Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Trzepowo - ON Trzepowo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 SkiForum

SkiForum

Administrator SkiForum.pl

• 789 postów
  • Na forum od: 10.2005
251
  • Umiejętności: 1
  • Bielsko-Biała

Napisano 26 listopad 2009 - 11:56

Trzepowo - ON Trzepowo

Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka.

Strona ośrodka: www.nartykaszuby.pl

Położenie

Dojazd

Parkingi
(Ilość miejsc, cena, odległość od stoku)

Miejscowości
(krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich)

Noclegi

Trasy
(liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki)

Ceny
(cennik karnetów itp)

Kamera online
http://www.nartykaszuby.pl/kamera

Aktualne warunki
(link do strony z aktualnymi warunkami)

Serwis narciarski
(czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp)

Instruktorzy / Opieka nad dziećmi

Wyżywienie
(gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny)

Galeria zdjęć
(link do galerii zdjęć z tego ośrodka)

Użytkownik alpinista edytował ten post 26 listopad 2009 - 13:18

#2 darekdarek

darekdarek

Użytkownik

• PipPip
  • 121 postów
  • Na forum od: 02.2009
19
  • Umiejętności: 3
  • 3city+

Napisano 27 listopad 2009 - 00:38

Trzepowo to pomyłka nie ośrodek narciarski , górka płaska i krótka wyłącznie dla początkujących (uczących się jeździc).

#3 Błajo

Błajo

Nowy użytkownik

• 19 postów
  • Na forum od: 12.2009
0
  • Umiejętności: 4
  • Gdynia

Napisano 18 grudzień 2009 - 09:25

Gorzej niż w Przywidzu? Bo Przywidz staruje po świętach i myślałem jutro pojechać do Trzepowa.

#4 Kristo79

Kristo79

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 01.2009
3
  • Umiejętności: 6
  • nad zatoką...

Napisano 18 grudzień 2009 - 16:59

Górka jest krótsza, ale za to może bardziej stroma :)
Ale jak to mówią: na bezrybiu i rak ryba :D

#5 Wit_www

Wit_www

Użytkownik

• PipPipPip
  • 534 postów
  • Na forum od: 11.2008
123
  • Umiejętności: 7
  • Zwartowo (niedaleko Lęborka)

Napisano 18 grudzień 2009 - 17:06

Jutro o 10 rusza Koszałkowo - Wieżyca. :)

#6 Błajo

Błajo

Nowy użytkownik

• 19 postów
0
  • Gdynia

Napisano 18 grudzień 2009 - 22:07

Ja jadę jutro do Trzepowa - napiszę jak było jak wrócę.

Byłem od 11:00. Jak przyjechałem na stoku może 15 osób :) u góry przez 100m super warunki potem niestety bryłki ubitego lodu na dole trochę kamieni z parkingu. Fajny pomysł z tym paleniskiem - można się ogrzać i kiełbaskę zjeść. Ceny w budzie z jedzeniem też git.

Co do samego stoku to krótszy niż Przywidz ale bardziej stromy. Dobra infrastruktura żarcie, wc, kasy... niech spanie więcej śniegu i będzie git.

#7 Patima

Patima

Użytkownik

• Pip
  • 32 postów
0
  • Sopot

Napisano 01 styczeń 2010 - 15:26

dziś są fajne warunki na jazdę w trzepowie, jak na taką pogodę i ilość śniegu. jeździ się w miarę fajnie :) jest okazja żeby sie wywietrzyć po sylwestrowym szaleństwie :D:D:D:D

#8 krynio72

krynio72

Użytkownik

• Pip
  • 53 postów
  • Na forum od: 10.2008
3
  • 3city

Napisano 03 styczeń 2010 - 22:33

czy jakieś zmiany zaszły w Trzepowie? coś nowego?
jakie wrażenia? - bo liczę na to że kolejki tu mniejsze niż w Wieżycy... czy może jestem naiwny? :D czy działają obie części stoku?

#9 Błajo

Błajo

Nowy użytkownik

• 19 postów
0
  • Gdynia

Napisano 05 styczeń 2010 - 16:42

Byłem dziś i całkiem okej. Jest lód na dole i u góry trochę kamieni, ale o wiele lepiej niż w Przywidzu. Stok mniejszy i myślę temu lepiej przygotowany. Jak jeździłem ciągle działały armatki na bocznym stoku.

#10 Patima

Patima

Użytkownik

• Pip
  • 32 postów
0
  • Sopot

Napisano 07 styczeń 2010 - 22:44

Jeździłam dziś w Trzepowie. warunki naprawdę dobre. na głównej części stoku dużo śniegu (dużo w sensie że jak na panujące warunki) nie ma lodu, widocznie non stop chodzące armatki spełniły zadanie; u góry, w strefie wysiadania trochę grudek lodu. fajnie się śmigało :) czynne obia wyciągi i obie strony stoku.
chyba przygotowują się do otwarcia snowtubingu - mam nadzieję że będzie sie można przejechać tym w weekend :):D szaleństwo
dodatkowo zaczęli budowac exstra skocznie - trzyetapową! dla snowboardzistów i freestylowców :) jak podsypią będzie ekstra - oby matka natura pomogła :D

z ciekawości jutro zajrzę do Przywidza :)

z pozdrowieniami

#11 QóBa

QóBa

Użytkownik

• Pip
  • 88 postów
  • Na forum od: 11.2005
6
  • Umiejętności: 1
  • Gdańsk

Napisano 06 grudzień 2010 - 16:42

Który stok na Pomorzu jest najbardziej stromy?
Jeździłem do tej pory tylko na Łysej i w Wieżycy...

