Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wygoda Travel - opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ixia

ixia

Nowy użytkownik

• 19 postów
  • Na forum od: 02.2008
1
  • Umiejętności: 7
  • Bełchatów/Łódź

Napisano 18 listopad 2008 - 19:13

Znalazłam ofertę wyjazdu do Wloch na narty z biurem Wygoda Travel z Krakowa. Po zeszlorocznych strasznych przejsciach z biurem OSKAR z Poznania (nie polecam!!!) wole się upewnić co do kolejnego wyboru. czy byl ktos moze z tym biurem na wyjazdach narciarskich ? Jakie macie opinie ? Bo czytajac inne fora turystow mozna zglupiec, oceny sa bardzo skrajne. Prosze o obiektywne opinie.

#2 berry

berry

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Na forum od: 11.2007
376
  • Umiejętności: 1

Napisano 18 listopad 2008 - 19:19

Znalazłam ofertę wyjazdu do Wloch na narty z biurem Wygoda Travel z Krakowa. Po zeszlorocznych strasznych przejsciach z biurem OSKAR z Poznania (nie polecam!!!) wole się upewnić co do kolejnego wyboru. czy byl ktos moze z tym biurem na wyjazdach narciarskich ? Jakie macie opinie ? Bo czytajac inne fora turystow mozna zglupiec, oceny sa bardzo skrajne. Prosze o obiektywne opinie.

ale Tobie każdy odpisze subiektywną, a więc nierzadko skrajną opinią... Opinia nie może być obiektywna... A wygody travel od strony klienta nie znam...

#3 ixia

ixia

Nowy użytkownik

• 19 postów
  • Na forum od: 02.2008
1
  • Bełchatów/Łódź

Napisano 18 listopad 2008 - 19:25

no dobrze, moze "obiektywna opinia" to nie bylo najszczesliwsze sformulowanie. Chodzi mi po prostu o ocene warunkow dojazdu, pobytu i realizacji umowy, a nie jak niektorzy pisza ze "sniadanie niesmaczne i pokoj zle urzadzony". Ja nie licze na luksusy hotelowe, tylko chce tam spokojnie dojechac i jezdzic duuuuuuuzo na nartach w dobrych warunkach. Moze wiec ktos z takim podejsciem ma opinie na ten temat ?

#4 chemik

chemik

Instruktor SkiForum.pl

• PipPipPipPipPip
  • 3957 postów
  • Na forum od: 01.2006
678
  • Wrocław

Napisano 18 listopad 2008 - 20:25

Znajomy byl z nimi w zeszlym roku we Wloszech i sobie chwalil... Nigdy nie byl na lepszym alpejskim wyjezdzie - moze dlatego, ze to byl jego pierwszy raz w Aplach...
Jazda na nartach to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu...

#5 kudik

kudik

Użytkownik

• PipPip
  • 193 postów
  • Na forum od: 11.2006
42
  • Umiejętności: 6
  • Koszalin

Napisano 19 listopad 2008 - 00:15

Na początek, żeby było jasne - bo widzę na innych wątkach zażartą dyskusję na tematy komercji, kto, komu i za ile itp - oprócz tego, że m.in jeżdżę na nartkach to jestem związany z branżą turystyczna - zresztą nigdy tego nie ukrywałem :), natomiast nie pracuje dla Wygody Travel

Sorry za wejście ale jestem lekko zdegustowany lekturą kilku ostatnio przeczytanych wątków - stąd wolę aby przed częścią merytoryczną wszystko było jasne :)

- znam Wygodę oraz ich organizację, prywatnie również byłem z nimi na wyjeździe co prawda tylko/aż szkoleniowym, mają fajne hotele, dobrze opisane - o różnym standardzie i co za tym idzie cenie, z przewagą hoteli o wyższym standardzie - dużo hoteli z zapleczem wellness

- jak do tej pory wszyscy moi Klienci byli z wyjazdów zadowoleni, a mam nawet osoby, które jadą 3 rok z rzędu

- przed podpisaniem umowy nie zapomnij natomiast dopytać lub doczytać wszelkich szczegółów - Wygoda ma dodatkowe informacje podpięte pod opis imprezy - masz tam mnóstwo dodatkowych informacji o przebiegu imprezy :)

