Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Azoty - Krynica

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 pawelb91

pawelb91

Użytkownik

• PipPipPip
  • 479 postów
  • Na forum od: 11.2008
356
  • Umiejętności: 8
  • Nowy Sącz

Napisano 13 marzec 2018 - 12:49

Odsprzedam dwa vouchery na skipass całodzienny. Cena za jeden voucher 49,50zł (aktualnie normalna cena karnetu całodniowego to 90zł). Vouchery do wykorzystania do końca sezonu narciarskiego.

#62 FerraEnzo

FerraEnzo

Użytkownik

• PipPipPip
  • 551 postów
  • Na forum od: 08.2017
379
  • Umiejętności: 6
  • Kraków

Napisano 13 marzec 2018 - 13:40

Odsprzedam dwa vouchery na skipass całodzienny. Cena za jeden voucher 49,50zł (aktualnie normalna cena karnetu całodniowego to 90zł). Vouchery do wykorzystania do końca sezonu narciarskiego.

Cześć,

jesteś zdecydowany na sprzedaż widząc prognozy?

Jeśli tak to z chęcią kupię te vouchery. W jakiej one są formie? Elektronicznej?

#63 pawelb91

pawelb91

Użytkownik

• PipPipPip
  • 479 postów
  • Na forum od: 11.2008
356
  • Umiejętności: 8
  • Nowy Sącz

Napisano 13 marzec 2018 - 18:10

Cześć,

jesteś zdecydowany na sprzedaż widząc prognozy?

Jeśli tak to z chęcią kupię te vouchery. W jakiej one są formie? Elektronicznej?

Cześć,
Tak raczej chcę sprzedać.
Nudny stok tam jest, a jak działa jeszcze w okolicy coś innego to wole gdzieś indziej pojeździć. 
Kupiłem kilka sztuk przed sezonem z myślą o jeździe na początku grudnia jak nic jeszcze w okolicy nie działa, ale ruszyli później.
To zaklepuje i odezwę się na dniach. Tak są w formie elektronicznej - bezimienne.

"1. Wykorzystaj karnet w dowolnym dniu sezonu narciarskiego 2017/2018
2. Karnet całodzienny, ważny w godzinach otwarcia Ośrodków od momentu pierwszego przejścia przez bramki
3. Karnet działa w Ośrodkach Narciarskich: Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski w Kasinie Wielkiej i Słotwiny Arena
w Krynicy-Zdroju
4. Z zakupionym Voucherem należy udać się do wybranej kasy stacji narciarskiej (Czarny Groń, Kasina Ski lub
Słotwiny Arena)"

#64 FerraEnzo

FerraEnzo

Użytkownik

• PipPipPip
  • 551 postów
379
  • Kraków

Napisano 13 marzec 2018 - 18:57

Cześć,
Tak raczej chcę sprzedać.
Nudny stok tam jest, a jak działa jeszcze w okolicy coś innego to wole gdzieś indziej pojeździć. 
Kupiłem kilka sztuk przed sezonem z myślą o jeździe na początku grudnia jak nic jeszcze w okolicy nie działa, ale ruszyli później.
To zaklepuje i odezwę się na dniach. Tak są w formie elektronicznej - bezimienne.

"1. Wykorzystaj karnet w dowolnym dniu sezonu narciarskiego 2017/2018
2. Karnet całodzienny, ważny w godzinach otwarcia Ośrodków od momentu pierwszego przejścia przez bramki
3. Karnet działa w Ośrodkach Narciarskich: Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski w Kasinie Wielkiej i Słotwiny Arena
w Krynicy-Zdroju
4. Z zakupionym Voucherem należy udać się do wybranej kasy stacji narciarskiej (Czarny Groń, Kasina Ski lub
Słotwiny Arena)"

Ok super. To zaklep proszę, odezwę się na PW to uzgodnimy szczegóły.

Pozdr

#65 FerraEnzo

FerraEnzo

Użytkownik

• PipPipPip
  • 551 postów
379
  • Kraków

Napisano 24 marzec 2018 - 00:54

Będę jutro od 8:00.

Jakby ktoś chciał się spotkać i pośmigać byłoby miło.

Rano zapewne nie będę zaglądał na forum, można mnie poznać po niebieskich portkach i białym kasku z czachą.

Pozdr

#66 BonnyDirt

BonnyDirt

Nowy użytkownik

• 4 postów
  • Na forum od: 01.2018
1

Napisano 25 marzec 2018 - 00:53

Byłem dziś na wieczornej jeździe tzn. wczoraj bo juz 45min po północy, i muszę powiedzieć że jak na koniec marca warunki są świetne.
Było -2 stopnie, twardo i trochę luźnego lekko zmrożonego śniegu, pierwsze 2h jazdy po prostu bajka. W sumie jeździłem 4h bez przerwy. Resztką sił wracałem do domu a mam 120 km z powrotem :P
Jak ktoś chce jeszcze pośmigać w tym roku to słotwiny naprawdę warto odwiedzić ;)

20180324174045.jpg

20180324201804.jpg

20180324185138.jpg