Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ukraina - Bukovel <SZOK>

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 zdanpak

zdanpak

Użytkownik

• PipPipPip
  • 709 postów
  • Na forum od: 11.2006
28
  • Umiejętności: 1
  • Warszawa

Napisano 27 listopad 2006 - 11:09

Dziwne-Krynica, Zakopane ,Chopok istny najazd Ukraińców.
Czyżby nie wiedzą co mają?

[COLOR="Red"]jedź w góry i wysłuchaj dobrych wieści- reszta świata pogrążona jest w chaosie [/COLOR]

#42 piotr66

piotr66

Użytkownik

• Pip
  • 48 postów
7
  • Umiejętności: 6
  • Warszawa

Napisano 27 listopad 2006 - 13:49

Krynica, Zakopane, czy Chopok, to dla zamożniejszych Ukraińców miejsca w których wypada bywać, a potem pochwalić sie w towarzystwie. Ważna jest też bogatsza oferta gastronomiczna, szczególnie w Polsce. To jest jeden powód. A drugi jest taki, że Ukraińcy wypoczywają głównie w okresie od Sylwestra do końca prawosławnych świąt Bożego Narodzenia. Wtedy na Ukrainie ceny stają na głowie, a o miejsca bardzo trudno.

#43 to-go

to-go

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 12.2006
0

Napisano 17 grudzień 2006 - 22:17

XED powiem tak, ja wole wybrac sie do Bukovela, niż w Polskie gory. W ostatnim roku trasy były dobrze przygotowane, brak kolejek ( dla mnie to wazne, poniewaz ja jade jezdzic na nartach a nie stac w kolejkach). Minusem jest wciaz slabo rozwinieta infrastruktura hotelowa. My wraz ze znajomymi zatrzymuje sie zawsze w tym samym miejscu, blisko wyciagów ( bierzemy 5 os "apartament".
Dla zainteresowanych www.grazhda.info

Pozdrawiam

Arti, wysłałem do ciebie maila przez to forum. Nie dostając odpowiedzi, co jest jak myślę spowodowane brakiem mojego adresu mailowego, i jak na razie brakiem postów.

Ponawiam zapytanie tutaj :)
Bardzo zainteresował mnie kompleks narciarski Bukovel. Chciałbym pojechać tam nocując w pensjonacie Grazhda. Niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi na wysłane przeze mnie maile. Jak rezerwujesz noclegi w Grazhdzie?
Może brak odpowiedzi był spowodowany napisaniem przez mnie maila po angielsku? A może należy skontaktować się telefonicznie?

Z góry dzięki
Pozdrawiam :)

#44 czare

czare

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 01.2007
0
  • Umiejętności: 4
  • okolice Radomska

Napisano 07 styczeń 2007 - 09:58

Mam zamiar jechać na UKRAINE czy warto :jak z bezpieczeństwem ,jakie drogi, ceny kwater sprawdzonych , i gdzie Bukovel , Slavsko ,Drahobrat , jakie jest podejście do polaków i ogólnie jak tam jest ?

#45 jark

jark

Instruktor SkiForum.pl

• 7891 postów
  • Na forum od: 04.2006
2777
  • Ojczyzna

Napisano 07 styczeń 2007 - 10:05

http://www.skiforum....ghlight=Bukovel
http://www.skiforum....ghlight=Bukovel

cisza potrafi krzyczeć .... posłuchaj

#46 qaz

qaz

Instruktor SkiForum.pl

• PipPipPipPipPip
  • 3951 postów
  • Na forum od: 02.2006
713
  • Konstantynów Łódzki

Napisano 07 styczeń 2007 - 10:16

Mam zamiar jechać na UKRAINE czy warto :jak z bezpieczeństwem ,jakie drogi, ceny kwater sprawdzonych , i gdzie Bukovel , Slavsko ,Drahobrat , jakie jest podejście do polaków i ogólnie jak tam jest ?

korzystaj z opcji szukaj,scaliłem :)
moderator to też człowiek,więc nie utrudniaj mu życia.. .. ;)
Darek

