Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4184 odpowiedzi w tym temacie

#4181 michałbłaszkowicz

michałbłaszkowicz

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 08.2018
0

Napisano 08 sierpień 2018 - 13:46

Witam, jestem Michał. Tematem zainteresowałem się od niedawna, mam nadzieje, że dowiem się tutaj czegoś więcej na ten temat.

#4182 Panna Basieńka

Panna Basieńka

Nowy użytkownik

• 6 postów
5
  • Umiejętności: 3
  • Gdynia

Napisano 12 sierpień 2018 - 17:44

Dzień dobry, cześć i czołem!

Nazywam się Basia, mieszkam w Gdyni. Pierwszy kontakt z nartami miałam w roku 2000 (wtedy były to jeszcze długie, proste dechy) - podczas wyjazdu na Słowację wujek pokazał mi przez 5 minut, jak jeździć pługiem, a następnie pozostawił samej sobie -  w związku z tym "uczyłam się" podglądając innych na stoku i zjeżdżając jak umiem (czyli kiepsko, a niekiedy wręcz rozpaczliwie, bo jeździłam po wszystkich trasach...) Potem przez lata jeździłam baaardzo sporadycznie - najwyżej dzień na deskach podczas zimowych wyjazdów w góry i to nie w każdym roku, ale że coraz bardziej mi się to podobało (zwłaszcza po pierwszej jeździe na nartach taliowanych - dla mnie różnica była kolosalna), w tym roku namówiłam brata na tygodniowy wypad do Zieleńca i... wsiąkłam zupełnie. Jeździłam codziennie po 8 godzin i na koniec bynajmniej nie miałam dość. Moja technika z pewnością nadal woła o pomstę do nieba (ale jeżdżę na tyle wolno, żeby nikomu -  w tym i sobie - krzywdy nie zrobić!), ale mam zamiar się poprawić, zaopatrzyć się we własny sprzęt, wyjeżdżać na narty co roku i szkolić się.

Podczytuję forum już od jakiegoś czasu, teraz zacznę Was męczyć prośbami o dobre rady. No i może znajdę tu jakąś fajną ekipę wyjazdową (o ile zechce mnie przygarnąć.)

Niedźwiadki,

Basia

#4183 narciarzz

narciarzz

Nowy użytkownik

• 0 postów
0

Napisano 15 sierpień 2018 - 18:45

Witam wszystkich, jestem Tadek i dopiero zaczynam swoją przygodę z nartami 

#4184 Estka

Estka

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1114 postów
  • Na forum od: 01.2015
1340

Napisano 15 sierpień 2018 - 19:23

jestem Tadek i dopiero zaczynam swoją przygodę z nartami 

W sierpniu?

Okej... nikt Ci tu skrzydeł podcinać nie będzie :D.

Baw się dobrze!

• Markiel podziękował za tę wiadomość

#4185 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1124 postów
  • Na forum od: 01.2017
401
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 15 sierpień 2018 - 20:00

W sierpniu?
Okej... nikt Ci tu skrzydeł podcinać nie będzie :D.
Baw się dobrze!

Mi kiedyś narty na głowę się przewróciły, co prawda zimą, ale cóż to była za przygoda!