Wiem, że pytanie śmieszne, ale czasami przychodzi ochota pojeździć, nawet na takich śmiesznych górkach.

Pozdr.

#12 shill

shill

Użytkownik

• Pip
  • 44 postów
  • Na forum od: 12.2010
7
  • Gdańsk

Napisano 10 grudzień 2010 - 12:26

Jeździłem wczoraj w Trzepowie od 14:30. Stok po lewej patrząc stojąc twarzą do górki dość dobrze przygotowany - brak przecierek. W dolnej części po bokach trochę grudek lodu.

Ratrak przygotowywał prawy stok w weekend chyba oba wyciągi już ruszą. Postawili kołowrotki na karty ale jeszcze nie działają :)

Dla kogoś kto dopiero się uczy to według dobra miejscówka - przynajmniej mi się podobało ale ja stawiam pierwsze kroki ;]. Co ważne ludzi mało w tygodniu nie stoimy do talerzyka praktycznie wcale więc można potrenować.

edit:
A tak przy okazji to mój pierwszy post tutaj - do tej pory byłem cichym obserwatorem. Powitał.

Użytkownik shill edytował ten post 10 grudzień 2010 - 12:29

#13 PavJ

PavJ

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 02.2011
0

Napisano 22 luty 2011 - 13:55

Powiem krótko: przez 2 sezony we Włoszech nie zniszczyłem sobie nart tak, jak w pół godziny w Trzepowie... Co za syf.... kamienie 2 metry od wyciągu, za granicą dojeżdżasz na nartach pod samo auto czy pod restaurację - to tam normalka. Ale nie na polskiej wsi pod tytułem Trzepowo. Tu tylko ceny są takie jak Włoszech... Kasa biletowa, wypożyczalnia nart i WC są tylko 10-20 m od wyciągu - nikomu nie chce się jednak w tym malutkim rejonie usunąć 100-200 cholernie ostrych kamieni, które są na drodze do kas, WC, restauracji, wypożyczalni... SKANDAL. Zabrało by to obsłudze max.20 minut, ale po zwróceniu uwagi dowiedziałem się, że jestem idiotą i debilem i... olano mnie kompletnie. DZIĘKUJĘ, Panie Kierowniku Stoku!!! To był mój pierwszy i OSTATNI raz w Trzepowie, zapewniam. PS. na moich oczach przez następne 30 min., gdy pakowałem się z rodziną do auta- co najmniej kilku takich "debili" jak ja zniszczyło sobie boleśnie narty, a obsługa udawała, że wszystko jest OK. Tak to wygląda w Trzepowie. ODRADZAM!!! Wieżyca, Przywidz, Łysa Góra, ale NIGDY TRZEPOWO!!! Chyba, że ktoś lubi chamstwo i totalne olewanie narciarzy oraz chce mieć zniszczone narty i połamane nogi.

#14 tomek_runner

tomek_runner

Nowy użytkownik

• 8 postów
  • Na forum od: 01.2013
3

Napisano 02 styczeń 2013 - 11:38

mam pytanie jak Trzepowo wygląda w tym sezonie? Pojawiła się oferta na Grupponie i zastanawiam się czy warto korzystać, dodam tylko że interesuje mnie również wypożyczenie nart. Nie jestem początkującym narciarzem więc nie interesują mnie "łagodne stoki do nauki" tylko chcę w miarę możliwości pośmigać.

#15 tomek_runner

tomek_runner

Nowy użytkownik

• 8 postów
  • Na forum od: 01.2013
3

Napisano 30 styczeń 2013 - 08:30

nikt się nie udziela więc napiszę jak było. Kupiłem grupon i pojechałem razem z żoną na cały dzień. Pogoda ładna stok przygotowany przyzwoicie niewielki ruch na stoku więc włączony jeden z dwóch orczyków. Po 7 godzinnej jeździe z przerwami na obiad muszę powiedzieć że stok jest naprawdę dobry. Na plus trzeba zapisać takie rzeczy jak:
- w trzepowie tak naprawdę są dwie trasy ) po lewej i prawej stronie wyciągu) przez co nie znudzisz się zjeżdżaniem po godzinie
- obsługa miła i pomocna (w szczególności przy dosiadaniu orczyka dla dzieci), panowie w serwisie też uprzejmi(żona 4 buty mierzyła)
- Duży i pojemny parking
- karczma i gastronomia - oczywiście nie powala ale jest na przyzwoitym poziomie
- stok dobrze przygotowany, co prawda byliśmy przy -8 więc chyba nie można nie przygotować stoku w takich warunkach
- całość dobrze zorganizowane - kasa wypożyczalnia bar i orczyk. śniegu usypane pod drzwi do każdego z tych pomieszczeń, przed każdym stojak na narty - małe rzeczy a cieszą.

Oczywiście są też i minusy:
- wypożyczalnia to raczej kiepska: buty z demobilu, narty raczej kiepskie, dziwny zapach w pomieszczeniu (chyba wilgoć)

Dla kogo stok:
- do nauki
- dla początkującego
- dla średnio zaawansowanego
- jako rozgrzewka dla narciarzy zaawansowanych

Osobiście polecam ten stok na wypad z rodziną lub znajomymi bo zabawa gwarantowana. W subiektywnej ocenie stok o wiele lepszy niż przereklamowany przywidz który jest nudny.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych