Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4216 odpowiedzi w tym temacie

#4201 zerk

zerk

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 11.2018
0

Napisano 20 listopad 2018 - 10:45

Cześć wszystkim Urwisom 

#4202 szymonostka

szymonostka

Nowy użytkownik

• 0 postów
0

Napisano 20 listopad 2018 - 14:30

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

#4203 pielgrzym

pielgrzym

Nowy użytkownik

• 0 postów
0

Napisano 21 listopad 2018 - 10:47

uszanowanko!

#4204 Martika

Martika

Nowy użytkownik

• 0 postów
0

Napisano 21 listopad 2018 - 17:55

Hej, hej, hej, tak się witam bo jestem nowa

#4205 KinolW

KinolW

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 12.2018
1
  • Umiejętności: 6
  • Poznań

Napisano 15 grudzień 2018 - 22:56

Witam wszystkich!

Jestem spod Poznania. Trzy lata temu odkryłem w sobie nałóg narciarstwa, choć nie jestem już pierwszej młodości ;) Od tamtej pory 1-2 razy w sezonie udaje mi się wyrwać na kilka dni, by posmakować białego szaleństwa. Do tej pory byłem w Karpaczu, Zieleńcu i Jańskich Łaźniach. Jeżdżę raczej szybko. Jestem samoukiem, ale poziom mam chyba średnio-zaawansowany (czerwone i czarne stoki mi niestraszne, choć zjazd po "ścianie" nie sprawia mi przyjemności i raczej takie stromizny omijam). W tym sezonie wybieram się ze znajomymi do Val di Sole, a że wyprawa jest nietuzinkowa, postanowiłem przed wyjazdem trochę poprzeglądać narciarskie fora i zaczerpnąć języka.

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof

#4206 MajkaW

MajkaW

Użytkownik

• PipPipPip
  • 387 postów
  • Na forum od: 12.2018
347
  • Umiejętności: 7
  • Kraków

Napisano 21 grudzień 2018 - 16:08

Dzień dobry,

trochę Was czytam, a teraz może czasami coś napiszę :)

Oczywiście jak mnie starzy forumowicze nie pogonią.

#4207 DUDA

DUDA

Nowy użytkownik

• 20 postów
  • Na forum od: 01.2019
3

Napisano 09 styczeń 2019 - 18:26

Hej, witam ekipe. Wczoraj moje ulubione narty zmieniły wlasciciela (niestety nie droga kupna-sprzedazy) i tak wpadam do Was sie zorientowac co tu wybrac ciekawego

#4208 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3726 postów
  • Na forum od: 09.2006
7001
  • Katowice

Napisano 09 styczeń 2019 - 18:32

Hej, witam ekipe. Wczoraj moje ulubione narty zmieniły wlasciciela (niestety nie droga kupna-sprzedazy) i tak wpadam do Was sie zorientowac co tu wybrac ciekawego

Endriu to Ty ? :)

Całe życie z wariatami    facebook     szabirski@gmail.com

#4209 Tigerek3

Tigerek3

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 02.2019
0

Napisano 11 luty 2019 - 22:20

Witam serdecznie wszystkich :-)

#4210 Marcin33

Marcin33

Nowy użytkownik

• 6 postów
35

Napisano 15 luty 2019 - 10:38

Witam was wszystkich. Mój dom to Beskidy. Mam 32 lata. Narty to moje hobbi jak i klecenie prognoz pogody. Mam nadzieję na fajną dyskusje i wymianę doświadczeń. Pozdrawiam wszystkich

#4211 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3044 postów
  • Na forum od: 10.2011
8921

Napisano 15 luty 2019 - 12:01

Witam was wszystkich. Mój dom to Beskidy. Mam 32 lata. Narty to moje hobbi jak i klecenie prognoz pogody. Mam nadzieję na fajną dyskusje i wymianę doświadczeń. Pozdrawiam wszystkich

Mamad ze SO?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#4212 Marcin33

Marcin33

Nowy użytkownik

• 6 postów
35

Napisano 15 luty 2019 - 12:02

Mamad ze SO?

