Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Hobby jakie kto ???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
281 odpowiedzi w tym temacie

#281 hsk

hsk

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 339 postów
  • Na forum od: 11.2010
422
  • Umiejętności: 6
  • Arnsberg

Napisano wczoraj, 13:23

Cześć

Elektryk - czyli jak rozumiem rower elektrycznie dopędzany a nie pewien znany laureat Nobla - to dla mnie tak chory pomysł, że nie mam pojęcia jak go skomentować.

Pozdrowienia

zwizualizowalem sobie "pedalowanie" na wspomnianym laureacie nagraody Nobla :-) ..... smieje sie od godziny !!

Tos mi Mitek poprawil humor!! :D

Tak, alez naturalnie, ze chodzilo mi o pedelec´a .

• Mitek podziękował za tę wiadomość

don´t be afraid to fail, be afraid not to try!

#282 adamski10

adamski10

Użytkownik

• PipPipPip
  • 353 postów
  • Na forum od: 02.2009
168
  • Jordanów

Napisano wczoraj, 19:43

Moje "motóry" zawsze były motórami,a nie motocyklami.Tak jak motorower komar był motorowerem ,a nie motobicyklem.

Wg słownika obydwie formy są poprawne motocykl  oraz motor.Kiedyś nie było motocykli - wszyscy mieli motory :)

ha.. ;)   kiedy miałem moto zaglądałem na tamto forum i po wpisie @valdi3 zaraz mi się skojarzyło - a język tam był ostry i 'treściwy' :P 

Jednak wtedy w wolnym czasie miałem dylemat na czym pojeździć,a że zwykła jazda motocyklem na szosie nie jest zbyt obciążająca fizycznie,a na motocross który bardzo lubię oglądać na żywo nie mam odwagi i już za stary jestem to sprzedałem dwa lata temu moto żeby mieć czas na rower w górach ,to też bardzo wciąga, a po dobrym sezonie nie ma problemów w zimie z formą na narty :)