Skocz do zawartości

Witaj na SkiForum.pl

Logowanie » 

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach.

Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie najtaniej kupie kurtke rossignola?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin Bz.

Marcin Bz.

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 01.2009
0

Napisano 24 styczeń 2009 - 19:27

Cześć potrzebuje pomocy, chce zrobić narzeczonej prezent i chce jej kupic kurtke rossignola... W sklepie kosztuje ona 1500zl, wiem ze gdzies mozna ja kupic za co najmniej pół ceny!!! tylko pytanie gdzie..?
Jeśli ktoś wie to prosze o podpowiedz..
Pozdrawiam

#2 LAWINA

LAWINA

Użytkownik

• PipPipPip
  • 930 postów
  • Na forum od: 06.2008
256
  • Umiejętności: 1
  • Lublin

Napisano 24 styczeń 2009 - 19:35

Za pół ceny to można kupić albo od złodzieja ,albo można kupić podróbkę czyli drogą ścierkę do podłogi...
Chcesz by była zadowolona z produktu to kup w sklepie dilerskim a dobrą cenę wynegocjuj...

#3 Marcin Bz.

Marcin Bz.

Nowy użytkownik

• 1 postów
0

Napisano 24 styczeń 2009 - 19:41

ok masz racje... tylko ostanio mi znajomy powiedział ze mozna kupic taka sama jak w sklepie, gdzies za poł ceny, szukalem na allegro itd. i nic....Dlatego sie zalogowalem na ski forum, i licze na pomoc... Po co przeplacac jesli nie trzeba...

#4 Marcin Bz.

Marcin Bz.

Nowy użytkownik

• 1 postów
0

Napisano 24 styczeń 2009 - 19:47

Może ktoś pomóć???

#5 LAWINA

LAWINA

Użytkownik

• PipPipPip
  • 930 postów
  • Na forum od: 06.2008
256
  • Umiejętności: 1
  • Lublin

Napisano 24 styczeń 2009 - 20:06

Może ktoś pomóć???

Jakiś czas temu baaardzo duża partia Spyderów wypadła z Tira i była w bardzo dobrej cenie...przepraszam "prawie" Spyderów :)
Ale jeśli uda Ci się znależć orginał w dobrej cenie to gratuluję ...

#6 kurczak

kurczak

Stały bywalec forum

• PipPipPip
  • 542 postów
  • Na forum od: 06.2007
368
  • Umiejętności: 7
  • Poznań i okolice

Napisano 24 styczeń 2009 - 21:07

Marcin... jakbyś napisał skąd jesteś, to ułatwiłoby to zadanie potencjalnym odpowiadającym :)

Świeże wieści z Wawy... widziałam dzisiaj w Go Sporcie trzy damskie kurtki Rossignola w cenach od 600 do 750 zł. Parametry od 3 do 5000.
pozdrawiam Olga :)

#7 samba-77

samba-77

Hochkar Gruppen

• PipPipPip
  • 395 postów
  • Na forum od: 10.2007
24
  • Umiejętności: 5
  • Jastrzebie Zdroj

Napisano 25 styczeń 2009 - 00:30

Dlatego sie zalogowalem na ski forum, i licze na pomoc... Po co przeplacac jesli nie trzeba...

Szkoda,ze tylko dla tego:(::eek:
[FONT="Times New Roman"]Pozdrawiam Hochkar Gruppen i wszystkich narciarzy;)[/FONT]