#6 cesea

cesea

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 11.2008
0
  • Umiejętności: 4
  • Lublin

Napisano 22 listopad 2008 - 23:57

Bylismy w zeszlym roku z wygoda travel we wloszech-pinzolo obok madonna di campiglio. wyjazd bardzo udany, ale nie obylo sie bez kilku "zgrzytow". wiadomo-alpy i narty, rekompensuja wszelkie inne niedoskonalosci,ale na pewno minusem byl obecny z nami rezydent- pan roman. czlowiek o szerokiej wiedzy historyczno-geograficznej ( o czym uparcie przypominal w swoich wywodach autokarowo-mikrofonowych), jednak totalnie nie potrafiacy spelnic sie w swojej funkcji. nie potrafil swobodnie komunikowac sie po wlosku, nie pomogl osobie, ktora musiala sama trafic i dojechac do szpitala, a gdy w naszej grupie wystapilo dosyc powazne zatrucie pokarmowe kilku osob, zupelnie zbagatelizowal sprawe-uznajac ze nie jest to zagrozenie zycia, wiec jego pomoc w zorganizowaniu lekarza jest absolutnie zbedna. ciezko jednak oceniac biuro przez pryzmat jednej osoby, wiadomo.

#7 Bogdan100

Bogdan100

Użytkownik

• PipPip
  • 281 postów
  • Na forum od: 10.2006
20
  • Umiejętności: 6
  • Olsztyn

Napisano 23 listopad 2008 - 14:22

Jeżdżę z Wygodą w sumie już od 3 sezonów, zaliczyłem z nimi pięć wyjazdów na początku grudnia będzie szósty (jeździłem również z innymi biurami). Hotele mają wysokiej klasy najczęściej z wyżywieniem bardzo dobrym aczkolwiek raz mi się zdarzyło mierne. Kadra wykwalifikowana korzystają z dobrych instruktorów organizacja na miejscu też na dobrym poziomie (w zależności od grupy różi ludzie bywają na takich wyjazdach). Ich największą bolączka są dojazdy szczególnie połączenia antenowe, dlatego zalecam start z Katowic. Jeśli będziesz chciała coś więcej się dowiedzieć o poszczególnych rejonach czy hotelach to pisz na priv.

Użytkownik Bogdan100 edytował ten post 23 listopad 2008 - 14:24

#8 LukaszK

LukaszK

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 01.2010
0

Napisano 05 styczeń 2010 - 15:05

Byłem z nimi już nie raz. Wiadomo, że jak się dużo jeździ na narty to czasem coś tam nie zadziała, ale generalnie Wygoda Travel ma więcej zalet niż wad. Po pierwsze - zwykle mają dobry poziom hoteli. Po drugie: są one dobrze opisane. Czyli jak jechałem z rocznym dzieckiem i miałem napisane, że hotel jest 5 minut od stoku to był 5 minut od stoku. A jak jechałem do la Madonniny i się w biurze dowiedziałem, że totalny wypas gastronomiczny hotel - to był to najsmaczniejszy hotel w jakim byłem. Po trzecie jak na razie wybierają fajne górki do jeżdżenia.:D

Czasem trafiają się wyjazdy gdzie połowa wycieczki ma jakieś ale do wszystkiego i wtedy się robi atmosfera kichowata, kiedy np. ktoś robi dym o butelkę wina, albo że zjechał godzinę później ze stoku a autobusu już nie było. Ale na żadne poważne problemy nie trafiłem jeżdżąc z nimi i na pewno będę z nimi jeszcze jechał.:)

#9 Agnieszka W

Agnieszka W

Nowy użytkownik

• 1 postów
0

Napisano 05 styczeń 2010 - 22:33

Byłam z biurem na trzech wyjazdach. We Włoszech i w Szczawnicy.Byłam z dziećmi. Wszystko było ok. Posprzątane pokoje. Dobre wyżywienie.Sprawny transport autokarem. Dobra oraganizacja pobytu i codzienne transfery na stok. Dobra opieka instruktorów i animatorów. Smaczne jedzenie. Bardzo pozytywnie oceniam i wybieram się w tym roku znowu.

