0 obserwujących
Otwarte
Aktualizacja: 16 marca 2016
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 0 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
09:00 - 20:00
Trasy narciarskie: 0 km
0 km
(0%)
Łatwy
0 km
(0%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Całoroczny ośrodek sportowy Góra Czterech Wiatrów w Mrągowie to wyjątkowa baza wypadowa dla mieszkańców Mazur. Zróżnicowanie i długość tras narciarskich, świetna infrastruktura, atrakcje poza stokowe i baza noclegowa sprawiają, że ośrodek to prawdziwa perełka na mapie województwa warmińsko-mazurskiego. Wiele ośrodków znajdujących się w polskich górach nie może pochwalić się tak rozwiniętym zapleczem narciarskim.

Wyciągi narciarskie

W ofercie stacji znajdują się 3 wyciągi narciarskie w tym dwa talerzyki o długości 290 i 270 metrów. Ich łączna przepustowość 1740 osób w ciągu godziny. Na terenie obiektu działa również mały wyciąg bez-podporowy.

Trasy narciarskie

Łączna długość pięciu zróżnicowanych pod względem trudności tras narciarskich to 1800 metrów, co na warunki mazurskie jest naprawdę sporym osiągnięciem. Obok najdłuższego wyciągu biegną trasy czerwona i czarna o długości mniej więcej 300 metrów - zadowolą tych bardziej wymagających narciarzy i snowboardzistów. Pozostałe trzy trasy zjazdowe należą do łatwych i są typowo rodzinne. Obok trasy czerwonej wybudowano profesjonalny snowpark.
Stok jest bardzo dobrze oświetlony, posiada system sztucznego naśnieżania (woda brana jest bezpośrednio z jeziora) oraz codziennie przygotowany jest ratrakiem.
Przy odpowiedniej temperaturze ośrodek potrafi działać od grudnia do końca kwietnia.

Położenie

Stacja zlokalizowana jest dokładnie na Półwyspie Czterech Wiatrów przy Jeziorze Czos w bezpośredniej bliskości Mrągowa - znanej mazurskiej miejscowości turystycznej. Góra wznosi się na wysokość 182,5 metrów n.p.m.

Infrastruktura

Góra Czterech Wiatrów może pochwalić się naprawdę szeroką gamą atrakcji. Mamy możliwość poskakania na snowparku, pojeżdżenia na pontonach na torze snowtubingowym czy wywijania piruetów na lodowisku. W razie głodu i zmęczenia po całym dniu szusowania dostępne jest klimatyczne schronisko z gastronomią, kominkiem i bazą noclegową. Na terenie ośrodka jest również typowe zaplecze narciarskie - wypożyczalnia sprzętu zimowego, szkółka narciarsko-snowboardowa, serwis narciarski, a nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy GOPR.
Bezpłatne toalety wraz z toaletą dla niepełnosprawnych znajdują się w budynku Schroniska.

Dojazd

Ośrodek znajduje się zaraz pod Mrągowem, na drugim brzegu jeziora Czos, 60 km od Olsztyna i 200 km od Warszawy.
Więcej informacji odnośnie dojazdu znajdziesz tutaj: http://www.gora4w.com.pl/gora-czterech-wiatrow-dojazd,0,161,pl.html

Parking

Na terenie obiektu do dyspozycji gości pozostaje obszerny bezpłatny parking.

Kontakt

Address: G4W Sp. z o.o. ul. Królewiecka 60A 11-700 Mrągowo

http://www.gora4w.com.pl/

gora4w@wp.pl

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)