Skocz do zawartości

Witaj na SkiForum.pl

Logowanie » 

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach.

Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Zdjęcie
- - - - -

narty dla kobietki, poziom 7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jennys

jennys

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 01.2009
0

Napisano 09 styczeń 2009 - 14:04

Muszę Was poprosić o radę, ponieważ już kompletnie nie wiem, co kupić.
Poziom, jak napisałam, około 7. Wzrost 169. Nie lubię hardcore'owych szaleństw na oblodzonych stokach, ale nie bawią mnie też zjazdy z płaskiego Puchatka. Skręty najlepsze dla naprawdę średnie. Jeżdżę raczej szybko. Wszystko więc tak pośrodku.
Dwa lata temu testowałam w firmowym slalomie Atomic SX, nie pamiętam dokładnejgo oznaczenia, chyba było coś jeszcze. Jeździło mi się bosko. Zastanawiam się teraz nad nartami Atomic B 9.7 (nie wiem, który to sezon :(), Atomic Metron B5, Elany Free Spice (to z 08/09).
mam jeszcze kilka typów Fischer'ów i Rossignol, ale się trochę pogubiłam. Nie ukrywam, że Fischery baaaardzo chodzą mi po głowie.
Kasy oczywiście nie mam za dużo, albo kupię coś w wyprzedażach, ewentualnie - w ostateczności coś używnego, ale w dobrym stanie.

Tylko nie zostawiajcie mnie bez pomocy :D

#2 Wit_www

Wit_www

Użytkownik

• PipPipPip
  • 536 postów
  • Na forum od: 11.2008
123
  • Umiejętności: 7
  • Zwartowo (niedaleko Lęborka)

Napisano 09 styczeń 2009 - 14:34

Jeśli nie masz ochoty na narty z grupy race to zerknij sobie na kobiece narty typu Rossignol Attraction V ; Blizzard Emocion 7900 . To bardzo uniwersalne narty ,a jednocześnie można naprawdę wiele z nich wycisnąć. No i ta przepiękna grafika :)

#3 szybalski

szybalski

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1187 postów
  • Na forum od: 11.2007
273
  • Piekary Śląskie/Siemianowice Śląskie

Napisano 09 styczeń 2009 - 14:55

Witam.
Dla Ciebie polecam http://www.skionline...&id_modelu=3108 narta naprawdę się sprawdzi, a jeśli jesteś bardzo ambitna i chcesz jeszcze się doskonalić to nartą na teraz i przyszłość coś takiego http://www.skionline...&id_modelu=3107
Pozdrawiam.

#4 jennys

jennys

Nowy użytkownik

• 2 postów
0

Napisano 09 styczeń 2009 - 23:05

Dzięki wielkie za pomoc, zaraz obejrzę narty, które proponujecie :)

#5 alwojtas

alwojtas

Nowy użytkownik

• 2 postów
0

Napisano 11 styczeń 2009 - 10:48

Witam wszystkich miłośników białego szaleństwa:)
Mam pytanie; mianowicie 2 latka temu zakupiłam narty Dynastar Cruise X i szczerze mówiąc nie znam ani nie znalazłam żadnych opinii na ich temat, wtedy jakos mnie to nie interesowało jeszcze tak bardzo,teraz wydaje mi się,że wyrzuciłam pieniadze (kosztowaly mnie 900zl w sezonie) i że mogłam wziąć coś lepszego (dodam,że to było w makro i na pytanie ktore narty dla srednio-zaawansowanych facet z dzialu sportowego odpowiada mi "sprawdze w gazetce..") Dziś oceniam swój poziom na 7 wg podanej tutaj skali:) nie wiem wiec czy dobrze zrobilam wydając tyle pieniędzy teraz nie bede mogla pozwolic sobie na kupno nowych..
Czy wiec ktoś mógłby powiedzieć mi coś o moich nartach:) czy wogóle są przeznaczone dla mnie?:P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych