Skocz do zawartości

Witaj na SkiForum.pl

Logowanie » 

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach.

Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jakie narty???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mIcHaLLL

mIcHaLLL

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 11.2008
0
  • Umiejętności: 8
  • Gdańsk

Napisano 07 listopad 2008 - 23:38

Witam jestem nowy na forum wiec pozdrawiam wszystkich.
Mam pytanie dotyczące doboru nart. Jeżdzę od 10 lat, w waszej skali umiejętności oceniłem się na mocną 8, dodam jeszcze że mam 170 cm wzrostu
przy wadze 60 kg. Szukam dla siebie nowych nartów race-owych. Zastanawiałem sie nad atomicami sl 10, fischerami rc4 sl i rossigolami rodical z multi-x. Proszę o opinie o tych nartach lub jakiś innych tego typu. Z góry dzieki.

#2 chemik

chemik

Instruktor SkiForum.pl

• 4177 postów
  • Na forum od: 01.2006
671
  • Umiejętności: 7
  • Wrocław

Napisano 08 listopad 2008 - 11:27

Troszke pomieszane modele masz (moze celowo?):

Atomic SL 10 to druga slalomówka atomica... W uproszczeniu taki lightowy racer...

Fischer RC4 WorldCup SL to komorkowe (czyli zawodnicze) narty slalomowe... Raczej nie do zdobycia w normalych zrodlach sprzedazy... Znacznie trudniejsze niz SL10...

A wsrod rossignoli radical "z multi-x" sa az trzy modele:
Rossignol Radical R11 Mutix
Rossignol Radical R10L Mutix
Rossignol Radical R10S Mutix
Na zadnym z nich nie jezdzilem, zadnego w rekach nie trzymalem, o zadnym nie czytalem wiec sie nie wypowiadam...
[FONT="Arial"][COLOR="Blue"]Jazda na nartach to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu...[/COLOR][/FONT]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych