0 obserwujących
Otwarte
Aktualizacja: 18 marca 2016
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 2,4 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00
Trasy narciarskie: 2,4 km
1,2 km
(50%)
Łatwy
0,8 km
(33%)
Średni
0,4 km
(17%)
Trudny

Informacje

Stok Beskid należy do kompleksu wypoczynkowego Beskid Spytkowice. Funkcjonująca tu stacja narciarska to świetne miejsce na rodzinne ferie lub wyjazd ze znajomymi, a także firmowe szkolenie lub integrację. Piękne otoczenie, dobra baza noclegowa z wieloma atrakcjami, bardzo łatwy dojazd oraz nowoczesna infrastruktura sprawiają, że do ośrodka chce się wracać. Dodatkowym atutem jest wspólny z 8 innymi ośrodkami w regionie karnet BeskidSkiPass.

Wyciągi narciarskie

Na stoku działa 4-osobowa kolej krzesełkowa o zdolności przewozowej 2200 osób na godzinę. Dodatkowo na trasie możemy skorzystać z dwóch orczyków. Jeden z nich przeznaczony jest dla najmłodszych miłośników białego szaleństwa. Łączna przepustowość to prawie 3000 osób na godzinę.

Trasy narciarskie

Do wyboru mamy warianty tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, ale w większości są to trasy łatwe. Najdłuższą trasą jest wariant niebieski, który prowadzi w dół z górnej stacji kolejki. Jego długość to 1050 metrów. Najtrudniejsza jest trasa czerwona, średnio-trudna, o długości 740 metrów, która prowadzi równolegle do krzesłka. Dla początkujących i dzieci przygotowano krótki i bardzo łagodny odcinek stoku.
Główna trasa przy wyciągu posiada system sztucznego naśnieżania, jest oświetlona i ratrakowana.

Położenie

Obiekt znajduje się w Spytkowicach- wsi w Małopolsce przy drodze krajowej numer 7, niedaleko Rabki-Zdrój.

Infrastruktura

Całego zaplecza kompleksu nie sposób wymienić. Na typowo narciarską infrastrukturę składają się: wypożyczalnia sprzętu zimowego, szkoła narciarska, ski-serwis, dyżurka GOPR, restauracja, góralska karczma, szałas gastronomiczny, toalety, możliwość potrenowania na trasie slalomu z pomiarem czasu oraz zimowe przedszkole dla najmłodszych. Przez szczyt przebiega również trasa biegowa.
Dodatkowymi atrakcjami poza stokiem są na pewno: centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej, basen, sala fitness, bilard, tenis stołowy, dostęp do WiFi, sala konferencyjna. W sąsiedztwie ośrodka znajdują się liczne szlaki turystyczne, które szczególnie latem zachęcają do pieszych i rowerowych wędrówek.

Dojazd

Dojazd jest bardzo prosty. Jadąc od Rabki, wybieramy drogę numer 7, wjeżdżamy do Spytkowic, a następnie skręcamy zgodnie z tablicą informacyjną w lewo.
Więcej informacji odnośnie dojazdu znajdziesz tutaj: http://beskidek.com.pl/Kontakt.html

Parking

Parking jest bezpłatny.

Kontakt

Address: Kompleks "BESKID" 34-745 Spytkowice 135A

http://kompleksbeskid.pl/

marketing@kompleksbeskid.pl

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)