Skocz do zawartości

najlepsza muzyka na szusowanie


senalslider

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Jacor2 napisał:

To jest nawet bardzo dobra nuta.

Ale stosuję tylko przy bieganiu.

Na nartach mam podobne zdanie od @Mitek

,,"na szusowanie" - nie ma muzyki. Szusowanie jest muzyką, jego odgłosy, inaczej nie da się szusować."

Podzielam to zdanie zupełnie aczkolwiek są tacy którzy mają inne .... na przykład Taka firma 686 robiąca ciuchy dedykowane snowbordzistom  miała na stronce kanał do ściągania muzy "dedykowanej" (nie wiem czy dalej ma) ... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

Podzielam to zdanie zupełnie aczkolwiek są tacy którzy mają inne .... na przykład Taka firma 686 robiąca ciuchy dedykowane snowbordzistom  miała na stronce kanał do ściągania muzy "dedykowanej" (nie wiem czy dalej ma) ... 🙂

Snowboardziści często be muzy w słuchawkach lub głośnika w plecaku nie wyobrażają sobie dnia na stoku lub poza.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze zgadzam się z tym co Mitek powiedział, że szuranie jest najlepszą muzą ale... też eksperymentowałem w innym kierunku. Tak dobrać muzę aby dobrze łączyła się z dźwiękami z zewnątrz. 

Byłyby to różne nurty zbliżone np taki delikatny IDM 

 

Dla tych co nie chcieliby rezygnować z jakości muzycznej nawet w tych okolicznościach to Forest Swords (multum nagród krytyki)

Ta muza idealnie wprost łączy się z przestrzenią

 

----------------------

Drugim biegunem jest muzyka dominująca i mobilizująca do wysiłku. Wyrzucając do kubła wszystkie zramolałe 🤣 nurty rockowe, trashowe itd można znaleźć taką klubówkę - obejrzyjcie koniecznie bo wideo jest rewelacyjne

A dla tych co się nie kłaniają, video to już klasyk awangardy - obo!

 

 

 

 

Edytowane przez Wujot2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A mnie od kilku tygodni chodzi po głowie muzyka B. Bacharacha. Tego od "What the World Needs Now Is Love" czy "That's What Friends Are For". Najlepiej w wykonaniu Dionne Warwick. Świetnie pasuje do krótkiego skrętu jak na filmiku, który niedawno wstawiłem. Ten słynny kawałek też by pasował 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...