Skocz do zawartości

Czechy - Zlaté hory


Jarda

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Czy był ktoś może w tych dniach w Zlatych Horach i może zweryfikować aktualne zdjęcia z holidayinfo ? Bo coś mi się wydaje, że ktoś próbuje "podkolorowywać" po swojemu rzeczywistość w obliczu wszechobecnie panującej już wiosny ... http://www.holidayin...c=22&cat=7&raw= A jeśli byłaby to prawda, to byłby to niezły, wiosenny numer :-D Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jadę z dziećmi (niestety najmłodsze dopiero się uczy) na kilka dni do Głuchołazów,chcielibyśmy się troszkę poślizgać. Zlate Hory są najbliżej ale czy małe dziecko da sobie radę ?

Nie polecam stoku w Zlatych Horach dla najmłodszych i uczących się. Początek trasy jest mocno stromy, potem spore i wąskie wypłaszczenie. Lepszym już rozwiązaniem jest mały areał w Vrbnie -> http://www.skiforum....no-pod-Pradìdem. Jakieś 15 km od Zlatych Hor. Jeśli jednakże chcecie się tylko lajtowo pozwozić i nie przeszkadzają Wam krótkie i płaskie "łąki" + talerzyki, to idealnym rozwiązaniem będzie położony zaraz obok Zlatych Hor (kierunek na Rejviz) mały, kameralny i zawsze pusty rodzinny ośrodeczek w Hornim Udoli. Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Byłem wczoraj na porannym nartowaniu, zależało mi na szybkim powrocie do Opola , dlatego wybrałem Zlaté hory, warunki w tym sezonie w Jasennikach doskonałe a więc myślałem pośmigam po sztruksie, będzie przyjemnie. Niestety stok nie był wyratrakowany, tragedii nie było dało się pojeździć ale przy obecnej konkurencji powinno się lepiej zadbać o klienta. Pewnie jeszcze nie raz tam pojadę ale raczej tylko na wieczorną jazdę na to bardziej się przygotowują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Skoczyłem dzisiaj do Zlatych Hor, na miejscu byłem o 10, padał deszcz ze śniegiem, który dość szybko przerodził się w intensywny opad mokrego śniegu, ludzi mało, ani razu nie stałem w jakiejkolwiek kolejce do wyciągu, na trasie też nie było tłoku. Obsługa stanęła na wysokości zadania, bo cały czas zamykała kanapy, aby nie zasypywał ich śnieg. Jeśli chodzi o warunki to śniegu nie brakowało, bardzo niewielkie przetarcia się pojawiały "punktowo", jednak świeży opad był mokry i wolny, gdy wjechało się na wypłaszczenie od razu traciło się całą prędkość, no i przemokły mi rękawice :P. Droga z Wrocławia przez Oławę, Grodków, Nysę (bez autostrady) 110km przebiegła bardzo sprawnie, na powrocie niestety korki w Oławie i Nysie. Przy ładnej pogodzie dobry ośrodek dla tych co mają blisko i lubią kameralne ośrodki bez kolejek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...