Skocz do zawartości

prognoza na zimę :(


RyÅ›

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wczoraj wróciłem z Puław. Warunki na stoku oceniłbym na +4. Miejscami widać było trochę trawy, ale spokojnie można było objeżdźać. Dużym plusem była temperatuta na minusie, a do tego brak kolejek. W godzinach popołudniowych zaczęło sypać śniegiem. Dzisiaj sobota jutro Niedziala, a do tego Sylwester więc może być trochę więcej ludzi.

Czyli nie mam co się obawiac o moje nówka funkiel nie śmigane nartki????:eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ze sniegiem różowo nie jest. Nasza młodzież (dzieci nasze i znajomych) pojechała na Słowacje na Spisz. Wczoraj pojechali do Krompachów, a tam tylko 2 trasy nasnieżone, po bokach trawa, ludzi mnóstwo, kupili karnety całodzienne (chyba innych nie było) i zjechali po 4 razy. Jaki stan nart- nie pytałam, wzieli stare. Dzisiaj zniecheceni do jazdy w takich warunkach i za taka kasę pojechali zwiedzac Budapeszt..:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh :( I jednak nigdzie nie jade...:( Z powodu tego zapowiadanego deszczu odłożyliśmy wyprawę... po trawie jeździć nie będziemy, postanowilismy jechać jak bedzie już prawdziwa zima i wszystko będzie otwarte, bo nie ma co się tak bawić... więc raczej nie pojeżdżę prędko :mad::(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mam co się obawiac o moje nówka funkiel nie śmigane nartki????:eek:

Miałem ten sam dylemat. Przygotowałem sobie stare nartki, bo obawiałem się trochę o nowe, ale w noc przed wyjazdem zaczeło sypać śniegiem, więc zaryzykowałem i wziąłem nowe. NIc się z nimi nie stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...