Tak jest panie kapitanie ;) Opuszczam szeregi tych hejterów bo już ciężko tam się czyta cokolwiek. Relacji z nart mało co za to screenow i komentowania warunków na ich podstawie kupe. Do tego paradoks największy hejter zakłada wątek stop hejtowaniu :D

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

#4213 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3044 postów
  • Na forum od: 10.2011
8921

Napisano 15 luty 2019 - 13:27

Witamy na Skiforum :)

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#4214 WscieklaAjzenbisla

WscieklaAjzenbisla

Nowy użytkownik

• 2 postów
0

Napisano 18 luty 2019 - 12:47

Czesc. W lutym z 7letnim synem postanowilismy zaczac jezdzic na nartach. Syn zaczynal na klepkach, 2x 2h z instruktorem. Potem wybralismy sie na czantorie, tam syn mial 3x1h z instruktorem i po pierwszym dniu na czantorii stwierdzilem ze nie moge tak stac i zagladac i czekac na nastepny sezon (w tedy chcialem zaczac razem z zona). Chcialem sie przylaczyc do nauki ale instruktor powiedzial ze mlody jezdzacy a ja premiera na nartach to nie bardzo. Poszedlem na osla laczke i po pierwszym razie stwierdzilem ze wypije mawe i poczekam az instruktor skonczy z juniorem i przyhdzie moja kolej. Aktualnie mam jakies 7 nartogodzin. Mniej wiecej wiem co chce robic na nartach, za rok kupie jakies uzywki a na sezon 20/21 mysle ze juz bede mial swoje deski i bede szukal instruktora ktory nauczy mnie czegos wiecej niz jazdy rekreacyjnej. Poki co poznaje zasady dzialania dwoch desek.

Pozdrawiam i do zobaczenia na stoku

#4215 WiktorW

WiktorW

Nowy użytkownik

• 11 postów
3
  • Umiejętności: 1
  • Mikołów

Napisano 25 luty 2019 - 12:46

Witam wszystkich,

Czytam posty na forum już dość długo, zwłaszcza w sezonie zimowym ;) Przyszedł czas na zmiany i po kilku latach przeglądania forum założyłem konto ;)

Pozdrawiam

#4216 Chris_M

Chris_M

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 150 postów
  • Na forum od: 09.2012
71
  • Umiejętności: 1
  • Kraków

Napisano 06 marzec 2019 - 11:45

Tak jest panie kapitanie ;) Opuszczam szeregi tych hejterów bo już ciężko tam się czyta cokolwiek. Relacji z nart mało co za to screenow i komentowania warunków na ich podstawie kupe.

Też Cię z radością tutaj witam!

Niepotrzebnie tylko zmieniłeś nicka, bo Twój nick "Mamad" ma już swoja renomę i szkoda go stracić. Gdy zbanowano Cie na Skionline, to sprawdzałem czy Twój nick nie pojawił się tutaj, a nie wpadłem na to, że możesz przyjąć inny.

Śmieszyły mnie komentarze "mędrców" ze Skionline, bo ja Twoje prognozy obserwuję już od kilku lat i w oparciu o nie planuje swoje urlopy :)

One na ogół dość dobrze się sprawdzają (bez porównania lepiej od wszelkich innych oficjalnych wróżek), no może poza tą jedną, gdy (chyba we wrześniu) zapowiedziałeś "bajkowe Święta", a zima zamiast przyjść dopiero na Święta, przyszła na początku grudnia, a potem się cofnęła :)

Na forum zazwyczaj jest możliwość zmiany nicka, więc rozważ powrót do swojego starego i czekamy na Twoje prognozy :)

Pozdrowienia,

Krzysztof

#4217 k4r

k4r

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • Na forum od: 03.2019
6
  • Umiejętności: 5

Napisano 08 marzec 2019 - 12:55

Dzień dobry, regulaminowo. BTW, warto by ten regulamin dostosować do obowiązujących przepisów, w świetle których adres e-mail jest daną osobową. Zatem prośba o usunięcie konta przez użytkownika powinna być respektowana  :)