#47 czare

czare

Nowy użytkownik

• 2 postów
0
  • Umiejętności: 4
  • okolice Radomska

Napisano 07 styczeń 2007 - 11:16

Czytałem całe forum ale mało konkretów a o Slavsko i Drahobrat nic nie znalazłem pozatym że są takie ośrodki. Może ktoś zna adresy kwater gdzie można dogadać się po polsku .Chciałbym jechać tam z rodziną czyli w 3ke , czy jest ktoś koto tam był z dzieckiem 4 letnim .Najlepiej opisany jest Bukovel

Cześć,
z czystym sumieniem mogę polecić w Jaremczy dom noclegowy w parafii rzymsko-katolickiej, w centrum miasteczka, mają przyjemne, czyste pokoje 2-3 osobowe z porządnymi łazienkami. Koszt ok. 15 USD za noc od osoby. Trzeba rezerwować z wyprzedzeniem, kontakt ks. Paweł Czyryk kom. +380 679081557. Drugie miejsce to pensjonat Poliarys, też blisko centrum www.poliarys.com, pokoje o różnym standardzie, z łazienkami drogie. Cena od 60 do 150 hr (x0,60 zł) od osoby za noc. JEśli wybierasz sie z samochodem (chodzi o dojazd do Bukovela) mogę polecic Ci takze kwatery w Werchowynie 80 hr z wyżywieniem, dobre warunki, świetna kuchnia i mili gospodarze.
pozdrawiam
piotr66
ps. wszędzie porozumiesz się po polsku

Czytałem co napisałeś i jest to bardzo na plusie , czy pojechał byś tam z żoną i dzieckiem 4letnim

#48 piotr66

piotr66

Użytkownik

• Pip
  • 48 postów
7
  • Umiejętności: 6
  • Warszawa

Napisano 09 styczeń 2007 - 10:00

Jadę do Bukovela 27 stycznia z żona i dziećmi - 3 lata i 9. Pierwotnie zamierzaliśmy jechać pociągiem z Przemyśla, teraz jest nas więcej i rozważamy wynajęcie mikrobusa z Przemyśla na cały czas pobytu. Raczej nie zdecydowałbym się na podróż samochodem z małymi dziećmi, gdyż można na wiele godzin utknąć na granicy. Byłem tam w zeszłym roku, moim zdaniem Bukovel jest dobrym miejscem na narty z dziećmi.
  • czare podziękował za tę wiadomość

#49 Sendecki

Sendecki

Nowy użytkownik

• 3 postów
1

Napisano 31 styczeń 2007 - 16:33

Mapa stokow Bukovel

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Niech mi ktoś powie ze ja śnie ! ze to nie jest możliwe i ze zaraz sie obudze!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

www.bukovel.com

Zadaje sobie teraz jedno pytanie !

W Polsce takie góry jak Izerskie to naturalne wraki ! Generalnie nie są chronione przez żadnych pseudo ekologów wiec dlaczego nikt nie bierze sie za budowe wyciagów w tych górach ?? Blisko Szklarska Poręba i Świeradów Zdrój. Blisko bogaci Niemcy i Wrocławianie ! Kasa praktycznie leży na ziemi ! czemu nikt nie inwestuje??!!!

Odnośnie Bukovel mam jedno zapytanie...Czy ktoś tam był i powie mi ze te wszystkie wyciagi tam naprawde istnieją??

• baski podziękował za tę wiadomość

#50 Sendecki

Sendecki

Nowy użytkownik

• 3 postów
1

Napisano 31 styczeń 2007 - 16:43

Mapa stokow Bukovel

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Niech mi ktoś powie ze ja śnie ! ze to nie jest możliwe i ze zaraz sie obudze!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

www.bukovel.com

Zadaje sobie teraz jedno pytanie !

W Polsce takie góry jak Izerskie to naturalne wraki ! Generalnie nie są chronione przez żadnych pseudo ekologów wiec dlaczego nikt nie bierze sie za budowe wyciagów w tych górach ?? Blisko Szklarska Poręba i Świeradów Zdrój. Blisko bogaci Niemcy i Wrocławianie ! Kasa praktycznie leży na ziemi ! czemu nikt nie inwestuje??!!!

