Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Co to jest właściwie skitur ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 tomski

tomski

FreeRiders

• PipPip
  • 181 postów
  • Na forum od: 01.2007
42
  • Umiejętności: 9
  • Warszawa

Napisano 20 luty 2008 - 11:35

no to tak jakbyś zjechał 10 razy na Goryczkowej :)))))))

w sumie w takim puchu jaki był w niedzielę jeden zjazd poza trasą był więcej wart niż nawet 10 po trasie ;-)
[COLOR="Teal"]-- Puchofil, Sztruksofob -- [/COLOR]

#22 maniaq

maniaq

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1669 postów
  • Na forum od: 01.2008
544
  • Kraków

Napisano 20 luty 2008 - 11:49

zjazd z Karbu do Czarnego Stawu jest dopuszczalny...

jest to najbliższa droga zejścia z drogi wspinaczkowej Potoczka lub Gołkowskiego na Czubie nad Karbem....

pzdr
"jest ryzyko jest zabawa albo piargi albo sława" -
http://www.facebook....110566852386198

#23 tomski

tomski

FreeRiders

• PipPip
  • 181 postów
42
  • Warszawa

Napisano 20 luty 2008 - 11:51

zjazd z Karbu do Czarnego Stawu jest dopuszczalny...

jest to najbliższa droga zejścia z drogi wspinaczkowej Potoczka lub Gołkowskiego na Czubie nad Karbem....

tamtędy właśnie też zjeżdżaliśmy w niedzielę. Puch po pas.

#24 domin

domin

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 12.2007
4

Napisano 20 luty 2008 - 13:24

czołem,
łapanka na całego zarówno na gąsienicowej jak i goryczkowej,

bylem w niedziele i mialem duuuzo szczescia, ze od rana smigalem po stronie goryczkowej. dopiero przy ostatnim zjezdzie, kiedy nogi waciane zdecydowaly sie zsunac trasa, komandosi TPN-u stali na trawersie i rozdawali bileciki. wczesniej bez problemu udalo mi sie obrocic pare razy z grani Posredniego i spod Czuby. bylo dobrze, oj dobrze..

pzdr
Dominik

#25 tomski

tomski

FreeRiders

• PipPip
  • 181 postów
42
  • Warszawa

Napisano 20 luty 2008 - 13:46

bylem w niedziele i mialem duuuzo szczescia, ze od rana smigalem po stronie goryczkowej. dopiero przy ostatnim zjezdzie, kiedy nogi waciane zdecydowaly sie zsunac trasa, komandosi TPN-u stali na trawersie i rozdawali bileciki. wczesniej bez problemu udalo mi sie obrocic pare razy z grani Posredniego i spod Czuby. bylo dobrze, oj dobrze..

pzdr
Dominik

puch przedni, no może trochę tępy. po 14, kiedy straż przeszła na Goryczkową, też parę razy śmignąłem trawersem pod Liliowe i potem w pięknym puchu. za ten mandat należało mi się ;-)
Pozdr,
Tomek

zastanawia mnie jeszcze jedna opcja - czy po zjeździe ze świńskiego/czuby da się jechać cały czas po lewej stronie świńskiego w samej dolnej części (patrząc w dół), nie samym kotłem, powinno się wypaść na nartostradzie na kondratową a potem to tylko kawałek do góry lub przez las do trasy... i jest się cały czas poza zasięgiem różnych oczu :-)
Pozdr.

#26 B4loco

B4loco

FreeRiders

• PipPipPip
  • 432 postów
  • Na forum od: 10.2006
83
  • Rzeszów

Napisano 22 luty 2008 - 13:14

Artykul z Tygodnika Powszechnego o skituringu.
http://wiadomosci.on...9,kioskart.html
[COLOR="Teal"]Faster, steeper, deeper - BIG MTN ![/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]
Tatry-Carpathian Pearl-Trailer [/COLOR][COLOR="Blue"]http://www.youtube.com/watch?v=NhtrhwM2fZY[/COLOR]

#27 Kasiaju

Kasiaju

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 04.2008
0

Napisano 07 kwiecień 2008 - 23:04

Właśnie wczoraj wróciłam z Pięciu Stawów. Śniegu nadal mnóstwo. W sobotę odbyliśmy piękną wycieczkę na tourach pod Zawrat. Lekko zamglone słońce, zero wiatru, ciepełko przy podchodzeniu i bajkowy zjazd w lekkim śniegu. Na koniec powrót do schroniska w totalnym mleku, ale szczęśliwie po śladach poprzedników. Za to wczorajszy zjazd z ciężkimi plecakami z progu za kopą, to już nie przyjemność, ale walka o utrzymanie równowagi. Ciężki, głęboki (jeszcze głębszy pod ciężarem plecaka) i zryty śladami piechurów śnieg nie dawał szansy na jakiekolwiek manewry. Trzeba było walczyć. Udało się – jakoś dobrnęłam do Roztoki.