Skocz do zawartości

Szklarska Poręba


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam mile wspomnienia ze Szklarskiej,gdyż stawiałem tam swoje pierwsze kroki na nartkach,tam juz w drugi dzień w życiu na nartach zjechałem ze Szrenicy :) było to dawnooo temu... Moja ocena tego ośrodka jest taka: jak jest pogoda i dużo śniegu not o nie ma lepszego w karkonoszach po stronie polskiej, ale właśnie muszą być spełnione te warunki, wspaniała pogoda i kupa śniegu, jak jest inaczej to do bani, ludzi cała masa, stanie godzinne w kolejc e w której ludzie zachowuja sie jak zwierzęta i zapominają o jakiejkolwiek kulturze!!! według mnie powinni w końcu zrealizować plan budowy 8osobowej kanapy która rozładuje te potworne kolejki na dolnej stacji. Najlepsza alternatywa na szklarska to Rokytnica SUPER OŚRODEK!!! bez konkurencyjny dla Szklarskiej i wcale nie jest aż tak daleko, warto sie tam przejechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem 28 - 31 w Jeleniej Górze. Zarówno Dziwiszów, jak Karpacz i Szklarska to stanie w kolejkach. Ostatnie dwa dni byłem w Rokitnicach (Czechy) - 25 km od Szklarskiej. Trasy b. dobre, karnet całodniowy 500 kcs, i najważniejsze to całkowity brak kolejek do wyciągów. Puenta - następnym razem Szklarską i Karpacz mijam szerokim łukiem. Pozdrawiam

ja rowniez zakosztowalem czech i nie predko mnie w szklarskiej zobacza :/ nie wspomne juz nawet dziwiszowa. "gorka" 600m i 250 m kolejka. jedyne co tam mozna to zmarznac w kolejce. no coz czlowiek uczy sie na bledach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten sezon obnażył słabości właścicieli ośrodka Ski-Arena w Szklarskiej, a właściwie zarządców w całych Polskich Sudetach. Nie chce im sie nasnieżać bo wiatr zwiewa ?? Cha Cha, uwieżyłbym gdyby Czesi mieli ten sam problem, ale to nie jest prawda. Zobacznie sami co sie dzieje zaraz po drugiej stronie pasma Karkonoszy, u naszych zaradnych południowych sąsiadów: http://www.holidayin...main.php?lang=7 Tam jakoś śniegu nie zwiewa, od grudnia działało kilka wyciągów, a od drugiej dekady stycznia prawie wszystkie ośrodki. Co sezon mają jakieś nowości: np. w tym sezonie krzesełko w Rickach. A u nas ostatnia inwestycja w Karkonoszach to była chyba na 1000-lecie PP. Niech ta Ski-Arena zbankrutuje, sorry może jestem brutalny, ale to jest jedyny środek na kiepskie zarządzanie. Może jak zostanie kupiona przez prywatnego inwestora to zacznie działać jak trzeba. pozdrawiam guliver

chciałem zacytować któryś z postów powyżej, ale twój był najbardziej dosadny!!! ludzie przestańcie jeździć do SKI ARENA Szrenica!!!!!!! sama góra-piękna, ale ktoś kto tam robi interesy-nieudacznik! tam chyba jeżdżą tylko ci, którzy tam wcześniej nie byli ARGUMENTY i FAKTY - powyżej a jeśli już musisz tam jechać, to idź na pieszo na ścianę lub Halę Szrenicką, to może pojeździsz - tylko nie w tym sezonie teraz łzy kapią mi na klawiaturę, bo Karkonosze to wspaniałe i piękne góry, ale ludzie zarządzający terenami narciarskimi nie czytają postów na forach narciarskich i artykułów w gazetach i zamiast "Polak mądry po szkodzie" jest "Austriak i Polak głupi przed i po szkodzie" Dziękuję za wolność słowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
cytuję: Po kilku latach starań i zabiegów Szklarskiej Poręby polski rząd zgodził się na budowę w okolicach Szrenicy nowego wyciągu narciarskiego. Najpiękniejsza jest ta wzmianka o polskim rządzie którego nie ma:D Zwróćcie uwagę, że w marnym zeszłym roku jednak na Kopie i na Euro można było lepiej pojeździć - coś nie wierzę w zdolności SKI-ARENY do budowy nowego wyciągu. Ale nazwę mają prawdziwie na poziomie:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 15 lat później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...