Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szczyrk - Czyrna-Solisko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#81 mirekn

mirekn

Konto usunięte

• PipPipPipPipPipPip
  • 4153 postów
  • Na forum od: 01.2007
1157

Napisano 22 luty 2007 - 15:33

Dalszy ciąg konfliktu dzis juz tylko czynne 4 trasy

nie od dzisiaj tylko od poniedziałku :)
mirek

#82 mlodziak1993

mlodziak1993

Użytkownik

• PipPip
  • 231 postów
14
  • Umiejętności: 7
  • ok.Warszawy

Napisano 22 luty 2007 - 16:04

Szczegóły:D
:)

#83 lukas2332

lukas2332

Użytkownik

• Pip
  • 61 postów
  • Na forum od: 10.2006
1
  • Torun

Napisano 05 marzec 2007 - 12:41

Wlasnie wrocilem z tygodniowego wypadu ze Szczyrku.co tu pisac na solisku otwarte trasy to tylko golgota(do polowy ok od polowy w dol dramat) orczyk na Posredni i Juliany.reszta nieczynne z wiadomych powodow.sniegu dopadalo troszke w srode i nie bylo tak tragicznie temperatura oscylowala wokol minus 1 ja jezdzilem tradycyjnie rano na godzine 8-ma i mozna bylo troche posmigac co do przygotowania tras to wiele pozostaje do zyczenia niby ratrak przejechal ale jego operator to chyba byl slepy albo oszcedzal na swietle bo pozostawial na trasie dziury i bryly sniegu co dalej kupowalem karnet do 13 godziny za 38zl (uwaga!!! NIE ZWRACAJA KASY ZA NIEWYKORZYSTANE PUNKTY!!!! zlodzieje!!!!) i z rana gdy nie bylo kolejek zwracal mi sie.A i te cholerne orczyki!!!!:D wczoeaj jak wyjerzdzalem to padal SNIEG!!!!:mad: pozdrawiam narciarska brac!!!
Gdy byłem na dnie, usłyszałam pukanie od spodu!:)

#84 ania.d

ania.d

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • Na forum od: 12.2006
0

Napisano 25 marzec 2007 - 20:30

Witam, w środę wyruszamy na narty i poszukujemy śniegu. Jak wygląda sytuacja na stoku?
Za każde info, z góry dziękuję

#85 mirekn

mirekn

Konto usunięte

• PipPipPipPipPipPip
  • 4153 postów
1157

Napisano 25 marzec 2007 - 21:27

Daruj sobie ten skansen w sCyrku i poszukaj czegoś w Tatrach po naszej albo Słowackiej stronie. Możesz tez pomyśleć jeszcze o Jasnej i Skicentrum Èertovica. Tam naprawdę od rana do 12 są dobre i bardzo dobre warunki (właśnie z tamtąd wróciłem :) ).
mirek

#86 kulikowski

kulikowski

Użytkownik

• PipPip
  • 104 postów
  • Na forum od: 04.2007
1
  • Warszawa

Napisano 12 kwiecień 2007 - 12:36

Co do konfliktu - potwierdzam wersję opisaną przez tomformat (sabotaż byłego czerwonego, nomenklaturowego dyrektora GON-u - taką nazwę miał ośrodek w PRL-u). Mimo wszelkich niedociągnięć uważam za najlepszy w Polsce (przed Kasprowym) - mam jakiś sentyment ... A poza tym w schronisku na Skrzycznem wspaniały szef :)
Kolejka gondolowa na Klimczok w planach od kilkunastu lat ...
A poza tym to na Słowacji jest dużo gorzej - nieprzygotowane trasy (Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec-Hrebeniok), nieczynne niszczejące wyciągi (Chopok z obu stron nie można wyjechać na górę, dolny odcinek kolejki na Łomnicę itp.)

#87 mirekn

mirekn

Konto usunięte

• PipPipPipPipPipPip
  • 4153 postów
1157

Napisano 12 kwiecień 2007 - 13:13

Mimo wszelkich niedociągnięć uważam za najlepszy w Polsce (przed Kasprowym)

Masz prawo do własnego zdania. Ja tam wolę Pilsko,Kasprowy,Krynicę. (kolejność przypadkowa)

A poza tym to na Słowacji jest dużo gorzej

No ale tutaj to przesadziłeś i jesteś nieobiektywny napisz kiedy,gdzie i ile razy byłeś w tym sezonie na Słowacji to może będzie jakaś polemika.
mirek

#88 Skyflyer

Skyflyer

Użytkownik

• PipPipPip
  • 504 postów
  • Na forum od: 11.2006
216
  • Gliwice

Napisano 12 kwiecień 2007 - 14:02

nieczynne niszczejące wyciągi (Chopok z obu stron nie można wyjechać na górę, dolny odcinek kolejki na Łomnicę itp.)

Na Chopok można wjechać z obydwu stron i to nawet teraz - są nowe orczyki od tego sezonu.

#89 TAYSON

TAYSON

Użytkownik

• PipPipPip
  • 320 postów
  • Na forum od: 10.2006
88
  • Ustroń

Napisano 12 kwiecień 2007 - 22:54

Co do konfliktu - potwierdzam wersję opisaną przez tomformat (sabotaż byłego czerwonego, nomenklaturowego dyrektora GON-u - taką nazwę miał ośrodek w PRL-u). Mimo wszelkich niedociągnięć uważam za najlepszy w Polsce (przed Kasprowym) - mam jakiś sentyment ... A poza tym w schronisku na Skrzycznem wspaniały szef :)
Kolejka gondolowa na Klimczok w planach od kilkunastu lat ...
A poza tym to na Słowacji jest dużo gorzej - nieprzygotowane trasy (Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec-Hrebeniok), nieczynne niszczejące wyciągi (Chopok z obu stron nie można wyjechać na górę, dolny odcinek kolejki na Łomnicę itp.)

Tu bym polemizował ,bo tak naprawdę oprócz paru niezłych tras(jak na Polskie warunki) i zaplecza gastronomicznego(centum)to tam nic nie ma ,sorry są plany od kilkunastu lat, i gdyby nie fakt że mam niedaleko to drugi raz bym tam nie zaglądał.Natomiast opis stoków Słowackich wygląda jakbyś się o nich zle naczytał lub na narty chodzisz o 15.00,chyba że wiedzą kto będzie jezdził i je Słowacy specjalnie nie przygotowują,
Istnieje jeszcze prawdopodobieństwo że miałeś takie szczęście tej zimy i trafiłeś na opady śniegu a wszyscy wiemy że w całej cywilizowanej europie podczas opdadów trasy nie są ratrakowane.
A porównywanie np.Chopoka z jakąś jakąkolwieg górką w Polsce naprawdę chyba mija się z celem