Skocz do zawartości

Szczyrk - Centralny Ośrodek Sportu


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
To perła w koronie. Ze szczytu Skrzycznego przy dobrej pogodzie widać piękną panoramę Tatr, Małej Fatry, Kotliny Żywieckiej czy Śląska Cieszyńskiego. To trzeba zobaczyć. Trasy niełatwe, wąskie i nie zawsze idealnie przygotowane, mające jednak rzesze swoich wielbicieli. Z pewnością jeden z lepszych ośrodków w tym rejonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

COS na Skrzycznem jest dosyć drogim ośrodkiem-9zł za wjazd z dołu na samą górę. Trasy ciekawe ale żle przygotowane. A te skansenowe krzesełka którymi sie jedzie na górę ponad 20 min trzeba zastąpić 8 miejscoą kabiną i trzeba tez poprowadzić 4 os. krzesełka.Cały ośrodek moznaby polączyć z ośrodkiem czyrna solisko ( oczywiście w tym ośrodku tez trzebaby zrobić wielkie zmiany). POZDRO

czy tobie w ogóle coś pasuje? stoki w fatalnym stanie,beznadzieja,wiadomość z 7 i 8 marca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Byłem w tym roku w Szczyrku 2 razy. Ciągnie mnie tam, bo trasy są długie i mam blisko. Jest dobrze, ale czarna Fis-owska prawie zawsze jest nie za dobrze przygotowana(da się przeboleć:) ). Ogólnie jest naprawdę OK, choć słyszałem, że już się tam tak o wszystko nie dba jak kiedyś i coś w tym prawdy jest. Teraz chce się wybrać do Czyrnej. Pora sprawdzić jak wygląda druga strona Skrzycznego. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Tej zimy będą nowe krzesełka na Skrzyczne (info: www.cos.szczyrk.pl), niestety to wymiana samych krzesełek i pewnie znów na 2-osobowe. Ale miło słyszeć że Szczyrk zdecydował się na jakąś zmianię (choć wymuszoną przez awarię). Swoją drogą to ciekawe, że np. Białkę czy Wielką Raczę stać co roku na budowę nowych kolejek, a w Szczyrku od 50 lat istnieje ten sam złom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywalcem w Szczyrku jestem od ponad 30 lat. Fakt że wyciągi to złom. To co zmienili to jedynie czytniki kart.. Marzy sie kanapa 4 osobowa z dolnej stacji solisko aż na małe skrzyczne z możliwością wyskoku na hali skrzyczyńskiej. Ale to chyba marzenie.. (GAT)- Woli brać niż dawać, i raczej to sie szybko nie zmieni :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...