Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Freeride na Pilsku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zoltanus

Zoltanus

Nowy użytkownik

• 6 postów
  • Na forum od: 10.2008
0

Napisano 26 marzec 2009 - 22:36

a jak w niedzielę nie mam czasu, żeby z Tobą jechać, to nie powiesz jakie trasy są fajne na Pilsku?
ej, nie bądź własny, Eric, powiedz. :)

zwlokii.

Zwlokii nie słyszysz? przecież to są tajne miejscówki :D

#22 eric poll@rd

eric poll@rd

Użytkownik

• PipPipPip
  • 443 postów
  • Na forum od: 09.2007
59
  • Liptovski Mikulas Slovakia / Katowice - Silesia

Napisano 26 marzec 2009 - 23:45

Zwlokii nie słyszysz? przecież to są tajne miejscówki :D

dokładie...secret spot:D
for skiers

Użytkownik eric poll@rd edytował ten post 26 marzec 2009 - 23:48

#23 Zwlokii

Zwlokii

Nowy użytkownik

• 9 postów
  • Na forum od: 03.2009
0
  • Umiejętności: 8
  • Łódź

Napisano 27 marzec 2009 - 10:37

dokładie...secret spot
for skiers

aaa, to jest miejscowka tajna freeridowa for skiers.
znaczy sie, ze co? pozioma, czy pod gorke? :P

pozwol, ze powiem Ci, Ericu-wannabe-Pollardzie, co mi sie wydaje.
Twoja wypowiedz miala na celu zrobienie prostego dissa na nasz film oraz, co jak zauwazylem na Skiforum jest bardzo w Twoim stylu, podkreslenie, jaki to z Ciebie prorider. wiesz dobrze, ze nikt z Toba nie pojedzie w zadna niedziele na zadne Pilsko, wiec smialo mozesz nawijac, ze znasz miejscowki.

strzala.
zwlokii.

Użytkownik Zwlokii edytował ten post 27 marzec 2009 - 11:42

#24 Psychotic

Psychotic

Użytkownik

• Pip
  • 46 postów
  • Na forum od: 03.2008
4
  • Umiejętności: 7
  • Katowice

Napisano 27 marzec 2009 - 12:28

Na Pilsku to cała kopuła szczytowa i las to jest jedna wielka fr miejscówka :)

#25 Zwlokii

Zwlokii

Nowy użytkownik

• 9 postów
0
  • Łódź

Napisano 27 marzec 2009 - 13:13

Na Pilsku to cała kopuła szczytowa i las to jest jedna wielka fr miejscówka :)

zgadzam sie w pelnej rozciaglosci, Psychotic. to piekne miejsce i duzy miod dla freeriderow. gora to olbrzymie polacie puchu, nizej gesty las, koncowka superprzyjemne polanki poprzetykane drzewami i hopami.
minusem jest to, ze jezeli bierzesz dluzsza wersje (az do 30 min. zjazdu), to pozniej masz: dojscie do krzeselek + krzeselka + dwa orczyki i kolejki pod nimi + podejscie na szczyt, co w praktyce daje okolo godziny. w wersji krotszej (gora kilkanascie minut jazdy) masz dwa najbardziej popularne orczyki + podejscie na szczyt. niestety po kilku takich zwrotach mozna miec po prostu dosyc, a daje Ci slowo, ze mam zajebista kondycje.

miejsce, ktore opisywalem wyzej, daje Ci spokojnie 5-10 minut bardzo gestego zjazdu, duzo kombinatoryki, kilka dobrych hopek i drzew lezacych w poprzek. kolejka do orczyka jest nieporownywalnie mniejsza od tych ze Szczawin. orczyk jest szybki, a podjazd dobrze utrzymany.

jest jeszcze duzo dobra pomiedzy niebieska szostka, a czarnulka siodemka (blizej niej). gesty las i hardkorowe pochylosci, w niektorych miejscach praktycznie pionowe sciany. krotkie cholerstwo, ale megaintensywne. [konczysz spadajac z nieba na zielona czworke do Szczawin]

ze wszystkich tras, ktore obczailismy na Pilsku&okolicach najbardziej chilloutowa jest wlasnie ta przy orczyku III/IV. ostra jazda, minimum przestoju.

pozdro.
zwlokii.

Użytkownik Zwlokii edytował ten post 27 marzec 2009 - 13:24

#26 eric poll@rd

eric poll@rd

Użytkownik

• PipPipPip
  • 443 postów
59

Napisano 27 marzec 2009 - 19:25

aaa, to jest miejscowka tajna freeridowa for skiers.
znaczy sie, ze co? pozioma, czy pod gorke? :P

pozwol, ze powiem Ci, Ericu-wannabe-Pollardzie, co mi sie wydaje.
Twoja wypowiedz miala na celu zrobienie prostego dissa na nasz film oraz, co jak zauwazylem na Skiforum jest bardzo w Twoim stylu, podkreslenie, jaki to z Ciebie prorider. wiesz dobrze, ze nikt z Toba nie pojedzie w zadna niedziele na zadne Pilsko, wiec smialo mozesz nawijac, ze znasz miejscowki.

strzala.
zwlokii.

człowieku znikąd...jesteś żałosny tak jak Twój film o zsuwaniu sie na parapecie:p i Twoje wywody...

#27 jahu

jahu

pierdziel na co dzień :)

• PipPipPipPip
  • 1325 postów
  • Na forum od: 11.2006
545
  • Umiejętności: 1
  • Warszawa

Napisano 27 marzec 2009 - 20:40

wiesz dobrze, ze nikt z Toba nie pojedzie w zadna niedziele na zadne Pilsko, wiec smialo mozesz nawijac, ze znasz miejscowki.

strzala.
zwlokii.

ojjj - mylisz się i to bardzo ! - zdziwiłbyś się ile osób chciało by pojechać :).
Bawcie się dobrze na Pilsku !! - następnym razem już Wam nie odpuszczę ;) - z przyjemnością wyskoczę z Wami..

pozdro
jahu

Szkolenia w Austrii  :)  --> naDechy.pl

#28 Zwlokii

Zwlokii

Nowy użytkownik

• 9 postów
0
  • Łódź

Napisano 27 marzec 2009 - 21:03

@jahu:
masz duzo racji, jednak inna sprawa chciec, inna niestety moc.
inna sprawa chciec pojechac na Pilsko, inna sprawa chciec pojechac na Pilsko z tutejszym Erikiem Pollardem :P

człowieku znikąd...jesteś żałosny tak jak Twój film o zsuwaniu sie na parapecie:p i Twoje wywody...

@eric poll@rd:
juz myslalem, ze zakonczylem z Toba temat, a Ty nadal ze swoim spamem.

pojedziemy najpierw alegorycznie, skup sie.
widzisz, chlopaku, w podstawowce chodzil z nami do klasy taki koles. rozkoszny grubasek, niegrozna chlopaczyna. smialismy sie z niego caly czas. normalne wiec, ze byl mocno niedowartosciowany, unikal zajec na basenie, bo musialby sie rozebrac pod prysznicem, smierdzial caly czas kielbasa, bo takie dostawal kanapki od mamy. pewnie sie nie lubil, bo jedyna rzecza, o ktorej mogl rozmawiac non stop, byl on sam. potrafil nawijac godzinami o tym, jak cudownie sie bawi, kiedy nikt go nie widzi, jakie niesamowite sprzety ma u siebie w domu, co tam tata mu kupil. oczywiscie ogladal juz wszystkie filmy, zmyslal fabule tych, ktore nie istnialy. tez pewnie wyobrazal sobie, ze jest kims innym, jakas slawna osoba, jakims wlasnym Erikiem Pollardem. klamal, jak z nut, zmyslal i pieprzyl od rzeczy, ale wiesz co sie w koncu stalo?
otoz w ktoryms momencie, w przeciwienstwie do Ciebie, ten tluscioszek dorosl, jak wiekszosc dzieci i wreszcie mogl sie skupic na czyms innym, niz on sam.

jezeli jeszcze nie zjarzyles, o czym mowie, mam dla Ciebie prosta rade. zaloz sobie, koles, bloga. nie gwarantuje, ze oduczy Cie to masturbacji przed lustrem, ale unaoczni z pewnoscia, jak wielu osobom na tym swiecie zwisa to, co i gdzie planujesz robic w weekend.

a jezeli nadal nie kumasz - to jest watek na temat miejscowek na Pilsku!
wskazuje Ci fakt, ze od samego poczatku nie masz w tej materii nic do powiedzenia poza "a ja jade i nie powiem gdzie", wiec sklej wary.

[ czapeczka Long John, narty Armada, zdjecie Aiguille du Midi w galerii, ponad czterysta postow, dziewiatka na umiejetnosciach... a siusiaczek nie rosnie nawet o milimetr, co? ]

strzaleczka.
zwlokii.

#29 eric poll@rd

eric poll@rd

Użytkownik

• PipPipPip
  • 443 postów
59

Napisano 27 marzec 2009 - 21:15

@jahu:
masz duzo racji, jednak inna sprawa chciec, inna niestety moc.
inna sprawa chciec pojechac na Pilsko, inna sprawa chciec pojechac na Pilsko z tutejszym Erikiem Pollardem :P

@eric poll@rd:
juz myslalem, ze zakonczylem z Toba temat, a Ty nadal ze swoim spamem.

pojedziemy najpierw alegorycznie, skup sie.
widzisz, chlopaku, w podstawowce chodzil z nami do klasy taki koles. rozkoszny grubasek, niegrozna chlopaczyna. smialismy sie z niego caly czas. normalne wiec, ze byl mocno niedowartosciowany, unikal zajec na basenie, bo musialby sie rozebrac pod prysznicem, smierdzial caly czas kielbasa, bo takie dostawal kanapki od mamy. pewnie sie nie lubil, bo jedyna rzecza, o ktorej mogl rozmawiac non stop, byl on sam. potrafil nawijac godzinami o tym, jak cudownie sie bawi, kiedy nikt go nie widzi, jakie niesamowite sprzety ma u siebie w domu, co tam tata mu kupil. oczywiscie ogladal juz wszystkie filmy, zmyslal fabule tych, ktore nie istnialy. tez pewnie wyobrazal sobie, ze jest kims innym, jakas slawna osoba, jakims wlasnym Erikiem Pollardem. klamal, jak z nut, zmyslal i pieprzyl od rzeczy, ale wiesz co sie w koncu stalo?
otoz w ktoryms momencie, w przeciwienstwie do Ciebie, ten tluscioszek dorosl, jak wiekszosc dzieci i wreszcie mogl sie skupic na czyms innym, niz on sam.

jezeli jeszcze nie zjarzyles, o czym mowie, mam dla Ciebie prosta rade. zaloz sobie, koles, bloga. nie gwarantuje, ze oduczy Cie to masturbacji przed lustrem, ale unaoczni z pewnoscia, jak wielu osobom na tym swiecie zwisa to, co i gdzie planujesz robic w weekend.

a jezeli nadal nie kumasz - to jest watek na temat miejscowek na Pilsku!
wskazuje Ci fakt, ze od samego poczatku nie masz w tej materii nic do powiedzenia poza "a ja jade i nie powiem gdzie", wiec sklej wary.

[ czapeczka Long John, narty Armada, zdjecie Aiguille du Midi w galerii, ponad czterysta postow, dziewiatka na umiejetnosciach... a siusiaczek nie rosnie nawet o milimetr, co? ]

strzaleczka.
zwlokii.

oceniam cie mianen CWELA...i nie bede sie skupiał bo bedzie smierdzieć ...widziałem na Twoim zasranym filmiku co umiesz hahahahaha to mozesz za mna i Kona moje ARMADY nosić.
Stary jak ja miałbym sie przejmować takim czymś jak TY to sorry,ale zlewam temat...i nie mam tu nic do udowodnienia...kilka startów na PFO(jak wiesz co to jest) start na Jasna Adneralin,ale ja wiem ty JEATES LEPSZY film mistrz hahahahahaha....kilku freeridrów to juz to podsumowało na tym forum...i wary sam sobie sklej...
przepraszam pozostałych formułowiczów za mój język w tym poście,ale to cos mnie ruszyło...

Użytkownik eric poll@rd edytował ten post 28 marzec 2009 - 07:20

#30 afeRRRa

afeRRRa

Użytkownik

• PipPipPip
  • 480 postów
  • Na forum od: 11.2007
106
  • hajle silesia

Napisano 27 marzec 2009 - 22:19

pachnie ustawką [;
There are blue, red and black slopes, but the best ones are white.

#31 eric poll@rd

eric poll@rd

Użytkownik

• PipPipPip
  • 443 postów
59

Napisano 28 marzec 2009 - 07:20

:):):):)

#32 Zwlokii

Zwlokii

Nowy użytkownik

• 9 postów
0
  • Łódź

Napisano 28 marzec 2009 - 11:52

oceniam cie mianen CWELA...i nie bede sie skupiał bo bedzie smierdzieć ...widziałem na Twoim zasranym filmiku co umiesz hahahahaha to mozesz za mna i Kona moje ARMADY nosić.
Stary jak ja miałbym sie przejmować takim czymś jak TY to sorry,ale zlewam temat...i nie mam tu nic do udowodnienia...kilka startów na PFO(jak wiesz co to jest) start na Jasna Adneralin,ale ja wiem ty JEATES LEPSZY film mistrz hahahahahaha....kilku freeridrów to juz to podsumowało na tym forum...i wary sam sobie sklej...
przepraszam pozostałych formułowiczów za mój język w tym poście,ale to cos mnie ruszyło...

to sobie, ziomus, narobiles.

do zobaczenia.
zwlokii.

#33 eric poll@rd

eric poll@rd

Użytkownik

• PipPipPip
  • 443 postów
59

Napisano 28 marzec 2009 - 12:19

haaaa straszonko...odpowiem Ci slowami Duńczyka do Kwinta..."Kwinto...kto to jest???" hahhaha:D:D:D:D:D

#34 Zoltanus

Zoltanus

Nowy użytkownik

• 6 postów
  • Na forum od: 10.2008
0

Napisano 28 marzec 2009 - 12:58

haaaa straszonko...odpowiem Ci slowami Duńczyka do Kwinta..."Kwinto...kto to jest???" hahhaha:D:D:D:D:D

Ericu-wannabe-Pollardzie
Język ojczysty, jak sam widzisz, nie jest Twoją domeną. Skoro słowo "CWEL" figuruje w Twoim codziennym słowniku to prawdopodobnie wyniosłeś je z domu lub dość często nazywacie się tak z kumplami, może dla żartu, może na serio.
Nie wiem i nie mnie to oceniać.
Mniemam jednak, że braki językowe nadrabiasz umiejętnościami. Chętnie popatrzę na te słynne "grube" tricki i zajebiste dropy w Twoim wydaniu. Prześlij proszę jakiś filmik. Czekam z niecierpliwością

Zoltan

p.s. również do zobaczenia jutro

Użytkownik Zoltanus edytował ten post 28 marzec 2009 - 13:00

#35 eric poll@rd

eric poll@rd

Użytkownik

• PipPipPip
  • 443 postów
59

Napisano 28 marzec 2009 - 13:47

filmy to krecą Matchstick Productions, Poor Boyz Productions ,Level 1 Productions , Teton Gravity Research ,ja tylko jezdże,ale gdzieś w czerwcu pojawi sie film z naszej rodzimej wytwórni SouthSidePICTURES i mam tam kilka ujęć,także...
p.s.
o mój dom i moich kolegów nie martw się ...a ,cwel zawsze bedzie cwelem...
over!
a,co do jutra to już trzese portkami haaaaaa

Użytkownik eric poll@rd edytował ten post 28 marzec 2009 - 13:50

#36 szczur87

szczur87

Użytkownik

• PipPip
  • 101 postów
  • Na forum od: 01.2008
8
  • Umiejętności: 10
  • z-ne

Napisano 28 marzec 2009 - 15:32

Ericu a ja mam pytanie troche inne bo w jakies smieszne awantury mieszac sie nie bede.
mianowicie; w ktorym roku na jasnej startowales?
www.head.pl

#37 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 9317 postów
  • Na forum od: 09.2006
3588
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano 28 marzec 2009 - 15:38

Ericu-wannabe-Pollardzie
Język ojczysty, jak sam widzisz, nie jest Twoją domeną. Skoro słowo "CWEL" figuruje w Twoim codziennym słowniku to prawdopodobnie wyniosłeś je z domu lub dość często nazywacie się tak z kumplami, może dla żartu, może na serio.
Nie wiem i nie mnie to oceniać.
Mniemam jednak, że braki językowe nadrabiasz umiejętnościami. Chętnie popatrzę na te słynne "grube" tricki i zajebiste dropy w Twoim wydaniu. Prześlij proszę jakiś filmik. Czekam z niecierpliwością

Zoltan

p.s. również do zobaczenia jutro

z z ainteresowaniem czekam na wyniki konfrontacji tfuuu przyjacielskiego spotkania
prosze o update jutro lub pojutrze
mam nadzieje ze w realu od razu padniecie sobie w ramiona i bedziecie zyc dlugo i szczesliwie

pozdrawiam JK "...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Plecak z ABS Mammut ProProtection 35l na sprzedaz - contact priv

http://blistergearre...pas-airbag-pack

#38 tomala59

tomala59

Użytkownik

• Pip
  • 31 postów
  • Na forum od: 11.2008
11

Napisano 28 marzec 2009 - 17:31

przeczytalem Wasza polemike i co widze - kolejnego goscia drazni Twoja niebywala pewnosc siebie albo zwyczajne kompleksiarstwo a moze ktos dostrzegl znowu twoje rozdwojenie osobowosci. Juz przybranie pseudo od nazwiska - prawdziwego Pollarda - pokazuje ze albo wierzysz ze jestes taki sam jak on albo tyko chcialbys nim byc. Nie stac Cie na wlasna osobowosc ? Dr. Jekyll ? Mr Hyde ?
Eric Pollard - prawdziwy - byl ostatnio w Polsce jak mozna przeczytac w anglo-prasie . Zaprosil do jazdy dwoch narciarzy z Polski. Ciebie tam jednak nie bylo , chociaz po pseudo wydawloby sie ze jestescie rodzina.Kuzyna nie zaprosił ? No tak najgorzej wychodzi sie z rodziną ? Oni jednak nie blablaja naokolo z kim to mieli okazje jezdzic - poza okazjonalnymi wpisami. na obowiazkowych stronach- jak ktos umie to po po prostu nie bebla....Czlowiek Eryczku jest doceniony i przechodzi do historii kiedy to inni o nim napisza a nie on sam o sobie - no wyjawszy kilku dyktatorow.
A moze Ty jestes w tym portalu po to zeby tylko reklamowac Twoje linki ???

Użytkownik tomala59 edytował ten post 28 marzec 2009 - 17:56

#39 Zwlokii

Zwlokii

Nowy użytkownik

• 9 postów
0
  • Łódź

Napisano 28 marzec 2009 - 20:03

przeczytalem Wasza polemike i co widze - kolejnego goscia drazni Twoja niebywala pewnosc siebie albo zwyczajne kompleksiarstwo a moze ktos dostrzegl znowu twoje rozdwojenie osobowosci. Juz przybranie pseudo od nazwiska - prawdziwego Pollarda - pokazuje ze albo wierzysz ze jestes taki sam jak on albo tyko chcialbys nim byc. Nie stac Cie na wlasna osobowosc ? Dr. Jekyll ? Mr Hyde ?
Eric Pollard - prawdziwy - byl ostatnio w Polsce jak mozna przeczytac w anglo-prasie . Zaprosil do jazdy dwoch narciarzy z Polski. Ciebie tam jednak nie bylo , chociaz po pseudo wydawloby sie ze jestescie rodzina.Kuzyna nie zaprosił ? No tak najgorzej wychodzi sie z rodziną ? Oni jednak nie blablaja naokolo z kim to mieli okazje jezdzic - poza okazjonalnymi wpisami. na obowiazkowych stronach- jak ktos umie to po po prostu nie bebla....Czlowiek Eryczku jest doceniony i przechodzi do historii kiedy to inni o nim napisza a nie on sam o sobie - no wyjawszy kilku dyktatorow.
A moze Ty jestes w tym portalu po to zeby tylko reklamowac Twoje linki ???

@tomala59:
szczerze powiedziawszy, zanim cokolwiek napisalem w kierunku eryka, zapoznalem sie z jego tworczoscia na tym forum, bo nie wiedzialem, czy to luzny kolo, czy zwykly forumowy zjeb. Twoja polemika, jaka swego czasu z baranem podjales, byla bardzo pomocna w uksztaltowaniu sobie opinii :)
szacuneczek w Twoim kierunku.

@eric poll@rd:
zebys sie wyspalo, sloneczko, informuje, ze mozesz jutro sie nie ogladac za siebie. nie bedzie mnie.
ale slowo daje, ze w ryj masz bankowo. predzej, czy pozniej.
ja tez over.

zwlokii.

#40 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 9317 postów
  • Na forum od: 09.2006
3588
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano 28 marzec 2009 - 20:44

@tomala59:
szczerze powiedziawszy, zanim cokolwiek napisalem w kierunku eryka, zapoznalem sie z jego tworczoscia na tym forum, bo nie wiedzialem, czy to luzny kolo, czy zwykly forumowy zjeb. Twoja polemika, jaka swego czasu z baranem podjales, byla bardzo pomocna w uksztaltowaniu sobie opinii :)
szacuneczek w Twoim kierunku.

@eric poll@rd:
zebys sie wyspalo, sloneczko, informuje, ze mozesz jutro sie nie ogladac za siebie. nie bedzie mnie.
ale slowo daje, ze w ryj masz bankowo. predzej, czy pozniej.
ja tez over.

zwlokii.

hmmm zdaje sie ze szansa na szczesliwe zakonczenie sie oddala.........:):)

pozdrawiam JK "...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Plecak z ABS Mammut ProProtection 35l na sprzedaz - contact priv

http://blistergearre...pas-airbag-pack