Odnośnie Bukovel mam jedno zapytanie...Czy ktoś tam był i powie mi ze te wszystkie wyciagi tam naprawde istnieją??

#51 Sendecki

Sendecki

Nowy użytkownik

• 3 postów
1

Napisano 31 styczeń 2007 - 16:52

Mapa stokow

Mapa stokow Bukovel

#52 kulikowski

kulikowski

Użytkownik

• PipPip
  • 104 postów
  • Na forum od: 04.2007
1
  • Warszawa

Napisano 12 kwiecień 2007 - 13:40

Alpejski ośrodek na UA! Zakręcone ! Chyba za rok pojadę !

#53 Czajfoos

Czajfoos

Użytkownik

• PipPip
  • 174 postów
17
  • Umiejętności: 7
  • Krakow, East Side Massif

Napisano 12 kwiecień 2007 - 16:09

Wszystko swietnie fajnie. Tylko czy nie wrocisz w majtkach bez samochodu i nart. Mam nadzieje ze to jak tam jest nie jest prawda tylko grubo szyta plotka. Ma ktos jeszcze jakies dokladniejsze informacje?
[COLOR="Red"]A[/COLOR] [COLOR="Silver"]B[/COLOR][COLOR="Blue"] G[/COLOR]

#54 mirekn

mirekn

Konto usunięte

• PipPipPipPipPipPip
  • 4153 postów
1157

Napisano 12 kwiecień 2007 - 16:13

http://www.activ-spo...id=9&Itemid=106 zadzwoń i zapytaj :) odpowiadają też na maile :)
mirek

#55 Jarda

Jarda

Hochkar Gruppen

• PipPipPipPipPip
  • 2955 postów
777
  • Opole

Napisano 12 kwiecień 2007 - 18:24

Trochę z innej bajki.
W zeszłym roku włóczyliśmy się na rowerach po Płd.-Zach. Ukrainie dojeżdżając aż na Krym. Spaliśmy pod namiotami gdzie się dało, wśród Ukraińców i w szczerych pustkowiach.
Jak mi tu ktoś pisze, że t.zw. "przestępczość" jest większa niż u nas, to mu się zwyczajnie zaśmieję prosto w nos.

Tylu autentycznie uczciwych i szczerych ludzi, a dodatkowo chętnych do bezinteresownej pomocy to nie spotkałem jeszcze nigdy i nigdzie !

Tak to może pisać tylko forumowy ignorant, który nie wystawia głowy znad klawiatury.

Mi też chodzi od tamtego czasu pomysł wyjazdu na narty w "tamte" karpaty (bardzo chwalili mi właśnie TO miejsce miejscowi - wiedząc o moich "zimowych zainteresowaniach") , ale w tej chwili i ... myślę, że na długo to miejsce Polaków zajęli tam przebogaci Rosjanie. I tak już chyba pozostanie, i to nie tylko na wschodzie Europy ;-)

Pzdr.:-)
  • mirekn podziękował za tę wiadomość

#56 pawel_lesny

pawel_lesny

Stały bywalec forum

• PipPipPip
  • 896 postów
  • Na forum od: 03.2006
97
  • Umiejętności: 8
  • pomorskie - Paraszyno

Napisano 01 sierpień 2007 - 08:33

O Bukovelu jest duży artykuł w ostatnim numerze NTN. Ten ośrodek wybudował bogaty ukrainiec z kasy przywiezionei z USA. Ale nie byłem i nie widziałem na własne oczy:D
Salomon 3V 3D Lab + Atomic GS 12 pb... :D [COLOR="Red"]przepraszam za błędy!!![/COLOR]

#57 slawekbet

slawekbet

Użytkownik

• Pip
  • 30 postów
  • Na forum od: 09.2017
29
  • Umiejętności: 5
  • Nowy Sącz,Monachium

Napisano 22 grudzień 2018 - 06:17

Witam. Wybieram się ze znajomymi w drugi dzień świąt do Bukovel na 4 dni , i mam takie pytanko chce jechać nie swoim autem tylko firmówką i nie zdążę ogarnąć poświadczenia notarialnego auta. Orientuje się ktoś może czy sprawdzają rygorystycznie każde auto na granicy czy powinienem przejechać bez problemów ???