Użytkownik Agnieszka W edytował ten post 05 styczeń 2010 - 22:37

#10 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3671 postów
  • Na forum od: 09.2006
6744
  • Katowice

Napisano 05 styczeń 2010 - 23:29

wszystko fajnie, ale to nie temat w temacie "szukam ludzi" jeśli nie autor to admin powinien to uporządkować bo robi nam się z leksza groch z kapustą, a sezon w pełni :)

Całe życie z wariatami    facebook     szabirski@gmail.com

#11 berry

berry

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Na forum od: 11.2007
376

Napisano 05 styczeń 2010 - 23:31

wszystko fajnie, ale to nie temat w temacie "szukam ludzi" jeśli nie autor to admin powinien to uporządkować bo robi nam się z leksza groch z kapustą, a sezon w pełni :)

nieprawda :D... wygoda szuka ludzi :D

#12 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3671 postów
  • Na forum od: 09.2006
6744
  • Katowice

Napisano 05 styczeń 2010 - 23:52

nieprawda :D... wygoda szuka ludzi :D

pewnie tak ..;)

a swoja drogą może nie głupi pomysł aby założyć dział "opinie- czyli co sądzicie o"

Całe życie z wariatami    facebook     szabirski@gmail.com

#13 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3391 postów
  • Na forum od: 01.2008
1944
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 06 styczeń 2010 - 01:12

Bylem raz z Wygoda w Dolomitach prawie 2 lata temu.
Uczucia mialem mieszane tzn. ambiwalentne (podbije nieco poziom elokwencji na forum ;)) przy okazji).

Chodzi mi o takie rozne dziwne dla mnie niedgodnosci, czy wrecz dziwactwa typu
zakaz wejscia w butach narciarskich do autobusu, pozne wyjazdy, wczesne powroty ze stoku itd.

Byla dwie rzeczy irytujace i poza dyskusja - sauna otwarta tylko w ciagu dnia
a wieczorem juz nie - troche smieszne i bez sensu dla narciarzy;
rozne sniadania dla roznych grup, tj. polskiej i niemieckiej - latwo sie domyslic
kto mial lepsze :)

Generalnie nie czepiam sie, prawdopodobnie wiekszosc z nich wynikala ze specyfiki
wyjazdow autokarowych, pewne dziwne reguly byc moze musza takie byc - nie wiem;
wiem ze byl to pierwszy i, jak dotad, ostatni dla mnie taki wyjazd - w tej formule :)
choc nie wykluczam kiedys takiej koniecznosci.

Widze tez sens istnienia biur, tak jak tysiace ich klientow, mam zadowolone kolezanki,
ktore kolejny raz (3-4?) wybieraja sie z Wygoda w Alpy.
Nie wszystkim chce sie organizowac na wlasna reke, nie wszyscy maja zawsze
komplet chetnych, a wg mojej obserwacji np. w okresie ferii chyba latwiej znalezc
korzystna oferte w biurze w PL niz przez siec - zwlaszcza w ostatniej chwili.

#14 a_senior

a_senior

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1555 postów
  • Na forum od: 10.2006
969
  • Umiejętności: 8
  • Krakow

Napisano 06 styczeń 2010 - 03:12

Byla dwie rzeczy irytujace i poza dyskusja - sauna otwarta tylko w ciagu dnia
a wieczorem juz nie - troche smieszne i bez sensu dla narciarzy;
rozne sniadania dla roznych grup, tj. polskiej i niemieckiej - latwo sie domyslic
kto mial lepsze :)

Cholera, wlasnie zarezerwowalem u nich wyjazd na 26.02 do Cervinii. Gdybym wczesnie wiedzial, co teraz wiem. ;) Zwlaszcza ta sauna mnie dobila ;) (w zyciu nie bylem i pewnie juz nie bede). A roznice w snidaniach narodowych dotyczyly jakosci czy roznosci? Obie nacje, choc w wielu elementach podobne (np. tluste zupy), maja jednak rozne kuchnie.

