Skocz do zawartości

Chopok Czy Zakopane


DeepHeet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnimi czasy dotary do mnie dwie oferty wyjazdu na narty,po krtce je przedstawie: 1.Zakopane +/- 1 tydzie na ferie zimowe (moje wypadaj jako ostatnie w polsce od 14 lut. do 24 lut jako tak) przejazd,hotel,wyywienie,dojazd na stok Cena: ok 550z + skipas 2.Chopok od 24 lut do 3 mar (czyli zaraz po feriach) przejazd,hotel,wyywienie,chyba(raczej na pewno) w cenie s kompilele termalne i dojazd na stok Cena:750z + skipas Co wybra?bo nie znam sie kompletnie na cenach i warunkach(chodzi mi o stoki,kolejki,infrastrukture tych "ośrodków")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na warunki cenowe, to zdecydowanie polecam Chopok, chocia uwielbiam Zakopane. Za Chopokiem przemawia jeszcze mniejszy tok (zdecydowanie mniejszy) i genialnie przygotowane trasy - byem tam na pocztku marca. Moja rada: Chopok Aha - infrastruktura też jest bardzo dobra, oprócz tego jest zdecydowanie większy wybór długich nartostrad. Szybkość wyciągów zdecydowanie mniejsza w górnych partiach Chopoka, ale dają rade z rozładowaniem ruchu:) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem klimatu i atmosfery po nartach zdecydowanie zakopane, natomiast pod wzgledem typowo narciarskim duza przewaga ma chopok, glownie dlatego ze wszystkie trasy polaczone sa w jeden system, a nie jak w zakopanem porozrzucane po calym miescie i okolicach.

Przyłączam się do zdania kolegi. Miłego wypoczynku. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...