Skocz do zawartości


Witaj na SkiForum.pl


Logowanie » 

Rejestracja
Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach.

Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Słońce, stoki, szusowanie, czyli słowackie Tatry na wiosnę – weź udział w sobotę 15 marca w słonecznym Bikini Skiing 2014

12 marca 2014 | SkiForum

Przepiękne słońce, temperatura nawet do 14 stopni, góry pokryte śniegiem i Jasna pod Chopokiem. To miejsce kusi na wiosnę wszystkich pasjonatów sportów zimowych, którzy lubią połączyć śmigi z opalaniem. W najbliższy weekend będzie do tego szczególna okazja, bo w sobotę 15 marca Słowacy zapraszają na coroczne Bikini Skiing do Jasnej.

Czytaj artykuł →

Co trzeba zobaczyć podczas ferii w Południowym Tyrolu cz. 1

20 stycznia 2014 | SkiForum

Niezależnie od tego jaką południowotyrolską dolinę czy ośrodek wybraliście na wyjazd narciarski, mamy dla każdego przygotowaną listę miejsc, których nie wolno pominąć będąc w okolicy. Są to trasy narciarskie, górskie chaty, snowparki, atrakcje i wydarzenia lub miejsca związane z lokalną kulturą czy historią. Warto przeczytać, by potem nie żałować!

Czytaj artykuł →

Val di Sole – słoneczna dolina w Trentino

20 stycznia 2014 | SkiForum

Val di Sole, dolina otoczona masywem Dolomitów Brenta, Adamello Presanella i pasmem Ortles Cevedale, jest jednym z najciekawszych miejsc na narciarskiej mapie SKIRAMA DOLOMITI Adamello Brenta.

Czytaj artykuł →