Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wisła - Cieńków

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 SkiForum

SkiForum

Administrator SkiForum.pl

• 789 postów
  • Na forum od: 10.2005
258
  • Umiejętności: 1
  • Bielsko-Biała

Napisano 23 listopad 2005 - 14:44

Wisła - Cieńków

#2 Chemosh

Chemosh

Nowy użytkownik

• 25 postów
  • Na forum od: 11.2005
0

Napisano 23 listopad 2005 - 15:37

Miałem nieprzyjemnosć być na tym stoku i szczerze mówiąc cieńków jest naprawde cieńki. :) Na cały dzień udało mi się zjechać tylko dwa razy, bo kolejki strasznie duże. Hmmm... niewiem co tych ludzi tam ciągnęło, bo stoki nie prezentują zbyt dobrego poziomu, do tego za TAKĄ cenę! Jeśli chodzi o stoki to jest ich sztuk dwie - czerwona i niebieska (no i jeszcze jakaś zielona). Stopień trudności tej pierwszej być może odpowiada pierwszym 500 m, reszta to właściwie zielona - w sam raz dla biegaczy. Zwykle lubie długie trasy, ale w tym przypadku już miałem dosyć, większy kąt nachylenia mogę znaleźć na swojej ulicy przed domem. Jeśli chodzi o niebieską, jest nieco dłuższa i z tego co pamiętam już bardziej przypomina trasę zjazdową. Tyle że to niebieska, więc za bardzo poszaleć nie można. Ogólnie nie polecam!

#3 Voytheck

Voytheck

Użytkownik

• PipPipPip
  • 314 postów
  • Na forum od: 02.2006
64
  • Jastrzębie-Zdrój

Napisano 11 marzec 2006 - 21:08

Panie Chemosh!!!
Nie dwa stoki, a trzy - dwa stoki są zakwalifikowane do tras czerwonych, jeden niebieski.
Obok wyciągu głównego (dwa orczyki podwójne) jest tależyk i trasa zielona. Jest także wyrwirączka. Dużo "bud" z żarciem i piciem także piwo (to chyba powód że Chemosh zjechał tylko dwa razy) lub buli na stoku tyle razy że od otwarcia do zamknęcia zdążył zjechać tylko dwa razy.
O godz. 15:30 - 16:00 wyjeżdza na stok ratrak (trasa nr 4) i po ok. 30-40 min jest trasa przygotowana można pojeździć ok. 2 godziny bez muld.
Nie jest tak źle jak mój "przedmówca napisał".

#4 freestyle

freestyle

Użytkownik

• PipPipPip
  • 381 postów
  • Na forum od: 12.2005
10
  • Ruda Śląska czyli Śląsk

Napisano 11 marzec 2006 - 22:57

Cieńków jest fajny ale drogi i zatłoczony. Drogi bo nie ma tam karnetów terminowych a zatłoczony bo trasy są łatwe. Tam nauczyłem sie jeździć tyłem. Fajna sprawa to możliwość przejazdu miedzy trasami w kilku miejscach:)
[COLOR="Blue"]www.gwiazdziste-niebo.pl - nowoczesne oświetlenie światłowodowe - musisz to mieć[/COLOR]

#5 qaz

qaz

Instruktor SkiForum.pl

• PipPipPipPipPip
  • 3951 postów
  • Na forum od: 02.2006
714
  • Konstantynów Łódzki

Napisano 11 marzec 2006 - 23:44

dziwie ci się Chemosh że po wiśle spodziewałeś się czegoś więcej,tam są górki jakie są,ja osobiście mile wspominam Cienków.
moderator to też człowiek,więc nie utrudniaj mu życia.. .. ;)
Darek

#6 adams55_z_ełku

adams55_z_ełku

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 01.2007
0

Napisano 29 styczeń 2007 - 12:23

hmm...Cienków? w sumie to tam rok temu pierwszy raz zalozylem narty na nogi i w tym roku zamiezam to powtuzyć:D :D :D

#7 nomios

nomios

Użytkownik

• Pip
  • 89 postów
  • Na forum od: 12.2006
1
  • Umiejętności: 8
  • Klucze - Małopolska-zach.

Napisano 12 luty 2007 - 13:05

bylem na wczoraj. obydwie trasy czerwone w bardzo zlym stanie...prawei wszedzie snieg pomieszany z blotem...do tego duze muldy i rowy wyjezdzone sa.tarsa niebieska zamknieta (brak sniegu) ogolnie w takich warnukach nie polecam..nie ma przyjemnosci z jazdy bo latwo wypasc z trsay przy wiekszysc predkosciach...muldy wyrzucaja i krawedz nie trzyma.pozdro