Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wierchomla na" gorąco"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#61 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12954 postów
  • Na forum od: 11.2007
7868
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 20 czerwiec 2008 - 16:31

Przeprosiny przyjęte ;), a co do tego starszego pana to po prostu zauważyłem jak stoi ze swoją małżonką na środku stoku i trzęsą się ze strachu przed "stromizną" :D w ostatniej chwili, prawdopodobnie nie zdając sobie sprawy że to oni właśnie stwarzali największe zagrożenie dla innych narciarzy. Nie było czasu na to żeby ich ominąć szerokim łukiem i w związku z tym przejechałem możliwie jak najdalej od nich, ale niestety prawdopodobnie za blisko ok. 1,5m i stąd to całe zamieszanie. Poleciało pod moim adresem kilka epitetów z ust tego człowieka.
Uważam że od tego są wyciągi dla początkujących, żeby tacy właśnie ludzie z nich korzystali.
Co do spotkania to jestem za :D

Witam
To jest właśnie nieszczęście Wierchomli - to wąskie gardło na dole. Niestety chłopakom nie chce się czasem sensownie roztawić siatek i skierować poczatkujących trawersem koło ratrakowni. Wtedy nie byłoby takich sytuacji.
No to do zobaczenia w jakimś narciarskim bareczku.;)
Pozdrawiam

#62 pusur

pusur

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 12.2006
0
  • Gdansk

Napisano 16 listopad 2008 - 13:30

Ja jestem wielka fanka Wierchomli, jezdze tam od 5 lat,mieszkam zawsze w tym samym miejscu ( ba, w tym samym pokoju :D), moje dziecko stawialo tam pierwsze kroki narciarskie :). Jezdzimy zawsze pod koniec lutego - poczatek marca, kiedy juz nie ma wcale ludzi. Niestety, ostatnio sniegu nie ma juz w tym czasie tez ;/. Ale w tym roku i tak pojedziemy :D. Ktos zawita tam w tym okresie? Fajnie byloby sie spotkac w Szalasie na herbatce :)