0 obserwujących
Otwarte
Aktualizacja: 11 marca 2016
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 1,4 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00
Trasy narciarskie: 1,4 km
0,7 km
(50%)
Łatwy
0,7 km
(50%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Lesko-Ski to 10 domków wypoczynkowych, pensjonat i prywatny wyciąg narciarski oraz masa innych atrakcji znajdujących się w malowniczym miejscu, u bram Bieszczad. Ten na pozór skromny ośrodek narciarski ma w swojej ofercie coś dla każdego. To wspaniałe miejsce na rodzinny wypad, wycieczkę szkolną czy wyjazd ze znajomymi. Różnorodność atrakcji przyciąga narciarzy i snowboardzistów, zarówno tych początkujących, jak i tych, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności techniczne lub poszaleć na profesjonalnym snowparku. Należy dodać, że latem stok narciarski przeobraża się w Szybowisko!

Dojazd

Jadąc od strony Sanoka w miejscowości Lesko skręcamy w prawo w drogę nr 893, przejeżdżamy przez rzekę San, a następnie wybieramy pierwszy skręt w prawo i jedziemy prosto do celu.
Więcej informacji odnośnie dojazdu znajdziesz tutaj: http://leskoski.pl/dojazd/

Położenie

Lesko-Ski znajduje się w Wieremeniu koło Leska, w samym sercu Podkarpacia, niedaleko Sanoka i Ustrzyków Dolnych. Stoki zlokalizowane są na północnych zboczach masywu Gruszki, należącym do Przedgórza Leskiego.

Wyciągi narciarskie

Dwa równoległe wyciągi talerzykowe o długości około 700 metrów.

Trasy narciarskie

Po obu stronach talerzyków przygotowane są trasy zjazdowe o długości 680 i 730 metrów. Po lewej stronie znajduje się krótsza trasa niebieska, po prawej rozciąga się dłuższa trasa oznaczona na czerwono. Obie są dosyć łagodne, lekko nachylone na górze i zupełnie płaskie na dole. Stoki są naśnieżane, oświetlone i przygotowane ratrakiem.

Infrastruktura

Przy dolnej stacji wyciągów znajduje się pensjonat, kawiarnia "Grill&Bar", serwis narciarski, wypożyczalnia sprzętu zimowego oraz szkółka narciarska i snowboardowa. W niedalekiej odległości od wyciągów, zaraz za parkingiem zlokalizowany jest kompleks 10 domków wypoczynkowych.
Wspaniałą atrakcją, szczególnie dla snowboardzistów jest snowpark. Wyznaczono również kawałek trasy dla miłośników jazdy na sankach lub pontonach. Ciekawą ofertę ośrodek kieruje również do grup zorganizowanych - tzw. Bieszczadzki Piknik może przybrać różną formę m.in. wieloosobowy bieg narciarski, slalom z pomiarem czasu czy bieg z piwem w łopacie.

Atutem kompleksu jest świetna lokalizacja, dająca dostęp do wielu okolicznych atrakcji, znajdujących się w przepięknych, bajkowych plenerach Podkarpacia.

Parking

Przy dolnej stacji wyciągów znajduje się parking.

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)