0 obserwujących
Zamknięte
Aktualizacja: 17 marca 2016
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 0,8 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
09:00 - 20:00
Trasy narciarskie: 0,8 km
0,8 km
(100%)
Łatwy
0 km
(0%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Cieniawa Ski to dosyć ciekawe miejsce na narciarskiej mapie regionu Nowego Sącza. Jest położona kilkanaście minut jazdy od tego małopolskiego miasta, co sprawia, że jest częstym celem rodzinnych wypadów na narty po pracy i po szkole. Dzięki zróżnicowaniu tras radzą tu sobie dzieci i początkujący oraz spełniają się Ci bardziej zaawansowani narciarze i snowboardziści.

Wyciągi narciarskie

Na terenie ośrodka działają trzy wyciągi narciarskie: Duży talerzyk o długości 500 metrów, Mały talerzyk o długości 350 metrów i Żółwik (zaczepowy) dedykowany najmłodszym do nauki jazdy na nartach. Ich łączna przepustowość wynosi 2350 osób na godzinę.

Trasy narciarskie

Główna trasa ma ponad 500 metrów długości i jej górny odcinek jest dosyć trudny. Wzdłuż mniejszego wyciągu rozciąga się łatwiejsza trasa dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Jej długość to 350 metrów.
Na miejscu można nauczyć się jeździć na specjalnie przygotowanej oślej łączce o długości 50 metrów i o bardzo nieznacznym nachyleniu. Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, ratrakowane oraz oświetlone.

Położenie

Cieniawa to mała miejscowość w województwie małopolskim położona 12 km od Nowego Sącza przy głównej drodze prowadzącej w kierunku Gorlic i Krosna. Teren, na którym znajduje się wieś, a wraz z nią stacja narciarska potocznie nazywany jest Górami Grybowskimi należącymi do pasma Beskidu Niskiego.

Infrastruktura

Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni sprzętu oraz skusić się ofertą szkoleniową szkółki narciarskiej i snowboardowej. Po kilku godzinach intensywnego jeżdżenia swoim klimatem kusi stylowa karczma znajdująca się u podnóży stoku.

Dojazd

Jadać z Nowego Sącza drogą 28 w kierunku Gorlic i Krosna za przystankiem autobusowym skręcamy w lewo w kierunku Cieniawy. Ośrodek pojawi się po prawej stronie.
Więcej informacji odnośnie dojazdu znajdziesz tutaj: http://www.cieniawa-ski.pl/kontakt.html

Parking

Na terenie obiektu dostępny jest darmowy parking.

Kontakt

Address: Stacja Narciarska Cieniawa - Ski Cieniawa - Dwór - Pańskie Pola

http://www.cieniawa-ski.pl/

stacja@cieniawa-ski.pl

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)