mnie najdziwniejsze wkręciłam się w to. Teraz nie mogę się doczekać kiedy skończę pracę, żeby od razu jechać na stok!!:) Pozdrawiam wszystkich początkujących i zachęcam do nauki pod okiem profesjonalisty ( to pozwoli uniknąć nauki błędów które tylko prowadza do urazów) :)

#14 G13

G13

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 07.2012
2
  • małopolskie

Napisano 02 sierpień 2012 - 07:46

Instruktorzy spoko, ale gość od ratraka musi wiedzieć, że ratrak to nie służy do orania stoku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych