Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zakopane - Polana Szymoszkowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kneissl race carving :)

Kneissl race carving :)

Użytkownik

• PipPip
  • 263 postów
  • Na forum od: 02.2006
47

Napisano 22 grudzień 2006 - 16:33

yyy a wie ktos do ktorej jest czynna szymoszkowa? bo jesli na swieta nic nie ruszy to juz sobie wyobrazam te tlumy i ewentualnie pojechalabym na jazde populdniu :) do wieczorka...

Z tego co pamiętam jak sam śmigałem to było do 21. jest przerwa także popołudniu na ratrakowanie chyba od 14 do 15. Nie jestem pewien ale chyba tak to było rok temu :)

#22 Lutek

Lutek

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3156 postów
  • Na forum od: 05.2006
360
  • Umiejętności: 7
  • Poznań / Bydgoszcz

Napisano 22 grudzień 2006 - 20:57

Teraz Szymoszkowa jest czynna krócej chyba do 20. Jakoś tak:p Albo poprostu jaki ruch.
Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Żninie
-> ZAPRASZAM <- :)

#23 kulikowski

kulikowski

Użytkownik

• PipPip
  • 104 postów
  • Na forum od: 04.2007
1
  • Warszawa

Napisano 12 kwiecień 2007 - 15:03

Zdarzają się wyjątki. Ja nie będąc nuworyszem jeździłem "dla sprawdzenia", tylko krótko (z powodu kasy). Poza tym co robić, gdy Gubałówka zamknięta, a na Kasprowy kolejka do kolejki 4h ? Przez zamkniętą Gubałówkę wzrasta frekwencja na Szymoszkowej. Może Gąsienica-Byrcyn należy do mafii z Szymoszkowej ? :rolleyes:

#24 RYKI

RYKI

Użytkownik

• PipPip
  • 216 postów
  • Na forum od: 04.2007
19
  • Umiejętności: 1
  • Szczecin

Napisano 11 maj 2007 - 18:03

Zakopane to beznadzieja !!! Kolejki, drożyzna itd.

#25 milem

milem

Nowy użytkownik

• 13 postów
  • Na forum od: 09.2007
0
  • Umiejętności: 6
  • z miasta Łodzi

Napisano 13 wrzesień 2007 - 09:17

Zakopane to beznadzieja !!! Kolejki, drożyzna itd.

dokładnie tak jak mówisz RYKI.

W zakopanem bylam 2 razy i nigdy więcej. Jeździliśmy na Szymoszkowej, ale i na Budzowskim Wierchu (głównie), który był w pobliżu naszej kwatery.
Po ubiegłorocznym sezonie wystarczy mi tej masturbacji narciarstwem:D
Ciągłe przepychanki, deptanie po nartach, ogromne kolejki.

Jednak najbardziej żałosny widok to Rosjanie. Oni byli wszędzie! Dla mnie to są dzikusy i chamy. Nie uznaja kolejek, nie znaja słowa przepraszam jak po raz któryś z rzędu blokują komuś narty. Zgroza.
Polscy instruktorzy śmieją się, że nie powinno się im nart smarować, zupełnie zatracili poczucie strachu.
Któregoś dnia miałam nieprzyjemność zostać poturbowaną przez takiego dzikusa. Siedziałam obok takiego typa na krzesełku i zbliżając się do zejścia coś czułam że będą problemy. Przysunęłam się maksymalnie do lewej krawędzi krzesła, żeby mnie nie przyblokował i w momencie jak postawiłam narty na zejściu typ Ów postawił kijek między moje narty.
Finał był taki, że poleciałam jak długa, narty się wypieły, kijek wygięty a jegomość zdziwiony całym zajściem. Nawet przepraszam nie usłyszałam. Zagotowałam sie i mu troche wrzuciłam, bo chamstwa nie zniesę:D

jak poznać, że na krzesełku siedzą Rosjanie?
Ano po tym, że oni nie schodzą tylko zeskakują jak do ziemi maja z 50 cm.:D:D:D

Za to w tym sezonie szykują się rarytasy:D

#26 born2ski

born2ski

FreeRiders

• PipPip
  • 211 postów
  • Na forum od: 11.2006
43
  • Umiejętności: 9
  • Kraków

Napisano 13 wrzesień 2007 - 11:17

Szymoszkowa to chyba najdroższy wyciąg w Zakopanem, a co do Rosjanów - kaskaderzy :D
"Off piste is not a crime"