Skocz do zawartości

Narty Atomic Cool Minx - dla kogo skierowane?


ssppaarrxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos mi odpowie do kogo sa skierowane te narty ( chodzi o poziom umiejetnosci)? Ja mam kobiete 55 kg i 167 cm poziom ok. 5. Narty maja byc na conajmniej dwa sezony po mniej wiecej 7 wypadów. Wypozycznei nie wchodzi w gre. Fajna cena jest tej narty w intersporcie - 749 pln. Ale nigdzie nie moge cznalezc info czy sa to dla poczatkujacych, czy srednio zaawansowanych. Czy ktos ma jakies informacje na temat tych nart? Moze ktos je ma i cos moze powiedziec na ich temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Tutaj link do tych nart,krótka informacja i charakterysyka :http://www.skionline...y&id_grupy=1953 (Trzeba kliknąć zakładkę Balanze i odnaleźć odpowiedni model). Myślę,że to bardzo dobry wybór ( i chyba nieprzypadkowy ?).Można ewentualnie pomyśleć o Hot Minx-ach.Niestety będą droższe,choć bardziej "rozwojowe". Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa to narty dla srednio-zaawansowanych narciarek tzw .weekendowych,ktore lubia spokojna,lekka jazde i preferuja ciete,krotkie skrety. jesli myslisz o kupnie nart z serii atomica dla kobiet radze dolozyc troszke pieniedzy i kupic royal minx na pewno posluza na dluzej anizeli cool-minx;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że to bardzo dobry wybór ( i chyba nieprzypadkowy ?).Można ewentualnie pomyśleć o Hot Minx-ach.Niestety będą droższe,choć bardziej "rozwojowe".

wybor pada ze wzgledu na cene przede wszystkim :) wczesniej zastanawialismy sie nad rossignol passion III, ale teraz sa troszke drozsze, a podobno poziom narty ten sam. zapewne sie zdecydujemy wlasnie na cool minx, a moze za 2 latka kupi sie narty z jeszcze wyzszej polki. jak narazie jezdzimy na narty trak jak pisalem ok 7 razy w sezonei, wiec wydaje mi sie ze nie podskoczy w umiejetnosciach na tyle aby przerosnac te narty w najblizszym czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Spaxie! Wybrałeś narty,naprawdę niezłe.Najnowsza linia,damskiego Atoma.Powyższy komentarz,to cytat z testów,który przeprowadzały doświadczone narciarki (byłe zawodniczki!),dla Nich mogą być weekendowe.Dla Twojej Pani,to narty idealne.Pamiętaj tylko ,o wyborze odpowiedniej długości -15 cm.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super promocyjna cena 749zł jest naprawde rewelacyjna:) Narta dla rekreacyjnie jeżdżących kobiet jest doskonała. Dedykowana jest raczej początkującym i srediozaawansowanym. Ktoś już wyżej napisał, że bardziej rozwojowe będą Hot Minx, lub Royal Minx, ale jeżeli ta kobieta jeżdżąca na 5 raczej zawsze będzie jeździć rekreacyjnie bez dużych prędkości i agresywnej jazdy, to ta nartka nie bedzie złym wyborem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...