Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Hobby jakie kto ???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
542 odpowiedzi w tym temacie

#541 BigMonster

BigMonster

Użytkownik

• PipPip
  • 175 postów
  • Na forum od: 02.2010
98
  • Umiejętności: 4
  • Zagłębie szparagowe

Napisano dziś, 13:41

Gdzie pływałeś? Trochę jak widać pogoda taka na "sprawdzian".

Osobiście głównie do focenia pływam na silniku. Dokupiłem też elektryka na strefy ale jeszcze nie jest zamontowany. Jak ściągnę łódkę z wody na koniec sezonu to się tym zajmę.

#542 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6109 postów
  • Na forum od: 02.2008
4087
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano dziś, 13:49

Gdzie pływałeś? Trochę jak widać pogoda taka na "sprawdzian".
Osobiście głównie do focenia pływam na silniku. Dokupiłem też elektryka na strefy ale jeszcze nie jest zamontowany. Jak ściągnę łódkę z wody na koniec sezonu to się tym zajmę.

To coponiedzialkowe pływanie w Rybniku- zwykle na szalupie DZ. Wczoraj nieco 'dalo po garach'... :-). Łódka i załoga jest wielokrotnie sprawdzona więc problem był tylko z wyjściem z łódki na pomost skaczący po metr w górę i dół... na wodzie ok. Tylko czasem nieco wody nabierano przez dulki..... :-). Na filmie powrót pełnym.
https://youtu.be/tOxlPShJ3Xo

#543 BigMonster

BigMonster

Użytkownik

• PipPip
  • 175 postów
  • Na forum od: 02.2010
98
  • Umiejętności: 4
  • Zagłębie szparagowe

Napisano dziś, 21:31

Warunek mieliście fajny. Załoga to widać same wilki morskie :) Prawdziwe żeglowanie. Zazdraszczam.

Sam głównie troluję zaledwie. Nie pamiętam kiedy płynąłem na ful a mam 40 koni przy masie łodzi 400 kg.

Ostatnio trochę fociłem kajakarzy z klubu gdzie parkuję łódkę to i fali nawet nie za bardzo mogę im narobić.

Więcej manewrowania niż pływania bo i słońce muszę mieć po prawilnej stronie etc. Nie mniej to zawsze fajnie spędzony dla mnie na wodzie czas.

Dzisiaj uciekałem przed deszczem, zdążyłem zaparkować i okapturzyć łajbę i lunęło.

HYEBu7H.jpg