Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gogołów - Nowa stacja narciarska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 młody

młody

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • Na forum od: 02.2007
0

Napisano 03 luty 2007 - 20:29

Stok jest bardzo fajny, odwiedziłem pare razy mogło by być troche stromiej na samym dole ale ogolnie fajne wrazenia najważniejsze ze wyciąg blisko :D oby wyciąg był czynny we czwartek :)

Był ktoś dzisiaj?? jakie warunki panują...? Bo ja bym sie wybrał ale nie wiem co z tymi roztopami :/:eek:

#42 ulti

ulti

Nowy użytkownik

• 9 postów
1

Napisano 04 luty 2007 - 21:47

przykro mi, że dopiero teraz mogę ci odpowiedzieć, młody. Co do warunków - to wiadomo, zdecydowanie takie jak na każdym innym stoku przy dodatniej temperaturze. Pod mokrym śniegiem zaczęły po południu wyskakiwać prześwity, choć w godzinach rannych stok był przygotowany wspaniale! Dzisiaj podobnie - widać, że przez noc ekipa pracowała nad dośnieżeniem, choć przy 4 kreskach powyżej "zera" historia z roztopami musiała się w końcu powtórzyć.

Co do samej obsługi - muszę zdementować pierwsze niepochlebne komentarze - najwyraźniej cała obsługa mocno wzięła sobie do serca wszystkie wytyki, gdyż panowie na dole wyciągu naprawdę często dwoją się i troją pomagając przy bramkach i talerzykach. Można liczyć na miłą i fachową pomoc serwisu narciarskiego.
Co prawda, potwierdzam, że na górze dosyć "piździ", ale nie zawsze ;)

#43 elementybudowlane

elementybudowlane

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 11.2006
0

Napisano 23 luty 2007 - 10:30

Dziś (23-02) wyciągi czynne od godz.12.00 do 21.00, jutro od 9.00, stok jest nasnieżony . Zapraszamy !

#44 jawy88

jawy88

GRUPA SKI Podkarpacie

• PipPipPip
  • 354 postów
  • Na forum od: 10.2006
112
  • Umiejętności: 6
  • krosno

Napisano 23 luty 2007 - 10:40

ale numer wczoraj byla sama trawa a dzis stok nasniezony 30cm sniegu warunki dobre jakis cud:eek: bo u mnie kolo domu na trawniku jest 2cm . ale macie zadymisty sprzed do nasniezania.brawo

#45 elementybudowlane

elementybudowlane

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 11.2006
0

Napisano 26 luty 2007 - 20:53

We wtorek (27-02) zapraszamy od 9.00 do 21.00 ! Pada śnieg , warunki są dobre. Zapraszamy !!!

www.gogolow-narty.pl

#46 jacek_c

jacek_c

Nowy użytkownik

• 7 postów
1
  • Umiejętności: 7
  • Dębica

Napisano 02 marzec 2007 - 08:14

Witam ,a dzisiaj jest na czym pojeździć?
Patrząc na termometr nie wiem czy było sens zadawać pytanie.

Sam sobie odpowiem.
W Gogołowie warunków brak. Wybrałem się jeszcze do Małastowa na Magure.
Warunki nie najlepsze ale pojeździć można.

#47 andy88

andy88

Użytkownik

• PipPip
  • 110 postów
12
  • krakow

Napisano 02 marzec 2007 - 22:48

Sam sobie odpowiem.
W Gogołowie warunków brak. Wybrałem się jeszcze do Małastowa na Magure.
Warunki nie najlepsze ale pojeździć można.

piszesz o warunkach dzis???