#15 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3391 postów
  • Na forum od: 01.2008
1944
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 06 styczeń 2010 - 05:18

Cholera, wlasnie zarezerwowalem u nich wyjazd na 26.02 do Cervinii. Gdybym wczesnie wiedzial, co teraz wiem. ;)

...przygotuj sie na najgorsze ;))
...ale tej Cervinii to szczerze zazdroszcze - pewnie to "safari" w dolinie Aosty?
...te ww. zadowlone kolezanki byly tam w ub. roku samolotem - ale tak sie zlozylo,
ze nie widzialy ani Mont Blanc ani Matterhornu w pelnej krasie - niestety
pogoda akurat odmowila wspolpracy ... czego ci absolutnie nie zycze! :)

Zwlaszcza ta sauna mnie dobila ;) (w zyciu nie bylem i pewnie juz nie bede).

Sauna super rzecz po nartach ale rozumiem...
Ciesze sie ze wracasz do realnego narciarstwa :)

A roznice w snidaniach narodowych dotyczyly jakosci czy roznosci? Obie nacje, choc w wielu elementach podobne (np. tluste zupy), maja jednak rozne kuchnie.

To juz bylo naprawde przesmieszne, w sumie nawet ciut zenujace:
niemieccy emeryci zaczynali sniadanie jakis kwadrans, moze pol godziny pozniej
od nas i w tym momencie, dokladnie na tym samym, wspolnym stole szwedzkim
pojawialy sie dodatkowe (lepsze) wedliny, soki i inne wiktualy :)

Sadze nawet, ze to nie mialo nic wspolnego z Wygoda - to raczej wlasciciele tego
hotelu byli dosc specyficzni i byc moze jakos sobie ...cos rekompensowali :)

Mniejsza o szczegoly, bez emocji - po prostu przychodzilem na sniadanie troche pozniej ;)

#16 snowpatrol

snowpatrol

Nowy użytkownik

• 1 postów
0

Napisano 07 styczeń 2010 - 14:35

Jestem po zimowym wyjeździe - i naprawdę polecam. Bardzo dobra organizacja wyjazdu, obsługa i opieka, świetny wybór hotelu i miejsca do jazdy. Rzetelnie o wszystkim informują (np. że do wyciągu trzeba dojechać). Sam hotel bardzo komfortowy, jedzenie wyśmienite. Przyznam, że naprawde jestem zadowolona, to byl mój drugi wyjazd z Wygodą i na pewno nie ostatni. Pozdrawiam wszystkich, których wyjazd dopiero czeka! Niestety ja już tylko w weekendy ...

#17 gregwet

gregwet

Nowy użytkownik

• 1 postów
0

Napisano 11 styczeń 2010 - 19:03

Witam !
Bywałem już z tym biurem na kilku wyjazdach i nigdy sie nie rozczarowałem, zarówno na wyjeździe samodzielnym jak i z rodziną. Mam 3 dzieci w tym najmłodsze ma rok. Sylwestra spędzałem z tym biurem w Dolomitach.
Pod każdym wzgledem było ok, wszystko przebiegało sprawnie, warunki umowy w 100% dotrzymane:)
Polecam,
greg

#18 aankaa

aankaa

Użytkownik

• Pip
  • 54 postów
  • Na forum od: 11.2009
3

Napisano 18 styczeń 2010 - 11:01

W ubiegłym roku byłam pierwszy raz na nartach we Włoszech i to właśnie z biurem Wygoda Travel. Stwierdzam, że były i + i - , ale że tych pierwszych było więcej, a do tego brak gwarancji, że z innym biurem będzie lepiej, w tym roku również zdecydowałam się jechać z Wygodą. Dla mnie cenna jest opinia osób, które w wybranym przeze mnie miejscu były już wcześniej, dlatego bardzo proszę o kontakt osoby, które były w hotelu Arisch - Aprica (jadę tam w lutym). W ubiegłym roku wybrałam hotel Royal Olympic w Pinzolo i w razie potrzeby podzielę się wrażeniami. Pozdrawiam.

Użytkownik aankaa edytował ten post 18 styczeń 2010 - 16:22

#19 osjan-48

osjan-48

Nowy użytkownik

• 5 postów
1
  • Gliwice

Napisano 28 styczeń 2010 - 19:04

byłem, polecam!

#20 aankaa

aankaa

Użytkownik

• Pip
  • 54 postów
3

Napisano 28 styczeń 2010 - 19:06

byłem, polecam!

A można prosić trochę więcej konkretów?