#48 Gary Fisher

Gary Fisher

GRUPA SKI Podkarpacie

• PipPip
  • 208 postów
  • Na forum od: 12.2006
21
  • Umiejętności: 9
  • Frysztak/Rzeszow

Napisano 03 marzec 2007 - 17:41

W Gogołowie nie ma wogóle śniegu w środkowej części trasy. Można zobaczyć na www.gogolow-narty.pl
Pozdrawiam

#49 nikon9

nikon9

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 01.2008
1

Napisano 23 styczeń 2008 - 21:59

mogę porównaćmogę porównać tylko 2 wyciągi z terenu Podkarpacia a mianowicie ze Strzyżowa jak i z Gogołowa. Stok w Gogołowie jest stokiem łagodniejszym lepszym dla dzieci jak i dla narciarzy mało wprawionych, ale co do sposobu ratrakowania to w Gogołowie albo nie umią ratrakować albo nie jest ratrakowany na co dzień a byłem już parę razy i to w godzinach rannych. W Strzyżowie stok jest trudniejszy większy spadek ale za to ratrakowany jest na codziennie i jest jak na stole

#50 piotrek88

piotrek88

Użytkownik

• PipPip
  • 242 postów
  • Na forum od: 02.2008
7
  • Umiejętności: 4
  • Krosno

Napisano 08 luty 2008 - 20:35

Ciekawe czy będą podejmowali próbę naśnieżania stoku jeszcze w tym sezonie. Na chwilę obecną w ogóle nie ma śniegu w miejscu gdzie jest wyciąg, a na stoku śnieg występuje tylko miejscami. Według prognoz temperatura w nocy w najbliższych dniach ma spadać poniżej zera co umożliwiło by uruchomienie armatek - tylko czy będzie opłacalne przygotowanie stoku praktycznie od nowa - gdyby spadł jakiś śnieg to napewno by szybko przygotowali, ale według prognoz nie można spodziewać się opadów śniegu.

#51 Qrier18

Qrier18

Nowy użytkownik

• 1 postów
0
  • Krosno

Napisano 17 luty 2008 - 13:34

Witam wszystkich. Chcialem tylko poinformowac Was o pewnym niedociagnieciu.... Mianowicie: dzis rano bylo pieknie na polu wiec postanowilem wybrac sie na narty do Gogolowa. Na kamerze internetowej znajdujacej sie bezposrednio na stoku i ukazujaca jego warunki, ludzi nie bylo prawie wcale. Wiec wsiadlem w samochod i pojechalem. Na miejscu okazalo sie ze jest zupelnie inaczej: ludzi mnostwo, samochodow jeszcze wiecej, po prostu masakra. wielkie kolejki i tyle. po powrcie d domu jeszce raz zobaczylem na kamere. widok byl ten sam co przed wyjazdem. wiec zadzwnilem ze skarga-zapytaniem pod podany numer. w odpwiedzi na pytanie co ile jest odswiezany obraz z kamery zostalem zmieszany z blotem przez pewnego pana, po czym On odlozyl sluchawke.
Chcialbym aby ktos jeszcze sprobowal rozwiazac ten problem jakos gdyz ludzie jada kawalek drogi (jestem z Krosna) zeby pojezdzic a tu ZONK :| :confused::confused:Bardzo posze inych narciarzy i snowboardzistow o zainteresowanie sie tym tematem.
Pozdrawiam "Q"

#52 piotrek88

piotrek88

Użytkownik

• PipPip
  • 242 postów
7
  • Krosno

Napisano 17 luty 2008 - 19:12

Witam.

Od 2 dni coś kamera nie działa prawidłowo. Wcześniej jak stok był naśnieżany to odświeżanie było co 3 sekundy, teraz co 24 godziny.

Ja byłem w Gogołowie w piątek po południu - to praktycznie było tylko kilka osób, brak kolejek można było jeździć po całym stoku.

Miałem jechać w poniedziałek do Gogołowa ale z powodu awarii samochodu muszę wyjazd przełożyć - nie wiem czy się wyrobię zanim wyciąg zostanie wyłączony gdyż pogota z dnia na dzień będzie się pogarszała, ale miejmy nadzieję że nie będzie deszczu przede wszystkim a temperatury nie będą zbytnio wysokie.

#53 jacek_c

jacek_c

Nowy użytkownik

• 7 postów
1
  • Dębica

Napisano 19 luty 2008 - 11:57

mogę porównaćmogę porównać tylko 2 wyciągi z terenu Podkarpacia a mianowicie ze Strzyżowa jak i z Gogołowa. Stok w Gogołowie jest stokiem łagodniejszym lepszym dla dzieci jak i dla narciarzy mało wprawionych, ale co do sposobu ratrakowania to w Gogołowie albo nie umią ratrakować albo nie jest ratrakowany na co dzień a byłem już parę razy i to w godzinach rannych. W Strzyżowie stok jest trudniejszy większy spadek ale za to ratrakowany jest na codziennie i jest jak na stole

Z tego co zauważyłem w Gogołowie stok nie jest wcale ratrakowany. Za to stok w Strzyżowie bardzo mi się spodobał (byłem pierwszy raz). Gdyby był dłuższy ,ale na wypad popołudniowy po pracy zupełnie wystarczy.
Pozdrawiam.
[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Orange"]Jacek[/COLOR][/FONT] ;)

#54 piotrek88

piotrek88

Użytkownik

• PipPip
  • 242 postów
7
  • Krosno

Napisano 19 luty 2008 - 15:05

Nie zgodzę się z tym, że stok w Gogołowie nie jest ratrakowany.
Ostatnio był ratrakowany w piątek, sobotę i poniedziałek.

Dzisiaj wybieram się właśnie tam na narty, jest ciepło +4st.C - pisze że, warunki bardzo dobre - no może rano takie były :) Napisze później jakie były dzisiaj warunki.

#55 rastuch0

rastuch0

Nowy użytkownik

• 1 postów
0
  • Umiejętności: 6
  • Krosno

Napisano 19 luty 2008 - 19:25

Witam!

Dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłem Gogołów. Pojechałem tam z ciekawości i dlatego, że mam niedaleko. Stok i wyciąg (który jest bardzo wolny) jest przeznaczony raczej dla początkujących riderów. Chociaż wydaję się mi, że jeśli śnieg jest zmrożony to można się trochę rozpędzić. Ale teraz trochę warunkach panujących na stoku. Śnieg na trasie pod orczykiem jest rozjeżdżony i pełno kolein, jednak widać, że gospodarze wyciągu się starają. Rano prawie cały czas zgarniali łopatami śnieg na trasę pod orczykiem, no ale przy dzisiejszych warunkach trudno ją było utrzymać w dobrym stanie. Stok był przeratrakowany, ale śnieg mimo tego był miękki, grząski(jak to bywa przy dodatnich temperaturach) i baaaaaaaardzo wolny. W jednym miejscu lekko widać trawę, a w paru miejscach jest lodzik, ale tylko na obrzeżach trasy, a więc nie przeszkadza w jeździe. Rozmawiałem z gospodarzami i planują, że wyciąg będzie działał do niedzieli. Według mnie to bardzo optymistyczne prognozy i myślę, że jeszcze dzień, dwa, może trzy i sezon narciarski 2007/08 w Gogołowie będzie zakończony. bo raczej nie zapowiada się już powrót zimy.

Pozdrawiam, Tomek

#56 piotrek88

piotrek88

Użytkownik

• PipPip
  • 242 postów
7
  • Krosno

Napisano 19 luty 2008 - 20:54

Przed chwilą wróciłem z Gogołowa, faktycznie śnieg był wolny ale w miarę upływu czasu stawał się coraz szybszy, tak o 20:00 już całkiem nieźle jechało, ale z utrzymaniem śniegu na tym stoku do niedzieli będą mieli spory problem. Ogólnie jest dobrze, tylko te temperatury dodatnie wszystko psują.

Ale jeśli prównać ten wyciąg w Gogołowie do np. wyciągu w Chyrowej koło Dukli, to zdecydowanie bardziej zależy im aby wyciąg był czynny. W Chyrowej cały czas wyciąg jest nieczynny, i dość drogi 2x drożej niż w Gogołowie a zjazd jest większy o zaledwie 200 metrów, co do nachylenia to w Chyrowej nie byłem to nie wiem, ale wydaje mi się że już lepiej w Puławach niż w Chyrowej gdyż ceny są takie same.

#57 prezes_3lo

prezes_3lo

Użytkownik

• Pip
  • 48 postów
  • Na forum od: 03.2009
0
  • Rzeszów

Napisano 14 marzec 2009 - 16:59

Proszę o usunięcie postu. Znalazłem bardziej świeży wątek na ten temat. Nie chcę odgrzewać koltletów....

Użytkownik prezes_3lo edytował ten post 14 marzec 2009 - 17:08

gg: 7080821